18
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń222
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +-2
18 ppt ?

Otyłość brzuszna. (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Otyłość brzuszna.

Napisał(a): Gość -

Petrescu Metoda Cejrowskiego--- w wyżywieniu nie chodzi o posiłki podstawowe tylko o podjadanie miedzy posiłkowe to powoduje otyłość brzuszna obojga płci --metoda brzmi pusta lodówka i zero słodkości .hej
.

Reklama

Reklama

darka40 Interesuje mnie dobra sprawdzona dieta, ćwiczenia, suplementy.

Z góry dziękuje za pomoc .
Tendencja "do brzucha" jest dziedziczna. Trenerzy potwierdzają, że są osoby, które właśnie z tego względu nigdy nie dorobią się kaloryfera, tzn nigdy ich brzuch nie będzie wyglądał tak, jak u osób o innym sposobie odkładania się tłuszczu. Pomóc, owszem, mogą tylko ćwiczenia, ale najlepiej to robić pod okiem fachowca.

WildD
darka40 Interesuje mnie dobra sprawdzona dieta, ćwiczenia, suplementy.

Z góry dziękuje za pomoc .
Tendencja "do brzucha" jest dziedziczna. Trenerzy potwierdzają, że są osoby, które właśnie z tego względu nigdy nie dorobią się kaloryfera, tzn nigdy ich brzuch nie będzie wyglądał tak, jak u osób o innym sposobie odkładania się tłuszczu. Pomóc, owszem, mogą tylko ćwiczenia, ale najlepiej to robić pod okiem fachowca.
Wiesz co to jest np. endrometrioza, grzybica, nadkwasowosc,jojo ...itp, itd ?

Reklama

Kluczowa jest oczywiście dieta. Otyłość brzuszna jest związana z tkanką tłuszczową podskórną, jest to tzw. tłuszcz trzewny (wisceralny), który otacza nasze narządy wewnętrzne i jest bardzo niebezpieczny dla naszego zdrowia. Zrezygnujmy z tłustych produktów - szczególnie bogatych w odzwierzęce tłuszcze nasycone, węglowodany proste o wysokim indeksie glikemicznym no i oczywiście nie ma mowy o słodyczach, które są mieszkanką wybuchową składającą się z węglowodanów i tłuszczy, które w największym stopniu odkładają się w naszym organizmie w tkankę tłuszczową. Pijmy dużo wody, podjadajmy warzywa i dużo się ruszajmy!

Może warto spróbować terapii opierającej się na piciu soków z świeżo wyciskanych owoców? Słyszałem, że to może w bardzo dobry sposób wpłynąć na nasz organizm. Warto sobie na ten temat poczytać, dowiedziałem się o tym ze strony http://sokote(...)ia.html i planuje wprowadzić tą kurację w życie, ciekawe czy mi pomoże.

Napisał(a): ~moniaadam33 -

Otyłość brzuszna nie powinna zostać zbagatelizowana i powinna być leczona specjalnie. Dlatego żadna dieta ściągnięta prosto z internetu nam w tym nie pomoże ;). Sama skonsultowałam się z dietetyk kliniczną Panią Beatą Ślebzak-Cebulą. Co prawda online przez skype, ale nie miałam innej możliwość. Tak czy siak Pani Beata zweryfikowała moje wyniki badań i przygotowała pode mnie odpowiednią dietę, do której do tej pory się stosuję i w końcu mogę przyznać, że udała mi się wygrać z otyłością!

Napisał(a): ~mela -

Miałam problem z wystającym brzuszkiem ale udało mi się z tym wygrać dzięki pomocy dietetyk klinicznej. Kluczowa jest odpowiednia dieta i zmiana stylu życia a jak to zrobić wie doskonale Elżbieta Horba, czyli dietetyk z powołania z ogromną wiedzą

Napisał(a): lucyy7 -

Otyłości, a szczególnie takiej gdzie BMI oscyluje w granicach 30 i wyżej nie można leczyć zasłyszanymi gdzieś poradami i dietami z internetu. To są poważne sprawy, tu jest potrzebny lekarz i często leczenie zabiegowe. Mam brata z takimi problemami, lata zaniedbań i ważył ponad 140 kg. W szpitalu Medicover w Warszawie otrzymał na szczęście fachową pomoc i opiekę https://odchu(...)ver.pl/ wychodzi na prostą :) sam bez pomocy specjalistów nie miałby szans.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Otyłość brzuszna.