1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń78 tys.
  • Odpowiedzi256
  • Ocen na +2
1 tys. ppt ?

Oryginalne pomysły na wieczór panieński (257)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Oryginalne pomysły na wieczór panieński

Napisał(a): Gość -

Czekoladowy Masaż Łódź

Czekoladowe odprężenie

Zabieg wykorzystuje cenne własności ziaren kakaowca, które działają regenerująco, odżywczo i rewelacyjnie poprawiają mikro krążenie skórne. Zabieg polegający na masażu czekoladą odżywia i regeneruje przede wszystkim skórę twarzy, szyi i dekoltu.
Można jednak stosować go na całe ciało. Pobudza siły witalne i przywraca harmonię całemu organizmowi. Polecany jest do każdego typu skóry, którą delikatnie rozświetla i nawilża. Oddziaływanie na psychikę następuje za pomocą m.in. zapachu

Tel. Kom. 505 273 064
GG. 2212114
INTERIA.PL

Czekoladowy Masaż Łódź

Masaż gorącą czekoladą!!! ;)

Zabieg wykorzystuje cenne własności ziaren kakaowca, które działają regenerująco, odżywczo i rewelacyjnie poprawiają mikro krążenie skórne. Zabieg polegający na masażu czekoladą odżywia i regeneruje przede wszystkim skórę twarzy, szyi i dekoltu.
Można jednak stosować go na całe ciało. Pobudza siły witalne i przywraca harmonię całemu organizmowi. Polecany jest do każdego typu skóry, którą delikatnie rozświetla i nawilża. Oddziaływanie na psychikę następuje za pomocą m.in. zapachu

Reasumując korzyści płynące z masaż czekoladą są to:

*Odżywienie i regeneracja zmęczonej skóry
*Poprawa napięcia i jędrności skóry szczególnie w
okolicach brzucha i piersi.
*Zdrowy i ładny koloryt cery.
*Rozpromienienie i lekkie rozświetlenie.
*Wygładzenie i miękkość skóry
*Odprężenie po siłowni
*Równowaga psychiczna
*Relaks

Tel. Kom. 505 273 064
GG. 2212114

nie wiem dlaczego striptizera określiłaś jako mało smaczny... wiele w życiu widziałam, fajne imprezy przeżyłam, ale panieńskie koleżanki z udziałem striptizera to najlepsza impreza jaką kiedykolwiek przeżyłyśmy! Masakra! Kosztował nie mało, ale wrażenia były tego warte!

A ja mojej bratowej zrobiłam niespodziankę, przygotowałam wieczór panieński, wszystko ustaliłam, wczęsniej zrobiłam u mojego brata wywiad o jej przyjaciół i ew. osoby ktore mogłabym zaprosić na tę imprezę, także gdy szła na spotkanie to nawet sie nie domyślała ze wybiera sie na swój wymarzony wieczór. Kupiłyśmy jej torta w kształcie penisa:), seksowną bieliznę ktora dostała na początku i jeszcze jedna ktora jej podłozyłysmy do torebki żeby zorientowała sie dopiero później:), był również szampan i tak było w pierwszej części imprezy w lokalu ktory lubi a potem przeniosłysmy na dyskoteke. Może to i żenujące pomysły ale najważniejsze żebny przyszła panna młoda była zadowolona i miała co wspominać. Nam sie to udało. Jesli sie znajdzie grupka osób ktore podejda do tego z zaangażowaniem to impreza bedzie naprawde udana. Pozdrawiam

Mnie utkwił w głowie jeden pomysł.. Kobitki trochę popiły i zachciało im się harców. Było ich kilka, pomysłu nie miały żadnego. Więc zaczeły się chwalić, która ile miała facetów. Młoda miała chyba kompleksy na tle koleżanek, bo miała tylko przyszłego męża. Więc te podzwoniły i przyjechał do domu jeden z ich znajomych. Prezent od koleżanek, na wieczór panieński. "Takich prezentów się nie odmawia, bo to przynosi pecha". Przyszła młoda była między młotem a kowadłem. Nie wiedziała co ma robić... Jak nie zrobi, tak będzie źle. Wypiła jeszcze dwa i...powiedziała że raz się żyje. Zamkneła się z nim w pokoju i długo ich nie było. I mimo że na wieczorze nie było żadnych fajerwerków, tego wieczoru nie zapomni do końca życia.

