1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń80 tys.
  • Odpowiedzi277
  • Ocen na +3
1 tys. ppt ?

Oryginalne pomysły na wieczór panieński (278)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Oryginalne pomysły na wieczór panieński

Napisał(a): Gość -

Gość Te wszystkie wieczory panieńskie są tylko dla głupich zakompleksionych idiotek, na które faceci szczają ciepłym moczem bo to puste siksy.
Pustaki muszą się jakoś dowartościowywać, choćby taki lanserski "szalooony" wieczór panieński kawalerski czy jakaś inna niby najważniejsza w życiu impreza.
INTERIA.PL

Kiedy moja przyjaciółka wychodziła za mąż
zorganizowałyśmy wieczór panieński w SPA - była kuracja kosmetyczną (4 zabiegi ), masaż,
zabieg pielęgnacyjny dłoni i stóp.
Zaprosiłyśmy wróżkę, milą i mądrą panią (po studiach ),
a potem oddałyśmy się degustacji win, serów i winogron.
Kiedy będę wychodziła za mąż, też będę chciała spędzić taki wieczór. Było elegancko, milo i kulturalnie.
A przy okazji wróżka podpowiedziała mi, jak rozwiązać kilka istotnych dla mnie spraw.

Reklama

Organizowałam niedawno wieczór panieński dla mojej siostry i zamiast brać wszystkich do spa zamówiłam obsługę do naszego domu. Nikt nie musiał dojeżdżać do jakiegoś nieznanego miejsca, wszystkie spotkałyśmy się u nas. Ja korzystałam ze specjalnego pakietu na babskie wieczory salonu Beauty Homecare. Naprawdę nie ma nic przyjemniejszego niż relaksujący czekoladowy masaż, a w dłoni kieliszek wypełniony Cosmopolitanem ;) Dla mojej siostry, która jest straszną nerwuską, taki odprężający wieczór przed ślubem, wśród dobrych znajomych, był wybawieniem.

Hey,
proponuje 2 soposoby spędzenia wieczoru a dla mega wymagających nawet 3 smile
po 1 Club Capitol - zajrzyj na ich stronę tam mają oferty

po 2 tradycyjny domowy wieczór panienieński z zabawami, testami na zone idt (jak przejżysz forum znajdziesz dużo podpowiedzi w tym temacie) do tego jakieś fajne dekoracje z np. z godana (królicze uszy, kajdanki, pejcze) na alegro można też zamówić szarfy "Przyszła Panna młoda" i "Obstawa przyszłej panny młode" i jeśli panna młoda życzy sobie męski striptiz the gentelnes (robią to profi i ze smakiem;p)

po 3 to już tak trochę z adrenaliną, wyścigi samochodowe, drift coś w ten deseń (jakbyś chciała jakieś szczegóły pisz na prv)

Reklama

Pomysłów a pomysłów. Jak my planowaliśmy swoje wieczory, to też mieliśmy dylemat bo nie chciałam aby było to po prostu spotkanie dziewczyn przy winie czy kolejny klub ze striptizem prawda. Coś oryginalniejszego kurcze! Jako, że przy ślubie współpracowaliśmy z konsultantką ślubną z firmy Indygo z Wawy, poprosiliśmy ją o porady i jakieś pomysły, a ostatecznie o pomoc w realizacji, a efekt był świetny. Super pomysł miała jdna z moich koleżanek, która bądźmy szczerze jest dość przy kasie, co by niie mówić ;-) Wyjazd zagraniczny w parę najbliższych kumpeli okazał się po prostu niesamowity i szalony. Ale nie trzeba od razu uciekać się aż do takich ekstrawagancji. Zależy co dziewczyny lubią, albo trafia się grupa, która uwielbia wspólnie łazić po sklepach, albo dziewczyny które szaleją w klubach czy na kręgielnia, a są też takie, które mogłoby bawić się przy paintball'u super. Trzeba też trochę pomyśleć o swoich znajomych i ich upodobaniach (i naszych oczywiście!) aby dobrać coś co będzie wszystkim pasowało.

Reklama

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wieczór panieński pomysły
  • pomysły na wieczór panieński
  • pomysl na wieczor panienski
  • pomysł na wieczór panieński
  • Pomysly na wieczor panienski
  • pomysł na panieński
  • fajne pomysły na wieczór panieński
  • fajny pomysł na wieczór panieński
  • wieczr panieski pomys