1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń79 tys.
  • Odpowiedzi265
  • Ocen na +3
1 tys. ppt ?

Oryginalne pomysły na wieczór panieński (266)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Oryginalne pomysły na wieczór panieński

Napisał(a): gość -

[cytat kogo=Gość]Witaj 11ellla. Niestety urzadzenie naprawde fajnego wieczoru panienskiego w Polsce jest kompletnie nie możliwe. Wieczory panienskie, ktore Polkom wydaja sie niesamowite, dla typowej Hiszpanki czy Włoszki byłyby po prostu załosne.]
to weź ty się wyprowadź do Hiszpani czy Włoch a nie truj dupska jakimiś swoimi tępawymi pomysłami o jakiś tam panienkach z Włoch czy Hiszpani. Jesteśmy w Polsce i bawimy się tak jak chcemy a nie idę na panieński z opcją że będzie kicha bo inne w innym kraju mają lepiej nonsens :( po co w ogóle takie komentarze nie rozumiem. Wyprowadź się , znajdź sobie koleżanki na chama i miej ten panieński po dwóch dyplomach mgr i wizycie do okoła świata.
INTERIA.PL

Wieczór panieński w Villa Nuova na pewno nie będzie nudny. Poza tym dużo zależy od tego jakich ludzi zaprosisz. Ja wiem kogo chcę zaprosić. Na pewno nie będziemy się nudzić. Już samo przejście w ciemnościach alejkami parku wilanowskiego nie powinno być nudne. Na pewno będziemy się dobrze bawić.

Reklama

[cytat kogo=Gość]Witaj 11ellla. Niestety urzadzenie naprawde fajnego wieczoru panienskiego w polsce jest kompletnie niemozliwe. Wieczory panienskie, ktore Polkom wydaja sie niesamowite, dla typowej Hiszpanki czy Włoszki byłyby po prostu załosne.

Mysle, ze nie da sie z tym nic zrobic, to kwestia poziomu kobiet w poszczególnych krajach. Typowa Włoszka cz Hiszpanka wychodzi za maz, kiedy juz cos przezyła w zyciu - studiowała za granica, jezdzila na staze po calym swiecie, urzadzila sobie 4-miesieczna wyprawe do Ameryki Lacinskiej. Wiec jest juz osoba na poziomie, obyta w swiecie i ma wybuchowa paczke przyjaciół z całego swiata.

A jak wyglada typowa polska panna młoda - typowa szara kurka, która niczego niesamowitego w zyciu nie przezyła, nigdy nie była na stypendium zagranicznym i prowadziła typowe zwyczajne zycie typowej Polki.

I najwazniejsza sprawa - sprawa towarzystwa!!! Typowa Włoszka czy Hiszpanka ma co najmniej kilka bliskich przyjaciólek, dodatkowo zaprasza jeszcze swoje przyjaciółki z zagranicy, które poznała na zagranicznym stypendium czy stazu - tworzy sie wiec niesamowita mieszanka kobiet z całego swiata - na dodatek obytych, swiatowych, na poziomie. Latwo wtedy o niezapomniana atmosfere.

A jak to wyglada u Polek? Typowa Polka to potworna egoistka, wiec prawdziwych przyjaciolek ma niewiele. Ze 3 wynalezione na siłe "przyjaciółki", a reszta to zapchajdziury - typu dalekie kolezanki ze studiów, z pracy, kuzynka, siostra, siostra pana młodego i inne tego typu zapchajdziury, które maja robic sztuczny tłum, zeby nie było widac jak załosnie mało przyjaciol ma panna młoda. Oczywiscie, zadnych cudzoziemek, same Polki.

Wazny jest tez cel. Dla Włoszek i Hiszpanek liczy sie tak samo jak dla mezczyzn - jedynie dobra, szalona zabawa. Tymczasem Polki tak naprawde urzadzaja a takze przychodza na wieczory panieńskie jedynie w jednym celu - zeby nastrzelac fotek a potem wrzucic je na facebooka albo nasza-klase i pokazac jakie to one sa "szalone" - totalna zenada!!!

Byłam na wielu wieczrach panienskich Polek, moich dalekich kolezanek ze studiow i pracy - robiłam za taka zapchajdziure - dla tych co nie maja prawdziwych przyjaciólek. Oczywiscie udawałam ze sie rewelacyjnie bawie, zeby nie sprawiac przykrosci przyszłej pannie młodej i innym dziewczynom, obecnym na wieczorze. Ale po powrocie do domu zawsze płakałam z zalu, dlaczego zyje w kraju, gdzie kobiety sa takie szare i zacofane w stosunku do Europejek o jakies 20 lat.

