Odpowiadasz na:
Oświetlenie w salonie

~Olena
Temat dodał(a):
~Olena -
Jakie macie lampy w salonach? Są dopasowane do mebli i wystroju wnętrza, czy raczej wybieracie je bardziej według gustu i ceny? Jestem ciekawa, bo chciałabym sama przygotować moje wnętrza od początku do końca, tzn. bez potrzeby konsultacji z projektantem wnętrz, ale mam wątpliwości jak zorganizować oświetlenie, by wszystko do siebie pasowało. Jak to u Was wygląda? Najpierw kupowaliście meble a później oświetlenie czy wszystko razem?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Oświetlenie w salonie

Napisał(a): ~Grażka -

Po remoncie całego mieszkania bardzo długo zastanawiałam się jakie oświetlenie wybrać do salonu. Po dłuższych dyskusjach z mężem zdecydowaliśmy się na taśmy LED w profilu aluminiowym. Nie wiedziałam, że aż tak oświetlenie może zmienić wystrój pokoju. :) Mąż znalazł taśmy LED nahttps://www.s(...)-ledowe i powiem szczerze, że jestem jak na razie bardzo zadowolona.

Re: Oświetlenie w salonie

Napisał(a): ~Grażka -

Ja po remoncie salonu długo zastanawiałam się jakie oświetlenie wybrać. Po długich dyskusjach z małżonkiem zdecydowaliśmy się na taśmy LED w profilach. Powiem szczerze, że nie wiedziałam jak oświetlenie może wpłynąć na cały wystrój salonu. :) Po dłuższych szukaniu trafiłam nahttps://www.s(...)-ledowe gdzie znalazłam odpowiednią taśmę, która będzie świeciła przez dłuższy czas. :)

Reklama

Re: Oświetlenie w salonie

Napisał(a): ~Vernon -

U nas w salonie są lampy z transparentnymi kloszami wykonanymi z dmuchanego szkła, to lampy duńskiej marki Normann Copenhagen nawiązujące do stylistyki lat 60-tych. Sami zobaczcie:https://livin(...)12.html Są solidnie wykonane i na żywo wyglądają pięknie, lekko i nowocześnie, o taki efekt nam chodziło.

Reklama