173
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +224
173 ppt ?

Pan Tadeusz Rydzyk zakazuje atakować duchownych (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pan Tadeusz Rydzyk zakazuje atakować duchownych

Napisał(a): ~gość -

Rydzyk broni biskupa Janiaka, który tuszował przypadki pedofilii. Nie wolno atakować duchownych, jesteście Polakami?,, Nie wolno uderzać w biskupów". Pytałbym czy jesteście Polakami, czy kochacie Polskę, to nie szkódźcie, nie atakujcie z bezwzględną nienawiścią ludzi kościoła. Tak towarzyszący biznesmen Tadeusz Rydzyk bp. Edwardowi Janiakowi na mszy w Kaliszu. A zatem trzeba okładać kostką brukową i polewać" moczem LGBT, zaś należy tolerować pedofilię kochać księży oddając im dzieci na uciechy cielesne.

Mam wielką nadzieję, iż przyjdą czasy, że odpowiedzą wszyscy za swoje czyny tu na ziemi. Za złe czyny trzeba ukarać tu na ziemi w życiu doczesnym, a duchowni mogą być dodatkowo karani przez swoich wyimaginowanych bogów, w których prawdopodobnie nie wierzą, ponieważ nie boją się kary swojego Boga. Na tym polega miłość do kleru i,, dobrej zmiany". Wierni potrafią bronić na śmieć i życie swojego fanatyzmu i potrafią i#ć po trupach do celu. Jest tu wiele osób, które kłamią prosto w oczy, a jednocześnie wierzą w Boga. Spowiedź ich oczyści, a bóg grzechy odpuści, ale,, Którym odpuścicie będą odpuszczone, którym zatrzymacie będą zatrzymane. Osobiście nie daruję duchownym znoszenia życia dzieci i nigdy nie daruję podłości, wobec mnie. Tak odpuszczone nigdy nie będzie.
INTERIA.PL

Re: Pan Tadeusz Rydzyk zakazuje atakować duchownych

Napisał(a): ~gość -

Zamierzam walczyć z dyktaturą i zniewoleniem narodu, z zakłamaniem i hipokryzją władzy . Wolność i demokracja jest moim priorytetem, a bycie w opozycji jest dla mnie wielkim zaszczytem. Niech żyje wolność i swoboda, precz z dyktaturą i autorytaryzmem, oraz teokracją. Na implementację rasizmu i braku tolerancji nie ma zgody. Oto sentencje mojego życia.

Re: Pan Tadeusz Rydzyk zakazuje atakować duchownych

Napisał(a): ~AKK -

Dzieci to największy dar Boży i jeżeli są krzywdzone to trzeba reagować a nie milczeć. Przesuwanie księdza który krzywdzi dzieci do innej parafii jest zbrodnią a nie przestępstwem. Trzeba mieć wyjątkowy tupet żeby teraz mówić że to nagrobka na kościół. Trzeba wstać i powiedzieć przepraszamy i gwarantować zero tolerancji dla takich księży.

Reklama

Reklama

Re: Pan Tadeusz Rydzyk zakazuje atakować duchownych

Napisał(a): ~Zbyszek -

Okropna przewrotność autora . Księża mogą żyć jak sodomici a reszta ma podtykać najlepsze kąski. Zgroza i niepojęta moralność duchownego . Znany z wyciągania kasy od państwa i emerytów ma czelność brać w obronę kolegów pedofilów .

Re: Pan Tadeusz Rydzyk zakazuje atakować duchownych

Napisał(a): ~polakmaly -

To jest gruby skandal co wyprawia i mowi ten czlowiek przebrany za duchownego!
Skonczmy wspolnie ze wszystkimi pedofilami w czarnych i purpurowych sukienkach kosciola kat!
PO wyborach idziemy wywozic na takach pajaca z palaca!

Reklama

Re: Pan Tadeusz Rydzyk zakazuje atakować duchownych

Napisał(a): ~krajer -

Co ta ofiara przemarszu wojsk radzieckich może wiedzieć o Polsce i Polakach? Taki z niego Polak jak i kapłan; interesuje go tylko mamona! Na nim najszybciej poznali się Niemcy więc wrócił do Polski, znalazł stado parafianów i strzyże ich do gołej skóry!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pan Tadeusz Rydzyk zakazuje atakować duchownych