Gość Mnie utkwił w głowie jeden pomysł.. Kobitki trochę popiły i zachciało im się harców. Było ich kilka, pomysłu nie miały żadnego. Więc zaczeły się chwalić, która ile miała facetów. Młoda miała chyba kompleksy na tle koleżanek, bo miała tylko przyszłego męża. Więc te podzwoniły i przyjechał do domu jeden z ich znajomych. Prezent od koleżanek, na wieczór panieński. "Takich prezentów się nie odmawia, bo to przynosi pecha". Przyszła młoda była między młotem a kowadłem. Nie wiedziała co ma robić... Jak nie zrobi, tak będzie źle. Wypiła jeszcze dwa i...powiedziała że raz się żyje. Zamkneła się z nim w pokoju i długo ich nie było. I mimo że na wieczorze nie było żadnych fajerwerków, tego wieczoru nie zapomni do końca życia.
Ja bym taką szmatę chyba zaciukał....

Gość Witaj 11ellla. Niestety urzadzenie naprawde fajnego wieczoru panienskiego w polsce jest kompletnie niemozliwe. Wieczory panienskie, ktore Polkom wydaja sie niesamowite, dla typowej Hiszpanki czy Włoszki byłyby po prostu załosne.

Mysle, ze nie da sie z tym nic zrobic, to kwestia poziomu kobiet w poszczególnych krajach. Typowa Włoszka cz Hiszpanka wychodzi za maz, kiedy juz cos przezyła w zyciu - studiowała za granica, jezdzila na staze po calym swiecie, urzadzila sobie 4-miesieczna wyprawe do Ameryki Lacinskiej. Wiec jest juz osoba na poziomie, obyta w swiecie i ma wybuchowa paczke przyjaciół z całego swiata.

A jak wyglada typowa polska panna młoda - typowa szara kurka, która niczego niesamowitego w zyciu nie przezyła, nigdy nie była na stypendium zagranicznym i prowadziła typowe zwyczajne zycie typowej Polki.

I najwazniejsza sprawa - sprawa towarzystwa!!! Typowa Włoszka czy Hiszpanka ma co najmniej kilka bliskich przyjaciólek, dodatkowo zaprasza jeszcze swoje przyjaciółki z zagranicy, które poznała na zagranicznym stypendium czy stazu - tworzy sie wiec niesamowita mieszanka kobiet z całego swiata - na dodatek obytych, swiatowych, na poziomie. Latwo wtedy o niezapomniana atmosfere.

A jak to wyglada u Polek? Typowa Polka to potworna egoistka, wiec prawdziwych przyjaciolek ma niewiele. Ze 3 wynalezione na siłe "przyjaciółki", a reszta to zapchajdziury - typu dalekie kolezanki ze studiów, z pracy, kuzynka, siostra, siostra pana młodego i inne tego typu zapchajdziury, które maja robic sztuczny tłum, zeby nie było widac jak załosnie mało przyjaciol ma panna młoda. Oczywiscie, zadnych cudzoziemek, same Polki.

Wazny jest tez cel. Dla Włoszek i Hiszpanek liczy sie tak samo jak dla mezczyzn - jedynie dobra, szalona zabawa. Tymczasem Polki tak naprawde urzadzaja a takze przychodza na wieczory panieńskie jedynie w jednym celu - zeby nastrzelac fotek a potem wrzucic je na facebooka albo nasza-klase i pokazac jakie to one sa "szalone" - totalna zenada!!!

Byłam na wielu wieczrach panienskich Polek, moich dalekich kolezanek ze studiow i pracy - robiłam za taka zapchajdziure - dla tych co nie maja prawdziwych przyjaciólek. Oczywiscie udawałam ze sie rewelacyjnie bawie, zeby nie sprawiac przykrosci przyszłej pannie młodej i innym dziewczynom, obecnym na wieczorze. Ale po powrocie do domu zawsze płakałam z zalu, dlaczego zyje w kraju, gdzie kobiety sa takie szare i zacofane w stosunku do Europejek o jakies 20 lat.

Z rozzewnieniem mysle o szalonych, niesamowitych wieczorach panieńskich na ktorych byłam za granica - u moich przyjaciolek - Hiszpanek, Portugalek, Włoszek, Belgijek, Francuzek, Japonek, Brazylijek. To była zabawa na całego, w cudownym towarzystwie kobiet na poziomie. W czerwcu 2011 wychodze za maz i juz zdecydowałam, ze chce zeby moj wieczor panienski był w Rzymie, z moimi szalonymi, prawdziwymi przyjaciólkami z całego swiata - z ktorymi beczke soli zjadłam podczas stypendium. Z Polski zaprosze tylko najblizszych 6 przyjaciólek. Rzym jest na tyle daleko, ze mam pretekst, zeby nie zapraszac wszystkich tych dalekich kolezanek ze studiow, pracy itp.