Z rozzewnieniem mysle o szalonych, niesamowitych wieczorach panieńskich na ktorych byłam za granica - u moich przyjaciolek - Hiszpanek, Portugalek, Włoszek, Belgijek, Francuzek, Japonek, Brazylijek. To była zabawa na całego, w cudownym towarzystwie kobiet na poziomie. W czerwcu 2011 wychodze za maz i juz zdecydowałam, ze chce zeby moj wieczor panienski był w Rzymie, z moimi szalonymi, prawdziwymi przyjaciólkami z całego swiata - z ktorymi beczke soli zjadłam podczas stypendium. Z Polski zaprosze tylko najblizszych 6 przyjaciólek. Rzym jest na tyle daleko, ze mam pretekst, zeby nie zapraszac wszystkich tych dalekich kolezanek ze studiow, pracy itp.

Sorki za brak niektórych polskich znaków, ale siedze w domu ze złamana reka a jedna ciezko sie pisze.[cytat]

COŚ MI SIĘ WYDAJE, ŻE CHYBA TOBIE BRAKUJE PRZYJACIÓŁ NO I MUSZE CI POGRATULOWAĆ BARDZO BUJNEJ WYOBRAŹNI :)

Reklama

Witam poszukuje również oryginalnych pomysłów, nigdy nie komentuje na forach, ale tym razem nie mogłam się powstrzymać,aby nie skomentować wypowiedzi pani która będzie bawić w gronie przyjaciółek na poziomie gratuluje i współczuje, że czeka Cie jeszcze kilka wcieleń zanim Ty zrozumiesz po co żyjesz i jaka jestem ślepa i przyziemna oj bardzo przyziemna. Masz uwięziony umysł w materialnej przestrzeni aaaach
pozdrawiam poza tym wszystkie inne zdrowe dziewczęta

Świetnym pomysłem na wieczór panieński jest SPA. Mi koleżanki zorganizowały w SPA w Marriocie. Było super, bo oprócz zabiegów mogłyśmy kożystać za darmo z całej siłowni, basenu, jacuzz, sauny. Do tego zorganizowano nam katering. Serdecznie polecam, bo moje paznokcie, twarz i całe ciało świetnie zostało przygotowane do ślubu!

Reklama

ja jako świadkowa zorganizowałam wyjazd z dziewczynami w góry. wynajęłyśmy domek (cały dla nas) i tam na miejscu oprócz oczywiście popijawy wymyśliłyśmy różne zadania do wykonania przez przyszłą pannę młodą! poza tym zorganizowałyśmy grę terenową i wyjście do stadniny koni. jeśli ktoś lubi takie atrakcje to jest to super opcja!!! my byłyśmy w okolicach Lądka zdroju (z wrocławia bardzo dobry dojazd) to się nazywało Księżycowa Dolina. Najfajniejsze było to że nie ma właścicieli którzy patrzą co robisz więc jest pełna swoboda!!!

ja z dziewczynami wynajęłyśmy sobie domek w górach na weekend i oprócz chlania i imprezy to pojechałyśmy pierwszego dnia (jak jeszcze byłyśmy w stanie) do stadniny koni na przejażdżkę (bo panna młoda bardzo lubi:P)a okolicy sa tez inne opcje, np. spa, basen, bardzo dobre restauracje. wynajęłyśmy cały dom dla nas, właścicieli nie było na miejscu więc to było super!!! a w dodatku wokoło las, kilka domów na krzyż i można było hałasować więc w porównaniu z miejskim klimatem to nam się zdecydowanie bardziej podobało!!!

Niedawno tutaj znalazłam artykuł właśnie o zorganizowanym takim wieczorze (http://www.wiadomosci24.pl/artykul/warsaw_by_night_czyli_szalenstwo_wieczoru_panienskiego_273321.html) i sama stwierdziłam, że taki ostatni wieczór jako panienka to ja mogłabym mieć!!! Oprócz samego wieczoru popołudnie spędzone w SPA - świetnie obmyślone przedłużenie wieczoru panieńskiego o dzień kolejny!!!

Gość Witaj 11ellla. Niestety urzadzenie naprawde fajnego wieczoru panienskiego w polsce jest kompletnie niemozliwe. Wieczory panienskie, ktore Polkom wydaja sie niesamowite, dla typowej Hiszpanki czy Włoszki byłyby po prostu załosne.

Mysle, ze nie da sie z tym nic zrobic, to kwestia poziomu kobiet w poszczególnych krajach. Typowa Włoszka cz Hiszpanka wychodzi za maz, kiedy juz cos przezyła w zyciu - studiowała za granica, jezdzila na staze po calym swiecie, urzadzila sobie 4-miesieczna wyprawe do Ameryki Lacinskiej. Wiec jest juz osoba na poziomie, obyta w swiecie i ma wybuchowa paczke przyjaciół z całego swiata.

