Twój post został dodany

91
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń983
  • Odpowiedzi81
  • Ocen na +-6
91 ppt ?

Oświetlenie w salonie (82)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Oświetlenie w salonie

Napisał(a): ~SklepSellneo -

Patka2z Staram się w miarę dopasować oświetlenie do wnętrza mojego mieszkania. Grunt, żeby się to nie gryzło, no i cena była w miarę przyzwoita.
W takim razie sądzimy, że na stronie naszego sklepu Sellneo.pl znajdziesz dokładnie to, co Cie interesuje. Oświetlenie LED daje jasne, jednolite światło, ale przede wszystkim jest energooszczędne. Wiele osób jest zdania, że jest to najbardziej opłacalna forma oświetlenia i my również się z tym zgadzamy :)

Napisał(a): Novelity -

Dobór odpiwiedniego oświetlenia tylko z pozoru jest prosty. Warto zadbać o to, aby doświetlić wszelkies trefy użytkowe, tzn. jeśli w salonie jest kącik czytelniczy, tam powinna być lampa, jeśli jest stół, nad nim powinno być źrółdo swiatła. Zapraszam na novelity.pl - na blogu można poczytać o zasadach doboru oświetlenia do wnętrza, a w ramach katalogu firm znaleźć sklep, w któym zakupi pani wszelkie interesująće panią produkty, nie wspominając już o bazie fachowców, z których może pani wybrać ekipę do zamontowania oświetlenia...wiadomo, ze o solidnego fachowca dziś trudno, a tam można popatrzeć, jak poszczególni fachowcy się spisują i wybrąć najlepszego.

Reklama

Napisał(a): ~orwelkon -

Ceny lamp są strasznie wysokie. Tych ładnych bo w marketach to mało co ciekawego, a jak już ładne to też drogie. Do stylu skandynawskiego chcę zrobić lampę osobiście.https://ardan(...)iszaca/
Wystarczy troochę sznurka jutowego i żarówka i lampa gotowa. Na dole macie fajny film jak to wygląda w praktyce. Jeśli taka lampa może kosztować 80 zł to jestem szcześliwa :)

Reklama

Napisał(a): Kurtni -

Ogólnie u mnie jest lampa sufitowa z nieduży, kloszem oraz stojąca przy kanapie. Jest w miarę dobre światło, ale dla polepszenia efektu mój mąż wymyślił sobie, żebyśmy ozdobili też światłem meble. No i tak oto mamy listwy meblowe na dwóch szafkach. Światło jest takie sobie z tego, bardziej chodzi o ten elemnent dekoracyjny. Znajomi nas nawet zaczęli pytać, czy nowe meble kupiliśmy ;P Więc w sumie polecam każdej osobie, która chce coś zmienić. Te listwy są teraz całkiem tanie i można sobie dowolne długości dobierać - z montażem też nie mieliśmy większego problemu. To wygląda takhttps://www.z(...)owe-led - więc całkiem prosto.

Napisał(a): ~Barbara -

Chciałam mieć inne lampy w domu niż te co można kupić w każdym elektromarkecie i zamówiłam sobie z milagrolighting.eu . Są droższe no ale bardziej designerskie i oryginalne. Lampy bardzo ładnie wyglądają i widać, że są dopracowane do najmniejszego szczegółu.

Reklama

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • owietlenie do salonu opinie
Do góry strony: Oświetlenie w salonie