Twój post został dodany

114
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi104
  • Ocen na +-6
114 ppt ?

Oświetlenie w salonie (105)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Oświetlenie w salonie

Napisał(a): ~zarowka -

Ja swoje lampy znalazłam na tolampy.pl/sklepinternetowy. Lampy wybierałam na samym końcu, by mieć pewność że będą pasować. Na tej stronie bez problemu coś dla siebie znajdziesz. Co prawda trochę się zejdzie z przesyłką (prawie 2tygodnie) ale warto, bo efekt końcowy jest naprawdę zadowalający a są tam modele których nie znajdziesz gdzie indziej.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~hanka44 -

Gdy urządzaliśmy mieszkanie, staraliśmy się wszystko dopasować do siebie. W salonie jest wisząca lampa mosiężna z lampa24. Salon mamy urządzony w tradycyjny sposób- nie ma tam typowo nowoczesnych akcentów. Dla nas liczy się prostota i styl.

Reklama

Napisał(a): ~trout -

Najpierw zamówiłem meble - wydaje mi się, że o wystroju wnętrza należy myśleć od razu jako o całości. Zależało mi na dopasowaniu oświetlenia do pomieszczenia, więc postanowiłem zamówić sobie lampy od prawdziwego artysty.

Napisał(a): ~milosz -

~trout Najpierw zamówiłem meble - wydaje mi się, że o wystroju wnętrza należy myśleć od razu jako o całości. Zależało mi na dopasowaniu oświetlenia do pomieszczenia, więc postanowiłem zamówić sobie lampy od prawdziwego artysty.
Może coś więcej? Co to za artysta?

Reklama

Napisał(a): ~mirabelka -

~milosz

Adam Gąbka z Lunique. Nie robi projektów dla każdego, bo projektuje głównie dla firm, przez co kosztuje to trochę więcej. Ale jeżeli ktoś chciałby prywatnie nabyć takich żyrandol albo kinkiet od niego, nie ma najmniejszego problemu. Tutaj można zobaczyć, jakieś inne projekty od niego: http://luniqu(...)aleria/
'

Podobaja mi sie takie, choc pewnie sa trudne do zrobienia :)

Reklama

Napisał(a): ~Goska -

ja mam lampę wiszącą, boczne kinkiety i dużą lampę stojącą. tyle mi wystarczyło by oświelić pięknie mój salon. to się tylko tak wydaje ale nie trzeba chyba zbyt wiele jak się ma małe pomieszczenie. na szczęście te lampy są mega ładne - lumenpro jednak ma super ofertę

Napisał(a): Gość -

jaka lampa do salon ? hmm to wszytsko zalezy w jakim stylu masz zrobiony ten salon inna jeśli w nowoczesnym stylu a jeszcze inną jeżeli masz salon urządzonu w takim stylu klasycznym . napewno do salonu wybrałabym lampe wiszącą. Taki ogromny wybór lamp masz na lumenpro. Wiem bo kupowałam tam tam sama lamoe i wybór tam jest od koloru do wyboru . poza tym przy zamówieniu powyzej 100 zł masz wysyłke gratis. i dodam jeszcze ,ze lampy jakie warto wybrać to takich producentów jak azzardo czy maxlight
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • owietlenie do salonu opinie
Do góry strony: Oświetlenie w salonie