Twój post został dodany

114
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi104
  • Ocen na +-6
114 ppt ?

Oświetlenie w salonie (105)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Oświetlenie w salonie

Napisał(a): ~Janka -

Agnieszka38 A ja właśnie zastanawiam się nad zmianą wyglądu ogólnie sufitu i oświetlenia... planuje obniżenie części sufitu, tak aby na środkiem obniżenie utworzyło coś w stylu "połączonego podwójnego T" Z boku ukryte rynienki i umieszczone tam listwy LED (RGB+W) - z lewej i prawej strony... W tym obniżonym planuję zastosować tradycyjne oświetlenie... i tu mam problem... nie wiem czy iść, ze tak napisze w prostotę i jakieś "aluminiowe halogeny" czy tak jak widziałam u koleżanki żyrandol kryształowy...powiedzmy taki jakhttps://weisb(...)ztalowe U niej wygląda to super... ale ona nie obniża sufitu oraz ma 2 x większy salon... Nie wiem... czy to będzie u mnie pasować...
Tak jak uważam,że żyrandol kryształowy jest bardzo dobrym wyjściem, tak obniżanie sufitu, tam gdzie on ma wisieć... nie wiem czy nie będzie to przysłowiowe wylanie dziecka z kąpielą... a pomyślałaś w ten sposób, że środek zostawiasz, a obniżasz zamiast środka brzegi i nie wiem odcinasz je na 40 czy 50 cm? Wtedy wpasowujesz tam sobie te LED i o ile dobrze zrozumiałam, to masz pomysł na kolor... wiec włączając je imając żyrandol kryształowy lekko wyżej w stosunku do LED.. uzyskasz dodatkowe efekty świetlne w krysztale... Pomyślałaś o takim rozwiązaniu?

Reklama

Napisał(a): tatianka8888 -

oświetlenie w salonie przede wszytskim zalezy w jakim stylu mamy meble , sofe itd, w jakich kolorach mamy pomalowane ściany . lampę do salonu trzeba dopasowac ta by dobrze komponowała się z całą resztą . Ja u siebie mam lampę wiszącą od novodworskiego zamówioną na lumenpro . Za przesyłke nic nie płaciłam ,bo miałam zamówienie powyżej 100 zł . poza tym trafia sie tu na prawdę wiele promocji . I wiele lamp jest po prostu dostęonych od ręki .

Reklama

Napisał(a): sweetlovin -

to wszytsko zależy w jakim stylu masz urządzony pokój dziecka , jakie masz meble itd . wejdź sobie na lumenpro , tam masz ogromny wybór lamp , ja np do dziecka kupiłam lampę od novodworskiego w kolorze fuksji , idealnie pasuje do białych mebli ;)i tak jak ktoś tu pisał wiele lamp masz dostępnych od ręki ;), jak zamówienie twoje wyjdzie wiecej niz 100 zł wtedy przesyłke masz gratis ;)

Reklama

Napisał(a): ~jago65 -

Akurat niedawno kupowałem lampę biurkową i bardzo duży wybór mieli w Bercal. Powiem że pół Krakowa zjechałem żeby coś fajnego sobie dobrać i ostatecznie właśnie u nich w sklepie na Conrada mi się jeden model szczególnie spodobał – Desel Fork, tak się dokładnie nazywa. Cudeńko, od razu człowiekowi przy takim oświetleniu bardziej się chce pracować przy biurku ;-)

Napisał(a): ~aia -

Odpowiedni komfort i nastrój uzyskamy dzięki dodatkowym oświetleniu w postaci żyrandola lub innej lampy wiszącej jak 3d activejeta. Jej światło, odbijając się od sufitu, ścian i poszczególnych elementów aranżacji, wróci do nas rozproszone i łagodne.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • owietlenie do salonu opinie
Do góry strony: Oświetlenie w salonie