Odpowiadasz na:
Pani K. Pawłowicz znów w akcji

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Ale wyjątkowo się z nią zgadzam. Umieściła na fejsie wpis, który według mnie jest strzałem w dziesiątkę: Z jakiej okazji w kraju katolickim ma być promowana księga Koran? Niektórzy twierdzą, że można przeczytać z ciekawości, żeby zobaczyć, co tak naprawdę jest tam zawarte. Ale Pani Pawłowicz ma rację najpierw należy poznać Biblię żeby brać się za księgi innej wiary

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Pani K. Pawłowicz znów w akcji

Napisał(a): ~sas -

a czy pawlowicz choc raz przeczytala biblie chyba nie bo cokolwiek by zrozumiala ta katoliczka bo jej wypowiedzi sa skandaliczne

Napisał(a): ~xxx -

zaraz zaraz czemu to oburzenie ,jesli ci rozdają za darmo ,moze i nasi ksiezulkowie podzielą sie troche kasą i tez zaczna rozdawac biblie za darmo na ulicach nie jeden tzw katolik pewnie miałby ja pierwszy raz w zyciu w rekach

Napisał(a): ~Jan -

Mam bardzo religijną rodzinę aż do przesady.Zaznaczam ,że biblię oddali sąsiadom dla dziecka na komunię , nawet nie czytając. A ja jestem ateistą, byłem 7 lat ministrantem.Biblię posiadam i czytałem.Chcesz z kimś dyskutować, więc miej jakąś wiedzę.Czytanie Koranu nikomu nie zaszkodzi.Amen.

Napisał(a): ~Ham -

Wracają czasy hitlerowskie i faszystowskie. To palić literaturę, jak to robili hitlerowcy. Literatura niezgodna z poglądami rządu reżimowego
powinna być palona. Ludzie z PiS? trzeba się edukować, żebyście nie byli takimi tępakami, jak jesteście. Książki wam nie zaszkodzą, a pomogą.