1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń80 tys.
  • Odpowiedzi278
  • Ocen na +3
1 tys. ppt ?

Oryginalne pomysły na wieczór panieński (279)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Oryginalne pomysły na wieczór panieński

Napisał(a): ~Marjanna -

Ja jakoś szczególnie nie kombinowała ze swoim panieński. Chciałam się po prostu wybawić i wytańczyć razem z przyjaciółkami dlatego pojechałyśmy do klubu A1 we Włocławku gdzie całą noc piłyśmy szampana i brylowałyśmy na parkiecie.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~karollcia25 -

Mój wieczór panieński odbył się w hotelu Lubicz w Ustce - moje przyjaciółki bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły :D Super się tam bawiłyśmy. Skorzystałyśmy ze Spa i innych udogodnień hotelu. Zjadłyśmy pyszne jedzenie i wypiłyśmy winko a wieczorem poszłyśmy na miasto :D Jestem szczęściarą, że mam takie przyjaciółki!

Napisał(a): mstawskam -

W czerwcu organizowałam wieczór panieński mojej przyjaciółce. Wynajęłyśmy domek nad jeziorem, były tańce, jedzonko, alkohol. Bez udziwnień i imprez, bo Olka nie przepada za klubami. Zrobiłyśmy dekoracje, przebrania, zamówiłyśmy torta https://e-torty.pl/panienskikawalerski (super, bo nawet nie musiałyśmy wychodzić z domu!). Było świetnie :)

Reklama

Napisał(a): ~Nikola1023 -

mnie zabrały moje przyjaciółki do rancho Colorado w Trzcielu, super się wybawiłam, nawet miałam okazję pojeździć konno. miejsce bardzo ładne, pokoje hotelowe też bomba, mają tam piękną sale, świetne jedzenie- na pewno tam wrócimy.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Maja -

[b][/b]Przed uderzeniem na miasto, polecam delikatny befor. Byłam na kilku wieczorach panieńskich i za każdym razem ciężki był początek - dziewczyny się nie znały i zanim przełamałyśmy lody to minęło pół wieczoru.... Ale ostatnio świadkowa mojej koleżanki wpadła na pomysł pójścia na warsztaty czekoladowe. Zaczęłyśmy o 17:00, więc przed główną atrakcją byłyśmy ze sobą zapoznane, najedzone czekoladą i gotowe na dalsze podboje :) My byłyśmy w Manufakturze Czekolady, ale słyszałam, że inne miejsca też oferują takie warsztaty :)

Napisał(a): ~tarina -

Zabierzcie ją do krakowskiego Studia masażu Unity Point , my tam przyjaciółce wykupiłyśmy masaz tantryczny Violet . Zachwycona wyszła, a i w tym stresie przed slubem przyda się taki mega relaks www.unitypoint.pl

Napisał(a): ~Zecia -

~Kamelia O, też się chętnie podepnę pod wątek, bo nie mam koncepcji, a czeka mnie organizacja wieczoru panieńskiego. Dzwoniłam już do ComfortClass http://comfor(...)ass.pl/ z pytaniem o możliwość wypożyczenia busa, nie ma problemu, ale to tylko jedną kwestię póki co mam załatwioną:)
Zapraszam, odezwij się do mnie, we wszystkim Ci pomogę :) fc: Wymarzony panieński by Zecia

Napisał(a): ~Belelina -

Byłam na jednym takim wieczorze panieńskim. Zboczony tort, jakieś dziwne przebrania, rogi na głowie oraz oczywiście picie w klubie. Byl pomysł wybrania się na męski striptiz jednak wiele dziewczyn zaprotestowało i może dobrze bo sama bym sie kiepsko czuła.

Moim zdaniem można to zaplanować o wiele ciekawiej
wybrać się do spa
na kurs lepienia garnków
czy też na lot aerodynamiczny ( ostatnio miałam okazję sie na to wybrać oraz uczucia super, czujesz tak jakbyś spadała ze spadochronem).https://www.r(...)prezent
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wieczór panieński pomysły
  • pomysły na wieczór panieński
  • pomysl na wieczor panienski
  • pomysł na wieczór panieński
  • pomysł na panieński
  • Pomysly na wieczor panienski
  • fajny pomysł na wieczór panieński
  • fajne pomysły na wieczór panieński
  • fajny wieczór panieński
  • wieczór panieński pomysły forum dyskusyjne