Odpowiadasz na:
Oryginalne pomysły na wieczór panieński

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Szukam fajnych, ciekawych i mało oklepanych pomysłów na wieczór panieński. Byłyście/ słyszałyście o jakimś. Z mojego dotychczasowego doświadczenia wynika, że panowie wieczór kawalerski wspominają baaardzo długo, jako najlepszą imprezę w ich życiu. Dziewczyny idą do knajpy albo spotykają się w mieszkaniu. Pomysły bardziej ekstrawaganckie to striptizer (mało smaczne) albo spa (trochę nudne). Może macie jakieś pomysły na to jak zorganizować naprawdę fajny i z klasą wieczór panieński? Pilne!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Oryginalne pomysły na wieczór panieński

Napisał(a): ~Aga -

Zabrałam młoda i resztę dziewczyn do tunelu aerodynamicznego w wielkopolsce :) Pochwaliły mnie za ten pomysł, bawiłyśmy się świetnie. Każda z nas po raz pierwszy latała w takim obiekcie :)

Napisał(a): ~Karla -

Polecam zrobienie gry miejskiej w czasie wieczoru panieńskiego, szczególnie jeśli nie wszystkie dziewczyny się znają. Poszukają zagadek, zintegrują się, poznają miasto, porywalizują, a potem można się bawić :)

Reklama

Napisał(a): ~Firtela -

Jeżeli kolezanka bywa na imprezach i knajpkach to taka parapetowe a jezeli domatorka to bym urządzila w knajpie:)
Chociaz mi osobiscie podobaja sie takie babskie nasiadowki z żarełkiem,alkoholem i prezentami i ploteczkami oczywiście..;D

Jeśli zastanawiacie sie nad czymś oryginalnym polecam tunele aerodynamiczne:https://ekstr(...)ie.html

Ostatnio bylam i osobiście bardzo mi się podobało.

Napisał(a): ~Stefcia -

A może podrzucicie jakieś pomysły na prezenty z tej okazji? Wiem, że zabawki, gadżety erotyczne są zawsze dobrym pomysłem, więc zamówiłam już polecany i chwalony przez wiele dziewczyn wibrator z ruchomą główką Deep Fantasy https://www.s(...)sy.html podobno jest genialny.

Reklama