1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń47 tys.
  • Odpowiedzi390
  • Ocen na +854
1 tys. ppt ?

Ostre słowa Wałęsy! Ostrzega Kaczyńskiego (391)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ostre słowa Wałęsy! Ostrzega Kaczyńskiego

Napisał(a): dariasdaria -

Po środowym proteście kobiet w Warszawie, opozycja jasno twierdzi że to Kaczyński odpowiada za to, co dzieje się na ulicach, dlatego chcą konkretnych działań wobec polityka. Wałęsa umieścił w sieci niepokojący wpis w którym mówi: " Kaczyńskiemu zostały dwa szczeble w 20 szczeblowej drabinie do nieszczęścia, do tragedii, jeśli nie zawróci to już niebawem skończy jak Mussolini. Do resortów siłowych apeluję przestańcie wspierać obecnych decydentów. Musicie dostrzegać że niszczą z takim trudem zdobycze pokoleń, że łamią podstawy porządku prawnego funkcjonowania Państwa. Macie następny dowód tylko Węgry i Polska przeciw wszystkim w Europie. Cena jaką zapłacimy za te małpy z brzytwą będzie za wysoka. Po następnym szczeblu mimo swoich kłopotów nie będę miał wyboru.
Co mogą oznaczać ostatnie słowa, że nie będzie miał wyboru?
Co myślicie o wypowiedzi Wałęsy?
INTERIA.PL

Re: Ostre słowa Wałęsy! Ostrzega Kaczyńskiego

Napisał(a): olacda -

Wałęsa to tajny współpracownik Kiszczaka, który sprzedawał kolegów. Usunął rząd Olszewskiego, który chciał wyeliminować z życia politycznego takich jak on. Jest agentem obcego państwa- chciał wprowadzić w Polsce spółki rosyjskie joint venture mogące zarządzać majątkami na terenie naszego kraju.

Reklama

Re: Ostre słowa Wałęsy! Ostrzega Kaczyńskiego

Napisał(a): ~PIO -

Nieprawda Kaczyńskiemu pomogą kosmici im częściej Wałęsa zabiera głos tym większą głupotę prezentuje wstydzę się że kiedyż na niego głosowałem . Podobno brakuje mu pieniędzy w totkum jest kumulacja niech zagra

Re: Ostre słowa Wałęsy! Ostrzega Kaczyńskiego

Napisał(a): ~stary68 -

..Panie Boże wybacz ludziom że w zapamiętaniu wynieśli kiedyś na piedestał władzy tego troglodytę....każdego z nas osądzi kiedyś historia,ludzie a dla wierzących Bóg.....ten mały ,zawistny i miałki człowieczek gotów był sprzedać wszystko i wszystkich dla uzyskania wartości finansowych..a jego porównania....żenada...człowieku czas rozliczeń coraz bliższy ,zacznij się jednać z tymi na których donosiłeś i proś Boga aby wybaczył Ci Twoje niegodziwości..podobno Bóg jest litościwy...ludzie zaś pamiętają.....

Reklama

Re: Ostre słowa Wałęsy! Ostrzega Kaczyńskiego

Napisał(a): akak -

Lech wałęsa dał Polakom wolność, demokrację i umorzenie długów; kaczyński niszczy wszystko, czego się czepi, dzieli naród, napuszcza Polaków na siebuie nawzajem, zadłużył nas na niewyobrażalną kwotę, jego narzędziem jest nieprawdopodobne kłamstwo, poobsadzał najważniejsze stanowiska państwowe ludźmi o ilorazie inteligencji poniżej 20 , ogranicza wolność ludzi, robi z Polski pośmiewisko, złodziejstwo i marnotrastwo na niespotykaną skalę;

Re: Ostre słowa Wałęsy! Ostrzega Kaczyńskiego

Napisał(a): ~qqa -

.....Podobno brakuje mu pieniędzy w totku jest kumulacja niech zagra. Kiedy wyżebrywał kase na operacje serca w USA, media obiegła wieść , że wyczyścili mu konto na 700 tys. PLN, taki biedaczek z niego.... Zwykły bolszewicki kłamca i kapusta.

Reklama

Re: Ostre słowa Wałęsy! Ostrzega Kaczyńskiego

Napisał(a): ~jakiel -

~SWS
olacda Wałęsa to tajny współpracownik Kiszczaka, który sprzedawał kolegów. Usunął rząd Olszewskiego, który chciał wyeliminować z życia politycznego takich jak on. Jest agentem obcego państwa- chciał wprowadzić w Polsce spółki rosyjskie joint venture mogące zarządzać majątkami na terenie naszego kraju.
A wiesz moze, kto to byl tajny wspolpracownik SB BALBINA? W sz czujni ci tego nie powiedzą. W internecie jest cala masa informacji na ten temat. To twoj kieszonkowy fuhrerek, Mały Cetung - Jarek Kaczynski. Nigdy temu nie zaprzeczyl, nie pozwal nikogo do sadu. A jesli jeszcze nienawidzisz LGBT, to mozesz tam (w internecie) znalezc informacje, ze twoj idol jest GEJEM. Tez nigdy temu nie zaprzeczyl, ani nie pozwal nikogo do sadu. To chyba o czyms swiadczy. Uzyj tego, co masz pod czapka i otworz oczy.
On ma pod czapką tylko włosy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ostre słowa Wałęsy! Ostrzega Kaczyńskiego