1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń80 tys.
  • Odpowiedzi278
  • Ocen na +3
1 tys. ppt ?

Oryginalne pomysły na wieczór panieński (279)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Oryginalne pomysły na wieczór panieński

Napisał(a): ~elizaly86 -

[b][/b]Ja tez polecam Spa, a nudzie nie ma mowy,zaś pełen relaks i super doznania ;) My w maju bawiłyśmy się w Samui Spa w Warszawie. Mają do wyboru kilka pakietów i super pracowników. Masaż rewelacja i bardzo staranne makijaże na wieczór. Polecam Wam dziewczyny bardzo bardzo, niezapomniane wrażenia!

Napisał(a): ~Diana -

Jak ja druhnowałam to miałam dobrze, bo było nas dwie i mogłyśmy się bardziej postarać z wieczorem panieńskim. Zabraliśmy młoda i resztę dziewczyn do Leszna do tunelu aerodynamicznego. Tam oprócz największej atrakcji czyli lotu był też poczęstunek. Wszytko dobrze zorganizowane. Młoda zaskoczona, ale pozytywnie. Wszystkie się dobrze bawiłyśmy i na panieńskim i na weselu.

Reklama

Napisał(a): ~Kaśka -

https://www.olx.pl/oferta/wieczor-panienski-masaz-100-h-CID619-IDnEclo.html
polecam tego Pana. Spoko atrakcja w przystępnej cenie, I trwa dłużej niż striptizy. Na naszym wieczorku wszystkie byłyśmy zadowolone. Najpierw trochę posiedzieliśmy u koleżanki i w tym czasie zaprosiliśmy Pana Michała. Było na prawdę bardzo fajnie.

Napisał(a): ~Betka -

~Diana Jak ja druhnowałam to miałam dobrze, bo było nas dwie i mogłyśmy się bardziej postarać z wieczorem panieńskim. Zabraliśmy młoda i resztę dziewczyn do Leszna do tunelu aerodynamicznego. Tam oprócz największej atrakcji czyli lotu był też poczęstunek. Wszytko dobrze zorganizowane. Młoda zaskoczona, ale pozytywnie. Wszystkie się dobrze bawiłyśmy i na panieńskim i na weselu.
Co prawda dopiero będę za rok druhną, ale już powoli zbieram pomysły jak urządzić ten wieczór. Powiem Ci, ze tym lotem w tunelu mnie zainteresowałaś, nawet nie wiedziałam, że w takich obiektach urządzają panienskie. Mieszkamy w wielkopolsce także nie miałybyśmy daleko. Dzięki za podpowiedź.

Reklama

Napisał(a): gość -

Pomysł na panieński zamiast oklepanego striptizera polecam masaż dla przyszlej pani mlodej lub również druhny. Super sprawa, można się odprężyć i zrelaksować, a nie tylko patrzeć na rozbierające go się typka. Jest jedno ale, powinien masaż wykonywać profesjonalista, a nie jakiś zbok, czy małolat. Z drugiej strony facet nie może być za stary no ale w końcu na panieńskim powinien być masażysta. Pytanie również czy masaż przed czy atrakcje wieczoru panieńskiego czy dzień po na odprężenie i przedłużenie dobrej zabawy. Bardzo długo szukałam jako swiadkowa mojej przyjaciółki. Na forach znajdywała samych małolatów lub zbokow... w końcu znajoma poleciła mi sprawdzona osobę, i faktycznie okazał się bardzo kulturalny i profesjonalny. Ustaliłam z nim jak ma wyglądać masaż dla niej i dla mnie, on zaznaczył iż ostateczną decyzją należy do przyszłej pani młodej i to mi się bardzo spodobało. Facet godny polecenia, sprawdzony do dzisiaj korzystam z jego usług jeżeli tylko jestem w Polsce. Przestrzegamy przed kontaktami przypadkowymi w necie. Wiele się nasłuchałam, z drugiej strony sama dużo szukałam i wkurzalam się że nikt nie poleca sprawdzony,onego masazysty, a to przecież taki super pomysł... Jeżeli ktoś chciałby sprawdzony kontakt to podaje maila lub tel mogę podać na priv. Wasilewski.bartosz@o2.pl podany facet nie oferuje sexu więc prośbą żeby nimfomanki nie pisały do niego w tej sprawie. Kontakt podaje aby się odwdzięczyć więc nie chce go narazić na glopie propozycje. Pozdrawiam

Napisał(a): ~Kaja Biadacz -

Hejo ;) Wieczór Panieński to tylko super odskocznia od myślenia o weselu i zrelaksowaniu się ;) Mój Pańsieński odbył się w Olimpia Day SPAhttp://www.sp(...)-8.html było świetnie klimatycznie, relaks masaże, olejki, makijaże na wieczór a przed tym jeszcze sauna i jazzuzi potem oczywiście miasto i dyskoteka z zabawą do białego rana ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wieczór panieński pomysły
  • pomysły na wieczór panieński
  • pomysl na wieczor panienski
  • pomysł na wieczór panieński
  • pomysł na panieński
  • Pomysly na wieczor panienski
  • fajny pomysł na wieczór panieński
  • fajne pomysły na wieczór panieński
  • fajny wieczór panieński
  • wieczór panieński pomysły forum dyskusyjne