314
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22 tys.
  • Odpowiedzi87
  • Ocen na +0
314 ppt ?

Paniczny lęk przed związkiem (88)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Paniczny lęk przed związkiem

Napisał(a): gość -

Jeden taki z miasta powiatowego znad morza też ma paniczny lęk przed związkiem, ale korzysta ile może. I to z dwóch źródełek. Tu ja, a obok inna paniusia. Żona wiedziała co robi opuszczając go. Mądra kobieta, wychowywała dzieci w spokoju, a nie z kimś z problemami.

Reklama

Napisał(a): Gość -

ala214 Boje się związać z chłopakiem ,mam wielu kolegów ale kiedy jakiś chłopak chce ze mna byc to po prostu uciekam. Nie wiem czy jest cos ze mna nie tak czy jeszcze nie dojrzalam do zwiazku? Uwazacie ze powinnam sie udac do jakiegos psychologa? Gdy ostatnio probowalam byłam z chłopakiem 3 miesiace i strasznie sie męczyłam
Ty napisz ile masz lat, bo jak masz dopiero np; osiem lat, to to jest normalna reakcja w wieku dziewczynek w tym wieku.

Napisał(a): lolek0301 -

Ty sie zacznij leczyc !

gość Dziewczyny nie wiążcie się z Polakami nie są was warci.Pojedźcie za granicę są tam setki zadbanych mężczyzn,którym Polacy do pięt nie dorastają.Polacy w kraju,wieczni studenci,nieodpowiedzialni,nie dadzą wam bezpieczeństwa poza tym mentalność Polaków,kultura a właściwie wszędobylskie chamstwo,co drugi wyraz niecenzuralne słowo,kompleksy,każdy chce być najlepszy,silniejszy itd nie wiedzą co naprawdę kobiecie imponuje,dosłownie dzieci,higiena osobista to porażka sprawdźcie swoich facetów każcie im w środku dnia zdjąć skarpetki to będzie porażka na 100%,mycie rąk prawie w ogóle ich nie myją taka szpagatowa higiena na pokaz.Prawie każdy Polak w wieku 30 lat ma wydatny piwny brzuch,napuchniętą twarz,brak włosów dlatego często golą się na łyso a brak ruchu i piwsko główne przyczyny tego ,nie dbają o siebie.Seks z takim okazem to mordęga.Polacy nie są was warci nie doceniają kobiet chcą je mieć wyłącznie na pokaz, dla kumpli aby zazdrościli,sprzątaczki,praczki ,pomywaczki a sami gazeta,piwsko,kanapa i telewizorek dobrze się zastanówcie dziewczyny.Podróżujcie do innych krajów i poznawajcie tamtejszych mężczyzn a nigdy już nie spojrzycie na prymitywnego Polaka. Wiem doskonale,iż Polacy mający straszne kompleksy gardzą innymi narodowościami,rasami nie przejmujcie się dziewczyny to ich kompleksy i ich problem.Np tacy Murzyni,kiedy poznacie wykształconego z dobrej rodziny,mieszkającego od dziecka np w Usa,zachodzie Murzyna to gwarantuje że oczarują was, oni mają w sobie to coś, podobnie jak np Arabowie,charakter,inny sposób bycia,mentalność i przede wszystkim nie mają tylu kompleksów w ogóle mają ich nie wiele.Dbają o siebie i generalnie ich skóra jest inna napięta,nawet jak nie myją się przez dłuższy czas ich skóra pachnie inaczej a Polak 5 minut po kąpieli po prostu śmierdzi.Ludzie z ciemniejszą sprawiają kompleksy Polakom mieszkającym za granicą po prostu Polacy czują się od nich gorsi.Taka jest prawda.Nie przejmujcie się tym.Tamci faceci potrafią ubrać się mają gust zresztą co by nie założyli ich skóra świetnie kontrastuje z ich ubraniem,lubią delikatną męska biżuterię i pasuje im to.Dziewczyny dzieci z takich związków są zdrowsze,piękne,białe ząbki itd.jest mnóstwo takich par i mam nadzieję że polskie kobiety,dziewczyny wyrwą się z polskiego marazmu,otworzą oczy

