1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń80 tys.
  • Odpowiedzi277
  • Ocen na +3
1 tys. ppt ?

Oryginalne pomysły na wieczór panieński (278)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Oryginalne pomysły na wieczór panieński

Napisał(a): gość -

Ja niedawno organizowałam wieczór panienski w Warszawie na którym atrakcją były (oprócz gier panienskich) wyjście do escape room i hit - sesja fotograficzna w stylu beauty studio smiech :) Panna Młoda oraz reszta uczestniczek była zachwycona a do tego mamy super pamiątkę! :)

Reklama

Reklama

Napisał(a): nataliaglik -

My wybrałyśmy sie na weekend do Łodzi z dziewczynami. Akurat mieszkamy niedaleko tak więc uznałyśmy,ze taki właśnie wyskok dobrze nam zrobi. Striptizer oczywiście nie wchodzil w grę bo koleżanka umówila się,ze zarówno ona jak i jej narzeczony nie będą mieli takich zabaw.... Natomiast zarezerwowałyśmy salę do... laserowego paintballu. W Łodzi jest opcja aby taką salę zarezerwować sobie na wyłączność:
http://alfala(...)enskie/

Godzina kosztowała 450 zł. To nam wystarczyło. Jak się podzieliło na dziewczyny to nie było to takie drogie. Laserowy paintball ma to do siebie,że nie ma po nim siniaków.

Co za żałosny posta "typowa polka, nuda" sranie w banię. Polacy za granicą są często włAsnie żałośni, a jak twierdzisz, ze w Polsce nie da się fajnie bawić to zostań tam gdzie jestes i blagam nie przyjezdzaj już do nas...

Gość Witaj 11ellla. Niestety urzadzenie naprawde fajnego wieczoru panienskiego w polsce jest kompletnie niemozliwe. Wieczory panienskie, ktore Polkom wydaja sie niesamowite, dla typowej Hiszpanki czy Włoszki byłyby po prostu załosne.

Mysle, ze nie da sie z tym nic zrobic, to kwestia poziomu kobiet w poszczególnych krajach. Typowa Włoszka cz Hiszpanka wychodzi za maz, kiedy juz cos przezyła w zyciu - studiowała za granica, jezdzila na staze po calym swiecie, urzadzila sobie 4-miesieczna wyprawe do Ameryki Lacinskiej. Wiec jest juz osoba na poziomie, obyta w swiecie i ma wybuchowa paczke przyjaciół z całego swiata.

A jak wyglada typowa polska panna młoda - typowa szara kurka, która niczego niesamowitego w zyciu nie przezyła, nigdy nie była na stypendium zagranicznym i prowadziła typowe zwyczajne zycie typowej Polki.

I najwazniejsza sprawa - sprawa towarzystwa!!! Typowa Włoszka czy Hiszpanka ma co najmniej kilka bliskich przyjaciólek, dodatkowo zaprasza jeszcze swoje przyjaciółki z zagranicy, które poznała na zagranicznym stypendium czy stazu - tworzy sie wiec niesamowita mieszanka kobiet z całego swiata - na dodatek obytych, swiatowych, na poziomie. Latwo wtedy o niezapomniana atmosfere.

A jak to wyglada u Polek? Typowa Polka to potworna egoistka, wiec prawdziwych przyjaciolek ma niewiele. Ze 3 wynalezione na siłe "przyjaciółki", a reszta to zapchajdziury - typu dalekie kolezanki ze studiów, z pracy, kuzynka, siostra, siostra pana młodego i inne tego typu zapchajdziury, które maja robic sztuczny tłum, zeby nie było widac jak załosnie mało przyjaciol ma panna młoda. Oczywiscie, zadnych cudzoziemek, same Polki.

Wazny jest tez cel. Dla Włoszek i Hiszpanek liczy sie tak samo jak dla mezczyzn - jedynie dobra, szalona zabawa. Tymczasem Polki tak naprawde urzadzaja a takze przychodza na wieczory panieńskie jedynie w jednym celu - zeby nastrzelac fotek a potem wrzucic je na facebooka albo nasza-klase i pokazac jakie to one sa "szalone" - totalna zenada!!!

