Odpowiadasz na:
OSTATNIO BOHATEREM MEDIÓW RYDZYKA STAŁ SIĘ PREMIER MORAWIECKI

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Premier Morawiecki skomentował rolę biznesmena Tadeusza Rydzyka w procesie budowy i rozwóju Polski słowami: ,, To od ojca Rydzyka będzie wypływała mądrość, dzięki której budujemy wielką Polskę, silną militarnie, silną ludnościowo" —powiedział Mateusz Morawiecki. Wygląda na to, że biznesmen Tadeusz Morawiecki zarządza Polską. Mamy zatem państwo wyznaniowe ze zwierzchnictwem kościoła. W świetle wypowiedzi nie wiadomo, jakie pieniądze rzeczywiście bierze z budżetu Rydzyk. Oficjalnie gdzieś czytałem, że biznesmen Rydzyk otrzymał około 150 milionów złotych. Przerażające, że Polską zarządza zwykły rebemtorysta biznesmen, który jest beneficjentem olbrzymich pieniędzy narodowych i unijnych. Zatem pewne jest, że mamy kryzys władzy skoro Polską zarządza dwaj panowie w bardzo podeszłym wieku Rydzyk i Kaczyński. Polska już przeszła etap państwa neokratycznego i stała się państwem teokratycznym i autorytarnym.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: OSTATNIO BOHATEREM MEDIÓW RYDZYKA STAŁ SIĘ PREMIER MORAWIECKI

Napisał(a): bartekherbarz -

Kurde, chciałbym zgadzać się na wolność słowa każdego, ale jak niektórych słucham, to chciałbym jednak im to odebrać.

O. Rydzyk na antenie Radia Maryja powiedział, że ograniczenia związane z koronawirusem nałożone na kościoły, to atak i wprowadzenie na ścieżkę zła. Jak twierdzi, katolicy śmierci się nie boją, bo czeka na nich życie wieczne.

Re: OSTATNIO BOHATEREM MEDIÓW RYDZYKA STAŁ SIĘ PREMIER MORAWIECKI

Napisał(a): LATO2019 -

Rydzyk to wiadomo szatan, złodziej za nasze podatki bogaci się , ale po co mu taka kasa do grobowca tego nie zabierze , a życia juz niewiele mu zostało, podobnie zresztą jak prezes.

Reklama

Re: OSTATNIO BOHATEREM MEDIÓW RYDZYKA STAŁ SIĘ PREMIER MORAWIECKI

Napisał(a): Zi3mowit -

do autora-ki-----Rydzyk to w końcu bizmesen czy klecha --------------a może pospolity bandzior ..............

Re: OSTATNIO BOHATEREM MEDIÓW RYDZYKA STAŁ SIĘ PREMIER MORAWIECKI

Napisał(a): Gość -

Premier Morawiecki skomentował rolę biznesmena Tadeusza Rydzyka w procesie budowy i rozwóju Polski słowami:
,, To od ojca Rydzyka będzie wypływała mądrość, dzięki której budujemy wielką Polskę, silną militarnie, silną ludnościowo"
—powiedział Mateusz Morawiecki.

Wygląda na to, że biznesmen Tadeusz Morawiecki zarządza Polską. Mamy zatem państwo wyznaniowe ze zwierzchnictwem kościoła. W świetle wypowiedzi nie wiadomo, jakie pieniądze rzeczywiście bierze z budżetu Rydzyk. Oficjalnie gdzieś czytałem, że biznesmen Rydzyk otrzymał około 150 milionów złotych.

Przerażające, że Polską zarządza zwykły rebemtorysta biznesmen, który jest beneficjentem olbrzymich pieniędzy narodowych i unijnych.

Zatem pewne jest, że mamy kryzys władzy skoro Polską zarządza dwaj panowie w bardzo podeszłym wieku Rydzyk i Kaczyński.

Polska już przeszła etap państwa neokratycznego i stała się państwem teokratycznym i autorytarnym.

Reklama