A jak wyglada typowa polska panna młoda - typowa szara kurka, która niczego niesamowitego w zyciu nie przezyła, nigdy nie była na stypendium zagranicznym i prowadziła typowe zwyczajne zycie typowej Polki.

I najwazniejsza sprawa - sprawa towarzystwa!!! Typowa Włoszka czy Hiszpanka ma co najmniej kilka bliskich przyjaciólek, dodatkowo zaprasza jeszcze swoje przyjaciółki z zagranicy, które poznała na zagranicznym stypendium czy stazu - tworzy sie wiec niesamowita mieszanka kobiet z całego swiata - na dodatek obytych, swiatowych, na poziomie. Latwo wtedy o niezapomniana atmosfere.

A jak to wyglada u Polek? Typowa Polka to potworna egoistka, wiec prawdziwych przyjaciolek ma niewiele. Ze 3 wynalezione na siłe "przyjaciółki", a reszta to zapchajdziury - typu dalekie kolezanki ze studiów, z pracy, kuzynka, siostra, siostra pana młodego i inne tego typu zapchajdziury, które maja robic sztuczny tłum, zeby nie było widac jak załosnie mało przyjaciol ma panna młoda. Oczywiscie, zadnych cudzoziemek, same Polki.

Wazny jest tez cel. Dla Włoszek i Hiszpanek liczy sie tak samo jak dla mezczyzn - jedynie dobra, szalona zabawa. Tymczasem Polki tak naprawde urzadzaja a takze przychodza na wieczory panieńskie jedynie w jednym celu - zeby nastrzelac fotek a potem wrzucic je na facebooka albo nasza-klase i pokazac jakie to one sa "szalone" - totalna zenada!!!

Byłam na wielu wieczrach panienskich Polek, moich dalekich kolezanek ze studiow i pracy - robiłam za taka zapchajdziure - dla tych co nie maja prawdziwych przyjaciólek. Oczywiscie udawałam ze sie rewelacyjnie bawie, zeby nie sprawiac przykrosci przyszłej pannie młodej i innym dziewczynom, obecnym na wieczorze. Ale po powrocie do domu zawsze płakałam z zalu, dlaczego zyje w kraju, gdzie kobiety sa takie szare i zacofane w stosunku do Europejek o jakies 20 lat.

Z rozzewnieniem mysle o szalonych, niesamowitych wieczorach panieńskich na ktorych byłam za granica - u moich przyjaciolek - Hiszpanek, Portugalek, Włoszek, Belgijek, Francuzek, Japonek, Brazylijek. To była zabawa na całego, w cudownym towarzystwie kobiet na poziomie. W czerwcu 2011 wychodze za maz i juz zdecydowałam, ze chce zeby moj wieczor panienski był w Rzymie, z moimi szalonymi, prawdziwymi przyjaciólkami z całego swiata - z ktorymi beczke soli zjadłam podczas stypendium. Z Polski zaprosze tylko najblizszych 6 przyjaciólek. Rzym jest na tyle daleko, ze mam pretekst, zeby nie zapraszac wszystkich tych dalekich kolezanek ze studiow, pracy itp.

Sorki za brak niektórych polskich znaków, ale siedze w domu ze złamana reka a jedna ciezko sie pisze.
tak siedze i czytam sobie o wieczorach panienskich, poniewaz poszukuje pomyslow i bardziej beznadziejnej wypowiedzi jak ta wyzej nie widzialam :D Dziewczynko jaka Ty musisz byc zakompleksiona, skoro priorytetem i miara przyjazni jest dla Ciebie pochodzenie (w Twoim przypadku przyjaciolka musi byc Wloszka lub Hiszpanka) a do tego KAZDY musi wyjechac na stypendium, bo inaczej to oznacza, ze niczego w zyciu nie przezyl :) Wspolczuje Ci obyty czlowieczku ze odbytym stypendium :)
Zeby nie bylo watpliwosci- tez bylam na stypendium, tez podrozowalam i podrozuje po swiecie i tez mam znajomych/ przyjaciol na calym swiecie ale w Polsce tez ich mam i nie rozumiem tego rozgraniczenia, ktore tu zrobilas- ze niby w Polsce nie mozesz miec przyjaciol???? Mysle, ze to kwestia Twojej osobowosci, ze ich nie masz. Nie chcialabym sie przyjaznic z kims takim jak Ty :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wieczór panieński pomysły
  • pomysły na wieczór panieński
  • pomysl na wieczor panienski
  • pomysł na wieczór panieński
  • Pomysly na wieczor panienski
  • pomysł na panieński
  • fajne pomysły na wieczór panieński
  • fajny pomysł na wieczór panieński
  • wieczr panieski pomys
  • oryginalny wieczór panieński