Twój post został dodany

114
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi104
  • Ocen na +-6
114 ppt ?

Oświetlenie w salonie (105)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Oświetlenie w salonie

Napisał(a): ~Olena -

Jakie macie lampy w salonach? Są dopasowane do mebli i wystroju wnętrza, czy raczej wybieracie je bardziej według gustu i ceny? Jestem ciekawa, bo chciałabym sama przygotować moje wnętrza od początku do końca, tzn. bez potrzeby konsultacji z projektantem wnętrz, ale mam wątpliwości jak zorganizować oświetlenie, by wszystko do siebie pasowało. Jak to u Was wygląda? Najpierw kupowaliście meble a później oświetlenie czy wszystko razem?
INTERIA.PL

Re: Oświetlenie w salonie

Napisał(a): ~Magda -

Ja kupiłam wszystko razem, znalazłam sobie wszystko w katalogach i ułożyłam w głowie jak to powinno wyglądać. Oczywiście nie kupiłam wszystkiego w jednym sklepie, ale moim zdaniem tak jest najlepiej żeby wszystko było dopasowane od początku :)

Reklama

Napisał(a): ~Manieczka -

anaewa Z naszą pomocą nie uda Ci się zaprojektować wszystkiego samodzielnie.
Nie chodzi o to, by wszystko zaprojektować. Mam na myśli bardziej pytanie, czy większość inwestowała w oświetlenie klasyczne, czy raczej oryginalne i dominujące we wnętrzu. Podrzucam kilka zdjęć, którymi się w ostatnim czasie inspiruję i zastanawiam nad podobnym wystrojem u siebie :)
Załączniki:

Napisał(a): Gość -

~Magda Ja kupiłam wszystko razem, znalazłam sobie wszystko w katalogach i ułożyłam w głowie jak to powinno wyglądać. Oczywiście nie kupiłam wszystkiego w jednym sklepie, ale moim zdaniem tak jest najlepiej żeby wszystko było dopasowane od początku :)

A skąd mamy wiedzieć, co kupiłaś? w jakim to jest "stylu" ?
Jaki będziesz miała kolor ścian? jakie masz nasłonecznienie pokoju itd.

Reklama

anaewa
~Magda Ja kupiłam wszystko razem, znalazłam sobie wszystko w katalogach i ułożyłam w głowie jak to powinno wyglądać. Oczywiście nie kupiłam wszystkiego w jednym sklepie, ale moim zdaniem tak jest najlepiej żeby wszystko było dopasowane od początku :)

Chodzi mi bardziej o ocenę stylów, które pokazałam na zdjęciach i odpowiedź na pytania czy oświetlenie od początku było częścią koncepcji dopasowanej do mebli i innych dodatków i to co stanowi priorytet przy zakupie :) Nie mówię o ocenianiu mojego mieszkania, jego nasłonecznienia itd. bardziej o to, dlaczego wybrałaś np. tę, a nie inną lampę.

~Manieczka
anaewa Z naszą pomocą nie uda Ci się zaprojektować wszystkiego samodzielnie.
Nie chodzi o to, by wszystko zaprojektować. Mam na myśli bardziej pytanie, czy większość inwestowała w oświetlenie klasyczne, czy raczej oryginalne i dominujące we wnętrzu. Podrzucam kilka zdjęć, którymi się w ostatnim czasie inspiruję i zastanawiam nad podobnym wystrojem u siebie :)
Może odpowiem tak:
Podobają mi się wszelkiego rodzaju lampy stojące pasujące do całości lub oświetlenie ledami

Załączniki:

Reklama

~Manieczka
anaewa

Chodzi mi bardziej o ocenę stylów, które pokazałam na zdjęciach i odpowiedź na pytania czy oświetlenie od początku było częścią koncepcji dopasowanej do mebli i innych dodatków i to co stanowi priorytet przy zakupie :) Nie mówię o ocenianiu mojego mieszkania, jego nasłonecznienia itd. bardziej o to, dlaczego wybrałaś np. tę, a nie inną lampę.
Ja nie przeglądam katalogów :) To jak urządzę swoje mieszkanie zależy od metrażu, kolorystyki ścian, funkcjonalności.
Przede wszystkim nie ulegam modzie, moje mieszkanie musi być "odbiciem osobowości".