Reklama

gość Witam,
Niestety to przykre ale trzeba przyznać, że wiele słusznego ma powyższy wpis...
Panowie Polacy to duzi chłopcy, w większości egoiści którzy szukają kolejnej "mamusi" a przy swoich pensjach odkładają założenie rodziny na dalszy plan i nieokreśloną przyszłość
A powiedz mi, jaka jest w Polsce szansa na np. awans? Pracownicy w wielu przypadkach modlą się o nie bycie zwolnionymi, a jeśli zatrudniasz się np. w zachodniej firmie, czy nawet polskiej, to doją cię do granic możliwości. W Polsce nie ma takiej drogi awansu jak na zachodzie. Już nie mówię, że wykształcenie ma małe znaczenie, najlepiej założyc własny biznes. Oni tam na zachodzie sobie ustawili życie dla nich, a z nas zrobili kolonię. Może to przykre, ale taka prawda. Zgodzę się z tobą co do np. podziału obowiązków, facet powinien pomagac kobiecie w np. pracach domowych. A co do innego to nie wiem kto ci głupot naopowiadał, jeśli myślisz że faceci na zachodzie myślą głownie o założeniu rodziny i dzieciach to się grubo mylisz, uwierz, sam jestem facetem. Tacy po prostu jesteśmy.

gość Dziewczyny nie wiążcie się z Polakami nie są was warci.Pojedźcie za granicę są tam setki zadbanych mężczyzn,którym Polacy do pięt nie dorastają.Polacy w kraju,wieczni studenci,nieodpowiedzialni,nie dadzą wam bezpieczeństwa poza tym mentalność Polaków,kultura a właściwie wszędobylskie chamstwo,co drugi wyraz niecenzuralne słowo,kompleksy,każdy chce być najlepszy,silniejszy itd nie wiedzą co naprawdę kobiecie imponuje,dosłownie dzieci,higiena osobista to porażka sprawdźcie swoich facetów każcie im w środku dnia zdjąć skarpetki to będzie porażka na 100%,mycie rąk prawie w ogóle ich nie myją taka szpagatowa higiena na pokaz.Prawie każdy Polak w wieku 30 lat ma wydatny piwny brzuch,napuchniętą twarz,brak włosów dlatego często golą się na łyso a brak ruchu i piwsko główne przyczyny tego ,nie dbają o siebie.Seks z takim okazem to mordęga.Polacy nie są was warci nie doceniają kobiet chcą je mieć wyłącznie na pokaz, dla kumpli aby zazdrościli,sprzątaczki,praczki ,pomywaczki a sami gazeta,piwsko,kanapa i telewizorek dobrze się zastanówcie dziewczyny.Podróżujcie do innych krajów i poznawajcie tamtejszych mężczyzn a nigdy już nie spojrzycie na prymitywnego Polaka. Wiem doskonale,iż Polacy mający straszne kompleksy gardzą innymi narodowościami,rasami nie przejmujcie się dziewczyny to ich kompleksy i ich problem.Np tacy Murzyni,kiedy poznacie wykształconego z dobrej rodziny,mieszkającego od dziecka np w Usa,zachodzie Murzyna to gwarantuje że oczarują was, oni mają w sobie to coś, podobnie jak np Arabowie,charakter,inny sposób bycia,mentalność i przede wszystkim nie mają tylu kompleksów w ogóle mają ich nie wiele.Dbają o siebie i generalnie ich skóra jest inna napięta,nawet jak nie myją się przez dłuższy czas ich skóra pachnie inaczej a Polak 5 minut po kąpieli po prostu śmierdzi.Ludzie z ciemniejszą sprawiają kompleksy Polakom mieszkającym za granicą po prostu Polacy czują się od nich gorsi.Taka jest prawda.Nie przejmujcie się tym.Tamci faceci potrafią ubrać się mają gust zresztą co by nie założyli ich skóra świetnie kontrastuje z ich ubraniem,lubią delikatną męska biżuterię i pasuje im to.Dziewczyny dzieci z takich związków są zdrowsze,piękne,białe ząbki itd.jest mnóstwo takich par i mam nadzieję że polskie kobiety,dziewczyny wyrwą się z polskiego marazmu,otworzą oczy
ty nie wiesz co mówisz jestem polakiem jestem z tego dumny i btw twojego profilu jestem gruby nie dbam o higienę od razu wszedłeś/ałaś na podatny grunt kolego/żanko btw nie mam nadwagi jaka sugerujesz na smak dwa wypij i koniec z piciem tv już nawet nie oglądam bo nie ma co czyli wszystkim polką sugerujesz wyjazd za granice bo tylko tam są faceci co szanują kobiety jesteś hipokrytą/ką jeśli tak myślisz bo widać jaką masz wiedzę jak jest za granicą a poza tym o higienie nie będe bo to sprawa intymna każdego człowieka wiec jak ne posiadasz żadnych konkretów to nic nie pisz, a wam polki radze są i tacy wśród nas nikt nie jest idealny ale są i wyjątki o tego zaprezentowanego profilu wiec szukajcie dalej.

