Ostatni sondaż przed wyborami. Przewaga zwycięzcy wynosi 0,5 proc. (3804)

Ostatni sondaż przed wyborami. Przewaga zwycięzcy wynosi 0,5 proc.

Temat dotyczy artykułu: Ostatni sondaż przed wyborami. Przewaga zwycięzcy wynosi 0,5 proc.

Jeśli 24 maja wyborcy zagłosują tak, jak odpowiadali ankietowani przez Millward Brown SA dla Faktów TVN i TVN24, prezydentem zostanie Andrzej Duda. W ostatnim sondażu przed ciszą wyborczą kandydat Prawa i Sprawiedliwości zdobył 45,8 proc., a ubiegający się o reelekcję Bronisław Komorowski 45,3 proc. Wśród ponad 2,5 tys. badanych niezdecydowanych było 8,9 proc.

Komentarze (3804)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Riain -

TendebilWSIowy obok Dudy to krzesłoskoczekbul, który miał 129% i przegrał.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Adro -

Kto nie byl glosowac , prosze pojdz I glosuj na Dude , dosc TYRANIII!!!!!!
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~don -

"Niech zstąpi Duch Twój. Niech zstąpi Duch Twój, i odmieni oblicze Ziemi ! Tej Ziemi". Pamiętacie kto wypowiedział te słowa ? Zesłanie Ducha Św. jest dziś ! Może to jakiś znak ?...
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~taka wolska -

Duda wygrał bo "zbawca" kaczy razem z mĄcirewicem zatrzasnęli się w sejfie... Jak ich ślusarz uwolni to wyleją kubeł zimnej wody na rozgrzany czerep "zwycięzcy"....
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~polak -

Glosowalem na A.D. wzialem swoj dlugopis
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~JOZEK -

BRAWO DUDA PREZYDENT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedzi (11)

Napisał(a): ~chwilo trwaj -

i od nowa zacznie się jazgot ... a było tak cudnie - cicho :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Marko -

ALE CIEKAWY LINK ZNALAZŁEM AŻ MNIE ZATKAŁO JAK PRZECZYTAŁEM TO ............................................................................? BEZ KOMENTARZA.http://demotywatory.pl/4501110/Manifest-wkurzonego-wyborcy
Załączniki:
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): ~Magda -

RUCH KONTROLI WYBORÓW , masowe odwoływania członków komisji, wiele przekrętów, czytajcie kochani na niezalezna.pl
0by to naprawdę była ta ostatnia niedziela...WIERZĘ, ŹE DUCH ŚWIĘTY POMOŹE NAM ZMIENIAĆ OBLICZE NASZEJ POLSKIEJ ZIEMI.
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz