53
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +0
53 ppt ?

Oryginalny prezent ślubny (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Oryginalny prezent ślubny

Napisał(a): Gość -

Za niedługo mam wesele moich bardzo dobrych znajomych.
Zastanawiam się nad jakimś oryginalnym prezentem, który będzie niezapomniany, ale też i mógłby być praktyczny.
Nie chce dawać kasy, bo to pójście na łatwiznę. Mam sporo kasy na prezent. Musi być to coś niepowtarzalnego. Nie chcę też dawać jakiś robotów kuchennych czy innych głupot, które i tak od kogoś pewnie dostaną.

Czekam na ciekawe pomysły!
INTERIA.PL

Re: Oryginalny prezent ślubny

Napisał(a): gość -

Ja jednak uważam /po wielu obserwacjach/ , że najlepszym prezentem są pieniądze ! Młodzi mogą sobie kupić to - co im będzie potrzebne , bądż będzie się podobało . Napisz piękne życzenia i włóż tam pieniądze . Z konkretnymi prezentami może być tak , że będą wędrowały z rą do rąk lub wylądują gdzieś w kącie . To za moich czasów przydatne były konkretne prezenty , ale to było wieki temu .wH.

Reklama

Reklama

Ja swojej siostrze w prezencie ślubnym dałam kaskę wraz z samodzielnie wypisanymi życzeniami na papierze czerpanym. Życzenia były napisane żartobliwym wierszykiem, który sama wymyśliłam. Na tym papierze czerpanym (w formie karty z życzeniami) pisałam tuszem i stalówką. Moja siostra była bardzo zadowolona. Do dziś (a minęło 10 lat) posiada tą kartkę.

Napisał(a): Gość -

Myślę, że jeśli ktoś nie chce dawać pieniędzy to zawsze można się spytać pary młodej czego potrzebują i im to sprezentować. Innym prezentem może być na przykład voucher na mini wyjazd poślubny w takim stylu http://www.gl(...)b67.pdf Zawsze można się złożyć z innymi znajomymi i podarować im wspólnie taki podarek/przeżycie :)

Reklama

Młodzi oczywiście ucieszą się z kasy, ale fajnie jest też dać coś co będzie wyróżniało się na tle innych standardowych prezentów. W zeszłym roku byłam świadkiem na ślubie mojej siostry i ze wszystkich pomysłów ostatecznie stanęło na kryształowej statuetce z ich zdjęciem, coś takiego mniej więcej:https://www.f(...)heater. Do tego dołączyłam kartkę, wykonana własnoręcznie no i oczywiście pieniądze ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • oryginalny prezent slubny forum
  • oryginalny prezent dla mlodych od świadków
Do góry strony: Oryginalny prezent ślubny