Reklama

JESTEM, bezdomnym, nie wiem czy ktoś sobie jaja robi, ale słyszałem, że tutaj w Krakowie, ktoś użycza za darmo i inkognito mieszkań- apartamentów podobno w SSaalwwatorr TTowwer, AAnngell Cityyy 77 i nikt się tym nie interesuje, to by mi pasiło, ze wszystkimi mediami, wygodami , a plazma jest ? A ochrona nie robi obstrukcji nie legitymuje, nie pyta o dane, a jak się wchodzi to trzeba powiedzieć jakieś hasło...Upsala ? 120 a może kkoociiołeek, aha podobno to to samo.... To jakiś wyższy etap komunizmu ? będę wdzięczny za info

gość ale Ty musisz być nieszczęśliwa dlatego taka zgorzkniała itp..

Opierdalaj Kiełbache murzyną i nie namawiaj normalne dziewczyny do tego...qurwiszonie jeden

TYRSTOR SŁYSZAŁEM, ŻE ZAPŁACIŁEŚ MAFII 5000 ZŁ ZA UMOŻLIWIENIE CI WIDZENIA Z PRZETRZYMYWANĄ DZIEWCZYNĄ , A RPO DOSZEDŁ DO WNIOSKU, ŻE NIE JESTEŚ POSZKODOWANY, CHOCIAŻ JESTEŚ,WYGLĄDA MI TO NA ROZKŁAD PAŃSTWA .PEWNIE DZIEWCZYNĘ WYWIEŻLI Mrek

TYRSTOR SŁYSZAŁEM, ŻE ZAPŁACIŁEŚ MAFII 5000 ZŁ ZA UMOŻLIWIENIE CI WIDZENIA Z PRZETRZYMYWANĄ DZIEWCZYNĄ , A RPO DOSZEDŁ DO WNIOSKU, ŻE NIE JESTEŚ POSZKODOWANY, CHOCIAŻ JESTEŚ,WYGLĄDA MI TO NA ROZKŁAD PAŃSTWA .PEWNIE DZIEWCZYNĘ WYWIEŻLI

TA DZIEWCZYNA CO SZUKASZ TIRYSTOR, TO WYWIEZIONA, ALBO PRZYMUSZANA, TAK SIĘ DOWIEDZIAŁEM, WCZEŚNIEJ BYŁA JUSZ GNEBIONA TELEFONAMI I STRASZONA, TA BABA KKKOCIOUŁŁEK MA W TYM UDZIAŁ,, WYNAJMUJE MA KILKANASCIE AGENCJI ! ZBIERAM INFO !

TA DZIEWCZYNA CO SZUKASZ TIRYSTOR, TO WYWIEZIONA, ALBO PRZYMUSZANA, TAK SIĘ DOWIEDZIAŁEM, WCZEŚNIEJ BYŁA JUSZ GNEBIONA TELEFONAMI I STRASZONA, TA BABA KKKOCIOUŁŁEK MA W TYM UDZIAŁ,, WYNAJMUJE MA KILKANASCIE AGENCJI ! ZBIERAM INFO !

Masz nadwagę? Nie możesz schudnąć? zaczniesz głodówkę ? Brak Ci motywacji? Ten problem mają wszyscy! Ale już nie ja. Pozbyłam się nadwagi raz na zawsze-12kg w 4 miesiący. Bez głodowania, bez cellulitu i energią na cały dzień. Jak ? Wejdź i się dowiedz (idealnafigura.com/gberes). Zadbaj o swoje zdrowie już dziś.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Paniczny lęk przed związkiem