129
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi118
  • Ocen na +-6
129 ppt ?

Oświetlenie w salonie (119)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Oświetlenie w salonie

Napisał(a): gość -

Ja początkowo prowadziłem sklep w normalnym modelu sprzedażowym, ale powiem szczerze, że jeśli chodzi o ofertę to trudno było się rozwijać, bo jednak ciągle brakowało miejsca na te wszystkie produkty jakie miałem mieć w sprzedaży. Więc ostatecznie musiałem skorzystać z oferty http://sollux-lighting.pl/ i postawić właśnie na dropshipping, tak że oni odpowiadają za dostawy do klientów, którzy u mnie składają zamówienia.

Reklama

Re: Oświetlenie w salonie

Napisał(a): gość -

U mnie najlepiej sprzedają się produkty od polskich producentów więc głównie w tym kierunku staram się rozwijać swoje propozycje. Obecnie między innymi jeśli chodzi o dropshipping to współpracuje z firmą Sollux (http://sollux-lighting.pl/). Dla mnie to spora wygoda, bo mają tych produktów dużo i dzięki temu mamy bogatą ofertę w sklepie a jednocześnie wysyłka jest z ich magazynów więc pod tym kątem super.

Reklama

Re: Oświetlenie w salonie

Napisał(a): ~kuba -

W Polsce jedyny producent oświetlenia, który udostępnia usługę zamówienia elektryka, fachowca do montażu lamphttps://rezer(...)l/umow. Właśnie też miałem podobny problem niedawno i znalazłem. Świetna sprawa, bo wybierasz miasto, usługę montażu i od razu termin Ci się pojawia. Bezproblemowa współpraca, prosty system.

Re: Oświetlenie w salonie

Napisał(a): ~miksss -

Zasadniczo jeśli chodzi o oświetlenie to my dopiero od pewnego czasu u siebie do sklepu wprowadziliśmy, ale pod tym kątem korzystamy z propozycji https://sollux-lighting.pl/dropshipping.php. Firma produkuje lampy, duży wybór w ich ofertach, a jednocześnie duża wygoda dla sklepu, bo można się zdecydować na dropshipping i wtedy wysyłka zamówień jest bezpośrednio z ich magazynu.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • owietlenie do salonu opinie
Do góry strony: Oświetlenie w salonie