110
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi82
  • Ocen na +0
110 ppt ?

Otwieram lodówkę a tam Kasia Tusk... (83)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Otwieram lodówkę a tam Kasia Tusk...

Napisał(a): gość -

gość Moim zdaniem to tymczasowa moda... jak każda inna tego rodzaju. Gdyby nie nazwisko (grunt to dobra promocja) i te super potrawy Zosi, blog ten byłby pusty i mało ciekawy.
no właśnie czy to nie jest trochę tak, że podobnych blogów mamy w sieci całe mnóstwo? Przecież na każdym kroku można się natknąć na kogoś, kto gotuje, piecze, czyta i poluje na wyprzedażach (choć w przypadku Kasi Tusk mówienie o wyprzedażach jest mocno naciągane), ale Kasia Tusk wypłynęła, bo jest Kasią Tusk.
Do tego pisze lekko infantylnie, czym zaskarbia sobie "przyjaźń" tysięcy internautek.
przecież to jest sztuczne i przesłodzone do jakieś absurdalnego poziomu...

Reklama

Reklama

Z czego wynika?
No nie ulega wątpliwości , że głównym mechanizmem napędzającym całą tę karierę jest tatuś, który ma tzw 'szerokie plecy' w postaci całego sztabu wyspecjalizowanego w marketingu i z pewnością cały ten blog jest ich wymysłem. Może tatuś zdenerwował się kiedy Kasia po uczestnictwie w Tańcu z gwiazdami przestała być 'gwiazdą' i chciał znowu ją wypromować ? tego nie wiem, ale z pewnością , tak dużą oglądalność bloga Kasia chyba może zawdzięczać przede wszystkim bez-mózgim dziewczętom , które myślą że owa pani jest wielkim autorytetem i trzeba ją naśladować , a zapominają o tym , że po studiach najprawdopodobniej trafią do jakiejś miernie płatnej pracy , w przeciwieństwie do pani Tusk ( z naciskiem na nazwisko). Poza tym , nie uważacie, że ten cały bum wokół Kasi i artykuły na każdym portalu internetowym na temat " Donald Tusk dumny ze swojej córki" zaczynają stwarzać pozory jakiejś chorej kampanii wyborczej ?

Reklama

Ciekawe... Zawsze zastanawiałem się co kieruje tego typu ludźmi i po co to robią. (Tzn. zawracają głowę podobnymi bzdurami zarówno sobie i innym) Czy kieruje nimi chęć lansu, zaistnienia, wykazania własnej wyższości (?), niesienia pomocy dla maluczkich i zgubionych? Czy większość z tych blogerów/celebrytów zdaje sobie sprawę że, przynajmniej dla części populacji, są po prostu nudni? A może to ja się mylę? Albo, co gorsze, nie przystaję do nowych czasów... ;-) Tak czy tak, mnie to nie dotyczy. A piszę dlatego, żeby zauważyć, że poprzez lasowanie nic nie wnoszących celebrytów zabiera się czas i przestrzeń które mogłyby wykorzystać jednostki hmmm... bardziej wartościowe. I nie chodzi tu o konkretną osobę, raczej o zjawisko.

gość Ciekawe... Zawsze zastanawiałem się co kieruje tego typu ludźmi i po co to robią. (Tzn. zawracają głowę podobnymi bzdurami zarówno sobie i innym) Czy kieruje nimi chęć lansu, zaistnienia, wykazania własnej wyższości (?), niesienia pomocy dla maluczkich i zgubionych? Czy większość z tych blogerów/celebrytów zdaje sobie sprawę że, przynajmniej dla części populacji, są po prostu nudni? A może to ja się mylę? Albo, co gorsze, nie przystaję do nowych czasów... ;-) Tak czy tak, mnie to nie dotyczy. A piszę dlatego, żeby zauważyć, że poprzez lasowanie nic nie wnoszących celebrytów zabiera się czas i przestrzeń które mogłyby wykorzystać jednostki hmmm... bardziej wartościowe. I nie chodzi tu o konkretną osobę, raczej o zjawisko.
taaaaaaaa malo obchodzi Cie zycie celebrystow a z uporem maniaka piszesz na tego typu forach ich dotyczacych... ZENADA!

hmm tak mi się jeszcze nasunęło. może z tymi Kasiami coś jest na rzeczy. była Kasia Cichopek, później Katarzyna W, teraz Kasia Tusk. Wychodzi na to, że albo wszystkie Kasie walczą o to by być w centrum uwagi, albo ktoś 'na górze' dba o to, żeby ciągle jakaś Kasia była na piedestale. Muszę się temu przyjrzeć, albo może Rutkowskiemu trzeba sprawę przekazać. W końcu to pierwszy rozkminator i fermenciarz RP
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kasia tusk komentarze
Do góry strony: Otwieram lodówkę a tam Kasia Tusk...