129
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi118
  • Ocen na +-6
129 ppt ?

Oświetlenie w salonie (119)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Oświetlenie w salonie

Napisał(a): Dominik -

W moim nowym mieszkanku jest ślepa kuchnia. Nie jest mała ale niestety nie ma okna i już nie chodzi o wietrzenie, bo wentylacja jest dobra, ale o światło. Znajomy doradził mi zamontować sztuczne okno i teraz moja kuchnia nabrała charakteru. Polecam wszystkim takie rozwiązanie -sztuczne okno CoeLux to doskonały wybór.

Reklama

Re: Oświetlenie w salonie

Napisał(a): ~ulencja56 -

Salon to miejsce reprezentacyjne, także musi być stylowy, ale i praktyczny. Ciekawym rozwiązaniem jest żyrandol kryształowy, dość duża inwestycja, jednak dzięki temu wnętrze prezentuje się zjawiskowo, szczególnie jak pomieszczenie jest utrzymane w stylu minimalistycznym. W Meble Klaro w Opolu http://meblek(...)we-lawy można znaleźć takie oświetlenie w dobrych cenach, to outlet meblowy. Ja często robię zakupy w takich miejscach, bo ceny są dużo niższe, niż normalnie.

Reklama

Re: Oświetlenie w salonie

Napisał(a): ~PawełSon -

Jeżeli o mnie chodzi to jak najbardziej mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przezhttps://zfabr(...)86.html gdzie będziecie mogli liczyć na wysoką jakość wykonania, przystępne ceny i oczywiście stylowe propozycje co do wykonania. My zdecydowaliśmy się na taki zakup i nie żałujemy, a dokładnie w naszym salonie wygrała lampa wisząca FRAMIA 8, efekt genialny!

Reklama

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • owietlenie do salonu opinie
Do góry strony: Oświetlenie w salonie