Byłam na wielu wieczrach panienskich Polek, moich dalekich kolezanek ze studiow i pracy - robiłam za taka zapchajdziure - dla tych co nie maja prawdziwych przyjaciólek. Oczywiscie udawałam ze sie rewelacyjnie bawie, zeby nie sprawiac przykrosci przyszłej pannie młodej i innym dziewczynom, obecnym na wieczorze. Ale po powrocie do domu zawsze płakałam z zalu, dlaczego zyje w kraju, gdzie kobiety sa takie szare i zacofane w stosunku do Europejek o jakies 20 lat.

Z rozzewnieniem mysle o szalonych, niesamowitych wieczorach panieńskich na ktorych byłam za granica - u moich przyjaciolek - Hiszpanek, Portugalek, Włoszek, Belgijek, Francuzek, Japonek, Brazylijek. To była zabawa na całego, w cudownym towarzystwie kobiet na poziomie. W czerwcu 2011 wychodze za maz i juz zdecydowałam, ze chce zeby moj wieczor panienski był w Rzymie, z moimi szalonymi, prawdziwymi przyjaciólkami z całego swiata - z ktorymi beczke soli zjadłam podczas stypendium. Z Polski zaprosze tylko najblizszych 6 przyjaciólek. Rzym jest na tyle daleko, ze mam pretekst, zeby nie zapraszac wszystkich tych dalekich kolezanek ze studiow, pracy itp.

Sorki za brak niektórych polskich znaków, ale siedze w domu ze złamana reka a jedna ciezko sie pisze.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Może jakiś weekend z koleżankami? Moze byc zagranica lub pl. My byłyśmy z jedną kumpelą w Berlinie a z drugą w Budapeszcie. Wcale nie wysokie koszta (Polski Bus ratuje:) Noclegi w hostelach. W ciągu dnia zwiedzanie + wygłupy., wieczorem kolacja, winko i ploteczke, ewentualnie klub - co kto woli. Warto wziąć ze sobą kilka gadżetów, aby był klimat "panieńskiego" http://partyt(...)ERSKI/2 np. tabliczki, usta na patyku (fajne do zdjęć), girlandy do dekoracji w hostelu i konfetti:) Jak dla mnie najlepsze panieńskie ever - mój też tak sobie wyobrażam:)

Napisał(a): Gość -

Weekend nad morzem idealnie! Teraz robi się coraz cieplej i przyjemniej, a sezonu jeszcze nie ma, więc nie będzie tłoczno i ceny znośne :) Najlepiej wynająć jakiś apartament/mieszkanie, na dużo osób wcale nie wychodzi tak drogo :) najlepiej na jakiś lokalnych portalach szukać typuhttp://www.pr(...)dmorzem
i późnej dużo fotek zrobić i bardzo fajna pamiątka będzie.

Witam
Wiadomo że wynajęcie striptizera jest drogie i nie zawsze podpada wszystkim do gustu, z powodu różnego wieku uczestniczek i ich gustu. O wiele bardziej subtelną, i może nawet bardziej ciekawą zabawą jest nagi model - rysowanie.
Jest śmieszniej, i bardziej komfortowo dla starszych uczestniczek wieczoru. Jeżeli któraś z Pań jest zainteresowana pomocą w zorganizowaniu przystojnego,młodego sexi modela do pozowoania mogę - w cenie nie do przebicia
Szczegóły na mailu, pozdrawiam Paolo
akt87@wp.pl
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wieczór panieński pomysły
  • pomysły na wieczór panieński
  • pomysl na wieczor panienski
  • pomysł na wieczór panieński
  • Pomysly na wieczor panienski
  • pomysł na panieński
  • fajne pomysły na wieczór panieński
  • fajny pomysł na wieczór panieński