48
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń704
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +68
48 ppt ?

Oszalały Macierewicz rozpoczyna nową bajkę. (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Oszalały Macierewicz rozpoczyna nową bajkę.

Napisał(a): rafal333 -

Cytat:"Moment eksplozji został zidentyfikowany, znaleźliśmy go w zapisie jednego z rejestratorów - poinformował w sobotę minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, zapytany przez dziennikarzy o aktualne ustalenia ws. katastrofy smoleńskiej".Tą nowa bajeczkę wymyślił oszalały Macierewicz, czyli kolejna powtórka z rozrywki, czyżby zrobił nowy eksperyment w garnku ?, a może w szklance z wodą ?.

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Oszalały Macierewicz rozpoczyna nową bajkę.

Napisał(a): ~Ela -

I jest sam on powrócił w najlepszym wydaniu, ja myślę ze my Polacy nie możemy zmarnować takiego talentu, on powinien jak najszybciej ubiegac sie o fotel w Brukseli ,to jest miszcz on chyba nie wie czasami sam co mówi ,

Napisał(a): ~www -

~Ela I jest sam on powrócił w najlepszym wydaniu, ja myślę ze my Polacy nie możemy zmarnować takiego talentu, on powinien jak najszybciej ubiegac sie o fotel w Brukseli ,to jest miszcz on chyba nie wie czasami sam co mówi ,
Antoni udowodni, że Tupolew wybuchł już na lotnisku w Warszawie, i tak wybuchnięty przygrzmocił w brzoze i urwał skrzydło. Bo trzeba było zdążyć na początek kampani wyborczej w Katyniu. To zaczyna mieć sens.

Reklama

Napisał(a): ~Wasia -

nie będę sie przechwalał,ale od razu jak ta śmieszna podkomisyjka powstała to powiedziałem moim znajomym,że wyniki będą dopiero znane przed najbliższymi wyborami...i się nie myliłem...dopiero zobaczycie jak nas będą bombardować tymi ich wypocinami podczas kampanii wyborczej .........

Napisał(a): ~Tulas -

Przeciez "ruskie" sfalszowaly zapisy rejestratorow, czyzby przegapili wybuch ?. A te liczne slady wybuchow to chyba telepatycznie zobaczyli bo nikt z tej koisji tam nie byl.
Jeszcze przed chwila skrzydlo mialo sciac brzoze a teraz wystarczaja tylko odlamki, czy to byl pojazd kosmiczny czy samolot ?

Reklama

Napisał(a): ~wanda -

~Wasia nie będę sie przechwalał,ale od razu jak ta śmieszna podkomisyjka powstała to powiedziałem moim znajomym,że wyniki będą dopiero znane przed najbliższymi wyborami...i się nie myliłem...dopiero zobaczycie jak nas będą bombardować tymi ich wypocinami podczas kampanii wyborczej .........
Na nieczynne lotnisko tez Rosjanie kazali im lecieć? Czy opóżniony lot tez był z winy Rosjan? Czy to Rosjanie kazali im lądować pod pistoletem na zdezelowanych płytach bez nawigacji?

Napisał(a): ~DVD -

~wanda
~Wasia nie będę sie przechwalał,ale od razu jak ta śmieszna podkomisyjka powstała to powiedziałem moim znajomym,że wyniki będą dopiero znane przed najbliższymi wyborami...i się nie myliłem...dopiero zobaczycie jak nas będą bombardować tymi ich wypocinami podczas kampanii wyborczej .........
Na nieczynne lotnisko tez Rosjanie kazali im lecieć? Czy opóżniony lot tez był z winy Rosjan? Czy to Rosjanie kazali im lądować pod pistoletem na zdezelowanych płytach bez nawigacji?
samolot w Smolensku, a komisja dopatrzyla sie wybuchu na skrzydle -moze wielkimi teleskopami to wypatrzono? jeden z komisj iuciekl za wielka wode/moze sie czegos przestraszyl?/ drugi oficjalnie przyznal sie do klamstwa -wiec jak to jest z tymi badaniami, z ta prawda?...

Reklama

Napisał(a): buc1 -

Dlatego oszalały, bo prezes Kaczyński już zwątpił w jego ustalenia i powiedział to, na ostatniej miesięcznicy. Tych teorii nie podpisze mu żaden naukowiec, bo zrujnował by swoją karierę. Zmarnowane miliony podatników na wywody szaleńca.

Napisał(a): Gość -

Zbliżaja się wybory samorzadowe więc należy podkręcić atmosfere głupotami bo i od czego prezes ma takiego pieska.

Napisał(a): Gość -

~DVD
~wanda
samolot w Smolensku, a komisja dopatrzyla sie wybuchu na skrzydle -moze wielkimi teleskopami to wypatrzono? jeden z komisj iuciekl za wielka wode/moze sie czegos przestraszyl?/ drugi oficjalnie przyznal sie do klamstwa -wiec jak to jest z tymi badaniami, z ta prawda?...
Ta niby komisja dopatrywała się wszędzie wybuchów, a ilu juz skompromitowanych członków komisji uciekło.

Napisał(a): Air842 -

WOMAR1910
~DVD
~wanda
Ta niby komisja dopatrywała się wszędzie wybuchów, a ilu juz skompromitowanych członków komisji uciekło.
Czytalam ,ze jak powstaje pomysl tworzenia komisji i szuka sie ludzi to wszyscy uciekaja gdzie pieprz rosnie "

Napisał(a): ~rot -

Ile nas ominęło z uwagi na brak wraku w Polsce.Komisje do każdej śrubki,badanie odchodów much i wszelkich innych owadów,a ile forsy dla taty Rydzyka za relikwie.Sprawa wybuchów bardzo prosta wystąpiły w spodniach proroka Antosia,pierwsze już na widok samolotu,następne podczas panicznej ucieczki.Ile Polaków kosztują te pseudonaukowe komisje,eksperymenty z parówkami,puszkami po piwie.Przecież Antosiowi każdej nocy śnią się nowe wybuchy.Ciemny naród PANA naczelnego prezesa narodu wybranego potrzebuje nowego paliwa,a każda miesięcznica to krok ku prawdzie,powinien Jarek wprowadzić tygodnice może nawet dobownice,będzie szybciej ku prawdzie,biedny już pod 70 pędzi i może nie zdążyć.

Napisał(a): rafal333 -

~wanda
Tych głupich bajeczek Antka już nikt nie słucha bo sa tak naiwne jak i Antek.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Oszalały Macierewicz rozpoczyna nową bajkę.