19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń39
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +56
19 ppt ?

Pamiętacie tą FAKE NEWS (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pamiętacie tą FAKE NEWS

Napisał(a): ~gość -

Ludzie z pod logo siku stają na głowie byle tylko pokazać że źle się dzieje w Polsce
Zadanie do łatwych nie należy bo w polskiej gospodarce dzieje się dobrze. W tej sytuacji nie ma wyjścia trzeba kłamać

Nowy blok w Elektrowni Turów - podobno się zepsuł😆😂🤣

Postój nowego bloku energetycznego w należącej do PGE GiEK Elektrowni Turów został zaplanowany zgodnie z założeniami technologicznymi - poinformował Budimex. PGE podała, że postój został uzgodniony z wykonawcą przed przejęciem bloku do eksploatacji.

"Budimex, jako członek konsorcjum realizującego nowy blok elektrowni w Turowie, informuje, że postój bloku został zaplanowany zgodnie z założeniami technologicznymi. Wszystkie prace prowadzone na bloku mają standardowy charakter przy tej wielkości inwestycjach energetycznych, mających na celu zapewnić ciągłą i bezawaryjną pracę jednostki w przyszłości. Nowy blok elektrowni pracuje w różnych konfiguracjach testowych już od 2020 r. Analogiczne regulacje trwają w 2021 r." - napisał na Twitterze Michał Wrzosek, rzecznik prasowy Budimeksu.

Postój nowego bloku na węgiel brunatny o mocy 496 MW rozpoczął się 19 czerwca. W połowie maja blok został oficjalnie przekazany do eksploatacji.

Inwestycja realizowana była przez konsorcjum firm Mitsubishi Hitachi Power System, Tecnicas Reunidas oraz Budimex.

Jak podała we wtorek w komunikacie prasowym PGE, postój bloku został zaplanowany i uzgodniony z wykonawcą przed przejęciem bloku do eksploatacji przez Elektrownię Turów. Podczas postoju wykonawca dokonuje przeglądu technicznego urządzeń po pierwszym miesiącu eksploatacji. W ramach przeglądu wykonywane są prace dotyczące optymalizacji i konserwacji w obszarze związanym m.in. z pompami wody zasilającej, elektrofiltrem, młynami węglowymi oraz dobudowaniem nowych odpływów rezerwowych w rozdzielniach.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Postoj-bloku-w-Turowie-zaplanowany-zgodnie-z-zalozeniami-technologicznymi-Budimex-8156136.html
INTERIA.PL

Reklama

Re: Pamiętacie tą FAKE NEWS

Napisał(a): Keramek -

Ludzie z pod ligo siku wszystko łykną 😆😂🤣 nawet zaplanowany przegląd są skłonni nazwać awarią🤣😂😆
A swoją drogą internet to prawdziwy koszmar nie sposób nadążyć w dementowaniu wypowiedzi oszustów.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Pamiętacie tą FAKE NEWS