1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń77 tys.
  • Odpowiedzi255
  • Ocen na +1
1 tys. ppt ?

Oryginalne pomysły na wieczór panieński (256)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Oryginalne pomysły na wieczór panieński

Napisał(a): -

Może niezbyt oryginalne ale ja na panieńskim szwagierki bawiłam się super!wszystkie byłyśmy ubrane jednakowo,, miałyśmy uszka króliczków playboya, różowo-białe-słodkie, różowe szarfy i plakietki wieczór panieński
najpierw impreza w domu drinki, kolacja, prezenty naprawdę wyszukane i śmieszne(bielizna, pościel z ich zdjęciem, penis maskotka tańczący,poduszka z jednej strony napis :dziś tak kochanie", z drugiej "dziś nie kochanie itp,były konkursy i zabawy np: lista pytań na którą wcześniej odpowiedział pan młody, jężeli młoda zgadła brawo jeżeli nie piła kieliszek wódki :-), znała na szczęście gust przyszłego męża,musiała też pokazać czy potrafi nakładać prezerwatywę , oczywiście na marchewce... później wynajętym busem pojechałyśmy na imprezę do klubu, wiele dziewczyn nam gratulowało pomysłu ze strojami, zwracałyśmy uwagę wielu osób ale pozytywnie :-), były też zadania do wykonania każda ciągnęła los ja musiałam pocałować ochroniarza w policzek- fajnie, bawiłyśmy się naprawdę super!!

Najważniejsze to mieć pomysł. Co to za sztuka zamówić stolik w knajpie. Moje koleżanki, które się zjechały do rodzinnego miasta na ślub koleżanki ze szkoły, przez jeden dzień i wieczór spacerowały śladami "swoich miejsc z dzieciństwa". Przy okazji wspominały, oglądały zdjęcia. Ja byłam natomiast na panieńskim koleżanki w SPA - też fajnie. Każda miala zabiegi, dostałyśmy drinki itd.

a ja ostatnio organizowałam taki wieczór swojej przyjaciółce i zaprosiłyśmy tancerza. Wierzcie mi, że jest ogromna różnica między striptizem a tańcem erotycznym. Nasze Ciacho nie pokazało wszystkiego czym go Pan Bóg obdarzył, dzięki czemu było tajemniczo, ale i erotycznie....ahhh te ciałko...mmmm.... wziełyśmy tancerza z grupy Dancing Models (nie wiem, czy tu można podać nazwę, ale jak by moderator usunął, to proszę na priv, chętnie podam namiary, bo warto) grupa jest z Warszawy, ale jeżdżą po całej Polsce, no i mają normalne ceny, co nie znaczy, że jakość usługi jest gorsza! Wręcz przeciwnie !!! Szczerze polecam !!!

No mi bardzo podoba się ten pomysł ze spędzeniem miłego dnia w spa :) Bo jest i czas na rozmowę i czas na relaks i odpoczynek :) A jeszcze dodatkowo gdy spa jest nad morzem to tym bardziej fajnie bo i na plażę wybrać się można (tak jak np. w Primaverze w Jastrzębiej Górze) i tam zorganizować dalszą część wieczoru panieńskiego

stasuko przestańcie sie kłócic... to tylko biba w gronie lasek ! o co chodzi? tu kilka pomysłów na coś fajnego:http://www.wo(...)19.html

nie wiem czy lepsze spa czy impreza na miescie? a cos trzeba zorganizować...
Wszystko kwestia tego co lubi osoba, której wieczór przygotowujemy. Moja koleżanka po prostu nam powiedziała, że nie chce żadnych szaleństw tylko chce spędzić miło wieczór w gronie przyjaciółek. Uszanowałyśmy jej prośbę i była bardzo zadowolona.

Jeśli chodzi o wieczór panieński, to uważam że trochę dużo szumu w okół zwykłe babskiej imprezy (czyli zlotu czarownic - sabatu;)) tylko okrzyknięte tematem przewodnim "wieczór panieński" .
Ja organizowałam już kilka wieczorów zawsz ekorzystam ze sprawdzonego źródła dekoracyjnego - tzn gadżetów godana - uważma że gwizdki sa mistrzowskie - zobaczcie samehttp://www.go(...)pl.html
Raczej jestem zwoleniiczką domowych imprez - z konkurasami i atrakcjami domowymi :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wieczr panieski pomys
  • oryginalny wieczr panieski
  • pomysy na wieczr panieski
  • pomys na oryginalny wieczr panieski krakw
  • oryginalny wieczór panieński
  • wieczór panieński pomysły
  • pomysl:na wieczor panienski
  • pomysl na wieczor panienski
  • szalony wieczór panieński pomysły
  • ciekawe tematy na wieczory