1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń80 tys.
  • Odpowiedzi278
  • Ocen na +3
1 tys. ppt ?

Oryginalne pomysły na wieczór panieński (279)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Oryginalne pomysły na wieczór panieński

Napisał(a): gość -

Olejek, zagraniczne stypendia, co to jeszcze dodasz? Może zapomniałaś jeszcze dodać narodowości Twoich znajomych? Żałosne. Nie zapomnij zamówić beczki soli i smacznego. Jakby w życiu chodziło tylko o zabawę. Z Twojego wpisu przebija kosmopolityzm jak nie wiem co. Jak tak Ci zle, to zamieszkaj gdzie indziej. I nie wsadzaj wszystkich do jednego wora ze względu na narodowość. To dopiero rasizm i zacofanie.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Natalia -

Ja polecam wieczór panieński w Piwnym Spa w Zakopanem.

Dla wszystkich kąpiele w piwie/winie do wyboru z degustacją i poczęstunkiem, a dla panny młodej ekstra masaż relaksacyjny. Przy większych grupach wynajmują całe spa na taką imprezę. Ceny w porządku, obsługa bardzo miła, atmosfera świetna, taka na luzie.

Moja koleżanka (Panna Młoda) była zachwycona, zresztą my wszystkie. ;)

Reklama

Witam.Jestem przystojnym i sympatycznym facetem. Ukończyłem AWF i jestem doświadczonym Fizjoterapeutą z tytułem mgr. Proponuję masaż klasyczny i relaksujący oraz masaż bańką chińską. Posiadam własny przenośny stół. Cena to 60zł za 45min. 90zł za godzinę. Dojeżdżam do klienta nie pobieram dodatkowej opłaty lub zapraszam do siebie ;)
Warszawa

nowaera@icloud.com

Napisał(a): ~Gość -

Gorąco polecam Dotyk Spa w Warszawie, gdzie spędziłyśmy przecudowny wieczór panieński. Wszystko zostało idealnie zorganizowane, każda z nas miała do wyboru masaż oraz zabieg na twarz, natomiast panna młoda otrzymała dodatkowo zabieg na dłonie i manicure w prezencie :) Byłyśmy bardzo zachwycone, miejsce piękne, klimatyczne, a Panie tam pracujące bardzo miłe i pomocne. Jako organizatorka imprezy, musiałam opłacić wszystkie koszty, co ku mojemu zaskoczeniu było dla mnie miłą rzeczą. Otrzymałyśmy bardzo dobrą cenę, dlatego zdecydowanie warto spędzić tu swoje ostatnie godziny wolności i odprężyć się w gronie najbliższych osób.

Reklama

Napisał(a): ~Limuzyny4You -

Ze swojej strony zachęcam do skorzystania z usług firmy Limuzyny4you (limuzyny4you.com). Wynajem limuzyny to fajny sposób na początek wieczoru panieńskiego i dotarcie do klubu w stylowy sposób. Jeśli nie chcą Państwo przeplacać i wydać cały swój budżet na limuzynę, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy samochody o różnej wielkości m.in limuzyny Lincoln Town Car 3 oraz Chrysler 300C, które pomieszczą wieczory panieńskie/kawalerskie nawet do 14osób. Oferujemy najniższe ceny na terenie Warszawy, gdyż nie działamy poprzez pośredników. Wynajmując limuzynę trzeba liczyć się z budżetem ok. 30-40zł/os, więc myślę, że cena nie jest zaporowa, a na pewno taka atrakcja urozmaici Wasz wieczór. W cenie mają Państwo 1h przejazdu z dowolnego miejsca, szampana, sesje zdjęciową z limuzyną oraz darmowe WEJŚCIÓWKI DO KLUBOW(co z kolei zmniejsza sam koszt wynajmu limuzyny). W ofercie mamy m.in BANK, CAPITOL, PARK, XOXO, RITUAL, NEW ORLEANS, SOGO oraz wiele innych. Sami jesteśmy młodzi i z chęcią będziemy się bawić razem z Wami.

Reklama

Napisał(a): ~Kristin -

Hej, ja kiedyś byłam na wieczorze panieńskim w kinie. Takim małym kameralnym. Nie pamiętam jak się nazywało, ale możesz poszukać czy nie mają jakiś ofert. Zależy jeszcze w jakim mieście. -Z tego co wiem to w Arkadach we Wrocławiu jest takie miłe kameralne Oh-Kino. Poszukaj na pewno coś fajnego znajdziesz.

Wyjazd w góry do Międzygórza do Słonecznej Willi był super pomysłem. W zasadzie całe piętro w pensjonacie nasze:) na dole restauracja, drinki. Kominek , muzyka, atrakcje to uzgodnienia. Wieczorem ognisko z kielbaskami I grzańcem ;)
Późne śniadanie , wypad w góry. Cisza spokój hamaki leżaki ..raj ma ziemi.
Podam może namiar slonecznawilla.eu

Napisał(a): Pola889 -

Popularny jest wyjazd do SPA, czy zarezerwowanie loży w klubie. Jeśli mogę coś doradzić, (bo na pewno nie obejdzie się tutaj bez alkoholu) to niezależnie od wybranego miejsca imprezy zaopatrzcie się w tabletki 2KC albo 2KC Drink. To środek, który przyspiesza rozkład alkoholu w organizmie, zapobiega gromadzeniu się toksyn i odwodnieniu. Dzięki temu mimo spożywanego alkoholu objawy kaca nie występują. Aha! Tylko bardzo ważne jest to, żeby wziąć go kilkukrotnie, najlepiej jeszcze przed imprezą. W przeciwnym razem jego działanie będzie osłabione. ;)

Napisał(a): stppoz -

Dobrym pomysł i oryginalnym pomysłem jest spędzenie Wieczoru Panieńskiego http://polear(...)enskie/ jest organizacja tej nocy na aktywnej zabawie w sali pole dance czyli zajęciach z tańca na rurze w gronie Przyjaciółek. W Poznaniu sale można wynająć na wyłączność w czasie zabawy dzięki czemu Wieczór Panieński pozostanie niezapomniany przez uczestniczki.

Napisał(a): ~zosiaaa -

Jeśli szukacie ciekawej atrakcji na swoje przyjęcie chcielibyśmy Państwu polecić Automatycznego Barmana, który jest nowością w tym roku. Nasz HASCO Barmix potrafi przygotować wiele różnorodnych drinków dostarczając tym samym sporo zabawy. Więcej informacji mogą znaleźć Państwo na naszej stronie: https://www.f(...)oevent/
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wieczór panieński pomysły
  • pomysły na wieczór panieński
  • pomysl na wieczor panienski
  • pomysł na wieczór panieński
  • pomysł na panieński
  • Pomysly na wieczor panienski
  • fajny pomysł na wieczór panieński
  • fajne pomysły na wieczór panieński
  • fajny wieczór panieński
  • wieczór panieński pomysły forum dyskusyjne