0
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7
  • Odpowiedzi0
  • Ocen na +1
0 ppt ?

PANDEMIA - Pismo do Prezesa Rady Ministrów M. Morawiecki , Prezydenta A. Duda , Prezes PIS (Wiceminister) J. K (1)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

PANDEMIA - Pismo do Prezesa Rady Ministrów M. Morawiecki , Prezydenta A. Duda , Prezes PIS (Wiceminister) J. K

Napisał(a): ~gość -

Pismo do Prezesa Rady Ministrów M. Morawiecki , Prezydenta A. Duda , Prezes PIS (Wiceminister) J. Kaczyński
Szanowni Panowie mam jeszcze nadzieję że po przebytej kwarantannie Premiera , korona wirus nie uszkodził Pana logicznego myślenia i postępowania , zwłaszcza w obecnym czasie ogólnego kryzysu , coraz bardziej się zwiększającego związanego z pandemią.
Nie jest Pan prorokiem by ocenić sytuację w Polsce i na świecie za tydzień , miesiąc itd. , a ludzkie obliczenia są omylne.
Jedynie można logicznie w Pana wypadku zarządzać w Kraju – Polsce --- po to został Pan wybrany , a maseczki propagowane przez Pana , wraz z Prezydentem RP Andrzejem Dudą , Prezesem Jarosławem Kaczyńskim i wszystkie media niczego nie pomogą -------------JEŚLI NADAL SZKOŁY NIE ZOSTANĄ ZAMKNIĘTE !!!
A nauka przejdzie z lekcjami online ------ bo obecnie dzieci są głównym nośnikiem wirusa -------- a co to oznacza dla gospodarki ? Jak braknie Wam Rządzącym logiki , to odpowiem :
1/ dzieci zarażą rodziców,
2/ pracujący rodzice zarażą współpracowników,
3/ luki pracownicze osłabią zakłady , jeśli w ogóle nie zostaną zamknięte,
4/ zakłady zbankrutują !
Pytam się Wam : Panie Premierze , Panie Prezydencie , Panie Prezesie --- po co kandydujecie i przyjmujecie tak odpowiedzialne stanowiska , jeśli nie umiecie poradzić sobie z własnym logicznym myśleniem , a skąd dopiero całym Krajem i jego mieszkańcami ?!
JESZCZE RAZ POWTÓŻĘ ----- JAK NAJSZYBCIEJ ZAMKNĄĆ SZKOŁY A LEKCJE ONLINE !!!
Inaczej wirusa nie powstrzymacie w tak szybkim tempie jego rozprzeszczeniania ------ a gospodarka Polski oparta w większości o małe i średnie przedsiębiorstwa (jeśli one „padną”) , też się skończy ------------ i czym Panowie będziecie chcieli rządzić ?----------------------TRUPEM KRAJU ZWANEGO POLSKĄ ?!
Jeśli jesteście ludźmi wierzącymi , to modlę się do Boga by w swej łasce przywrócił Wam Panowie logiczny rozum , byście nie tylko byli pyszni i zadufani z swoich stanowisk , a które zawdzięczacie Nam wyborcą na Was oddających głosy.
Z uszanowaniem
Piotr C.
P.s. Pismo upublicznione , oraz przesłane do wszystkich wymienionych.
« Wróć do tematów
Do góry strony: PANDEMIA - Pismo do Prezesa Rady Ministrów M. Morawiecki , Prezydenta A. Duda , Prezes PIS (Wiceminister) J. K