Sorki za brak niektórych polskich znaków, ale siedze w domu ze złamana reka a jedna ciezko sie pisze.
oj jak mi Cię szkoda.. wyobraźnia działa... może wymyśl coś naprawdę przekonującego.. Włoszki , Hiszpanki... buuchchaaa haa..z Polski zaproszę tylko 6 najbliższych przyjaciółek ..z czego 5 to zapchajdziury? współczuję ..chorej wyobraźni i ..samotności ... bo tak najprawdopodobniej jest...aaa i pozdrów Japonki!hihihi

,,witaj 1 1ella.....,,
Kobieto nic dziwnego że uważasz że Polki mają najwyżej 3 przyjaciółki,,na siłę,, bo ty taka światowa na pewno jesteś ich wrogiem i nie chcą cię znać.Więcej uśmiechu i tolerancji.TY będziesz mieć same zapchadziury na weselu i jeszcze na 100 procent płatne.
ps.na 100 procent na 10000000000 procent.

Wiesz co? śmiem twierdzić, ze jesteś właśnie zarozumiałą egoistką, która zachłysnęła się zagranicą! A typowa, normalna Polka niestety ma to juz dawno za sobą i chce się pobawić po polsku, ze swoimi polskimi koleżankami (bo niestety zagranicą słowo PRZYJACIEL jest zbyt często używane i niezbyt celnie bo w stosunku do wszystkich pokolei) i wcale nie gorzej niż twoje P R Z Y J A C I Ó Ł K I z którymi pewnie nawet sie nie dogadasz tylko zęby suszysz dla niepoznaki. Z twojego wywodu wynika ze bardzi wiele zagranicznych wieczorów panieńskich przeżyłas podglądając je znad zmywaka w jakiejs włoskiej knajpie. Pozdrawiam. Marlena

Ja dzień przed ślubem ucierałam masę w makutrze na ptysie - palce miałam tak spuchnięte, że mąż ledwie mi obrączkę nalożył następnego dnia. Od tego czasu minęło 11 lat i o dzwo do tej pory jeszcze nie byliśmy na "miesiącu miodowym" ani nawet na wspólnym urlopie. Nie dość że wesele kosztuje furę pieniędzy to jeszcze bedę wydawac na faceta kręcącego DUPSKIEM lub FI...EM. Lepiej usiąść w ciszy i zastanowić się co chcesz z tą drugą połówką w życiu osiągnąć. Wypisać sobie priorytety. Dla mnie to był dom, dzieci - jaki dom, gdzie ten dom, ile dzieci, jak będą mieć na imię. Wyciągnęłam też karteczkę, na której miałam spisanych chłopaków, z którymi sie całowałam od końca podstawówki - powspominałam trochę i znów schowałam do skarbonki. A jeżeli ktoś woli DUŻE WEJŚCIA - proponuję wynajem limuzyny z otwieranym dachem, wystawić się i jeździc po mieście, pokazując tu i ówdzie swój biust. Tak zrobiła moja koleżanka - byli małżeństwem cztery lata - teraz są już dwa po rozwodzie ;)
Udanej imprezy życzę i szczęścia w życiu.

można wymyśleć naprawdę coś fajnego,moja córka w tę sobotę organizuje wieczór panieński koleżance;wynajęły super duży rower którym przez godzinę będą jeździły po mieście dając do wykonania pannie młodej różne zadania;kupiły sobie super przebrania,dla panny też oraz różne śmieszne gadżety;mnie się to podoba,myślę że będą miały świetną zabawę zakończoną też jedzonkiem i drinkami;trzeba trochę uruchomić wyobraźnię;

Gość Te wszystkie wieczory panieńskie są tylko dla głupich zakompleksionych idiotek, na które faceci szczają ciepłym moczem bo to puste siksy.
Sama Twoja wypowiedź świadczy o tym jak bardzo "głęboka" jesteś. A co do wieczorów panieńskich to nie widzę nic złego w chęci świętowania ważnego wydarzenia w życiu. Co mają kompleksy do imprez też nie rozumiem, ale myślę, że ta agresja w Twojej wypowiedzi świadczy o spooorym niedowartościowaniu i hm...czyżby kompleksach?
No ale wracając do pomysłów na panieński to najważniejsza jest ekipa i nierobienie jakiś cudów na siłę. Ostatnio byłam na bardzo standardowym panieńskim: posiadówa w domu, fajne prezenty, potem do knajpy i zabawa naprawdę do rana. No ale miałyśmy naprawdę bardzo fajny babski zestaw ;) Co do łączonych wieczorów panieńskich i kawalerskich to muszę przyznać, że pomysł bardzo ciekawy :) (o ile przyszła pani młoda/pan młody nie traktują takiego wieczoru jak ostatniej możliwości skoku w bok:P) Tylko chyba wolała bym najpierw zobaczyć jak to wygląda u kogoś ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wieczór panieński pomysły
  • pomysły na wieczór panieński
  • pomysl na wieczor panienski
  • pomysł na wieczór panieński
  • Pomysly na wieczor panienski
  • pomysł na panieński
  • fajne pomysły na wieczór panieński
  • fajny pomysł na wieczór panieński
  • wieczr panieski pomys
  • oryginalny wieczór panieński