DEMART A może takie?

Zdjęcie
Dziękuję, ciekawa inspiracja, jednak zależy mi na bardziej 'codziennym' oświetleniu, które będzie dobrym uzupełnieniem przestrzeni :)
Bardzo jestem ciekawa co myślicie o inspiracjach przesłanych przeze mnie, czy to ciekawe i oryginalne rozwiązania?

Napisał(a): ~Julaa -

~Manieczka
DEMART A może takie?

Zdjęcie
Dziękuję, ciekawa inspiracja, jednak zależy mi na bardziej 'codziennym' oświetleniu, które będzie dobrym uzupełnieniem przestrzeni :)
Bardzo jestem ciekawa co myślicie o inspiracjach przesłanych przeze mnie, czy to ciekawe i oryginalne rozwiązania?
Z zaproponowanych przez Ciebie rozwiązań zdecydowanie wybrałabym to po prawej stronie, jest takie delikatne, kojarzy się z wiosną i powoduje, że przestrzeń jest cieplejsza. Ja bardzo lubię takie wnętrza, może dlatego mi się tak podoba, ale gdybym miała jeszcze raz urządzać mój dom z pewnością na coś w tym stylu bym się zdecydowała :)

Napisał(a): ~anka -

~Julaa
~Manieczka
DEMART A może takie?

Zdjęcie
Z zaproponowanych przez Ciebie rozwiązań zdecydowanie wybrałabym to po prawej stronie, jest takie delikatne, kojarzy się z wiosną i powoduje, że przestrzeń jest cieplejsza. Ja bardzo lubię takie wnętrza, może dlatego mi się tak podoba, ale gdybym miała jeszcze raz urządzać mój dom z pewnością na coś w tym stylu bym się zdecydowała :)
Ja wolę klasyczne rozwiązania, dla mnie lampa jest raczej dodatkiem do wnętrza i nie powinna dominować w przestrzeni, ale wiadomo, że gusta są różne :) Ta aranżacja po lewej stronie sprawia, że wnętrze jest przytulne i jasne, więc całkiem funkcjonalne :)

Napisał(a): ~Gosiek -

No nie wierzę! Serio wybrałybyście aranżację po lewej stronie? Ja zdecydowanie biorę prawą i dzięki za inspirację, bo to wnętrze uzupełnione lampą wygląda naprawdę niesamowicie! Z jednej strony surowe, ale przyjemne i przytulne - nic dodać, nic ująć :) Świetna realizacja, gdzie ją znalazłaś? :)

Napisał(a): ~Karolina -

~Gosiek No nie wierzę! Serio wybrałybyście aranżację po lewej stronie? Ja zdecydowanie biorę prawą i dzięki za inspirację, bo to wnętrze uzupełnione lampą wygląda naprawdę niesamowicie! Z jednej strony surowe, ale przyjemne i przytulne - nic dodać, nic ująć :) Świetna realizacja, gdzie ją znalazłaś? :)
Ja też lubię oryginalne i niecodzienne rozwiązania, niestety moje wnętrze posiada zbyt wiele kolorowych dodatków, by pasowała do niego jeszcze taka lampa. Ale gdybym miała bardziej minimalistyczne wnętrze z pewnością bym się na coś takiego zdecydowała :)

Napisał(a): ~gosć -

T O fakt ludzie teraz podświetlają od sufitu po pułki na ścianie a lamp wybór ogromny;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;bardzo ładnie wyglądają podświetlone właśnie pułki zależy od gustu ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;od kolorowych lampek do jasnych a i schody tez wyglądają rewelacyjnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;to samo sufity........
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • owietlenie do salonu opinie
Do góry strony: Oświetlenie w salonie