314
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22 tys.
  • Odpowiedzi87
  • Ocen na +0
314 ppt ?

Paniczny lęk przed związkiem (88)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Paniczny lęk przed związkiem

Napisał(a): pola7 -

Tak, jeśli faktycznie trwa to dość długo, potrzebna jest konsultacja z psychologiem- to nie jest problem, z którym człowiek z dnia na dzień potrafi sobie poradzić. Lęk przed bliskością może mieć różne podłoża, dopiero jeśli je znajdziesz, uda Ci się go pozbyć. Sama do niedawna nie zdawałam sobie z tego sprawy, teraz próbuję wziąć się za siebie :) pozdrawiam

Reklama

Napisał(a): gość -

ja mam dokładnie tak samo, u mnie wynika to z przejść w dzieciństwie. m.in molestowanie. chodzę do psychologa, pracuję nad tym i układam swoje życie od nowa. kiedyś tego nie rozumiałam, tzn dlaczego uciekam ale jak wszystko zaczęło wracać, zwróciłam się o pomoc do specjalisty, który pomaga mi to wszystko zrozumieć i przepracować. nie chcę żeby to lęk przed bliskością dłużej rządził moim życiem.
pozdrawiam i polecam udać się do psychoterapeuty.

gość Dziewczyny nie wiążcie się z Polakami nie są was warci.Pojedźcie za granicę są tam setki zadbanych mężczyzn,którym Polacy do pięt nie dorastają.Polacy w kraju,wieczni studenci,nieodpowiedzialni,nie dadzą wam bezpieczeństwa poza tym mentalność Polaków,kultura a właściwie wszędobylskie chamstwo,co drugi wyraz niecenzuralne słowo,kompleksy,każdy chce być najlepszy,silniejszy itd nie wiedzą co naprawdę kobiecie imponuje,dosłownie dzieci,higiena osobista to porażka sprawdźcie swoich facetów każcie im w środku dnia zdjąć skarpetki to będzie porażka na 100%,mycie rąk prawie w ogóle ich nie myją taka szpagatowa higiena na pokaz.Prawie każdy Polak w wieku 30 lat ma wydatny piwny brzuch,napuchniętą twarz,brak włosów dlatego często golą się na łyso a brak ruchu i piwsko główne przyczyny tego ,nie dbają o siebie.Seks z takim okazem to mordęga.Polacy nie są was warci nie doceniają kobiet chcą je mieć wyłącznie na pokaz, dla kumpli aby zazdrościli,sprzątaczki,praczki ,pomywaczki a sami gazeta,piwsko,kanapa i telewizorek dobrze się zastanówcie dziewczyny.Podróżujcie do innych krajów i poznawajcie tamtejszych mężczyzn a nigdy już nie spojrzycie na prymitywnego Polaka. Wiem doskonale,iż Polacy mający straszne kompleksy gardzą innymi narodowościami,rasami nie przejmujcie się dziewczyny to ich kompleksy i ich problem.Np tacy Murzyni,kiedy poznacie wykształconego z dobrej rodziny,mieszkającego od dziecka np w Usa,zachodzie Murzyna to gwarantuje że oczarują was, oni mają w sobie to coś, podobnie jak np Arabowie,charakter,inny sposób bycia,mentalność i przede wszystkim nie mają tylu kompleksów w ogóle mają ich nie wiele.Dbają o siebie i generalnie ich skóra jest inna napięta,nawet jak nie myją się przez dłuższy czas ich skóra pachnie inaczej a Polak 5 minut po kąpieli po prostu śmierdzi.Ludzie z ciemniejszą sprawiają kompleksy Polakom mieszkającym za granicą po prostu Polacy czują się od nich gorsi.Taka jest prawda.Nie przejmujcie się tym.Tamci faceci potrafią ubrać się mają gust zresztą co by nie założyli ich skóra świetnie kontrastuje z ich ubraniem,lubią delikatną męska biżuterię i pasuje im to.Dziewczyny dzieci z takich związków są zdrowsze,piękne,białe ząbki itd.jest mnóstwo takich par i mam nadzieję że polskie kobiety,dziewczyny wyrwą się z polskiego marazmu,otworzą oczy
. Znam dobrze takie koorwy . Odpowiadam ,bo bronię godności polaka i polek . A to świadczy o mnie że mogę stawić ci czoło (czyli szmacie) że jestem męski bardziej niż inne rasy ,nie tylko bardziej zadbany ale również inteligętny . To właśnie "obce " gatunki patrzą na mnie z podziwem . Natura obdarzyła mnie polską super twarzą wojownika a i sprzęt niczego sobie . A teraz o higienie .Mieszkam za granicą ,wśród tamtych ,niemów mi o zapachach czarnuchów ,arabusów czy hindusów . Często czarnuchy po paru godzinach ciężkiej pracy śmierdzą kałem . Tak jakby popuścili . Jakby im kupa się rozmyła w gaciach . Syf i smród . Nie mówiąc o śmierdzącym oddechu z gęby .Napewno do nich pasujesz bo żeś sama śmierdząca lala . Powąchaj swoje odchody perfekcyjnie szmato . Takie szmaty jak ty myślą że coś mogą zmienić . Absolutnie nie . Na ulicy zostałabyś opluta . I ja ci w ten ryj pluję . Niemam szacunku dla takich syfiastych dziwek . Szanuję normalne kobiety które szanują siebie, także mój kraj i moich rodaków . Wszystkie kobiety w mojej rodzinie wychowałem na przykładne dziewuchy. To dbanie o swoją przyszłość . O wiele lepszą niż ty z arabusem czarnuchem czy hindusem. Zapamiętaj to !!!

Reklama

gość Dziewczyny nie wiążcie się z Polakami nie są was warci....Np tacy Murzyni,kiedy poznacie wykształconego z dobrej rodziny,mieszkającego od dziecka np w Usa,zachodzie Murzyna to gwarantuje że oczarują was, oni mają w sobie to coś, podobnie jak np Arabowie....
Dobra! A teraz wy...dalaj na plantację, bawełnę zrywać. Tylko nie w...rw białego pana

Reklama

gość TA DZIEWCZYNA CO SZUKASZ TIRYSTOR, TO WYWIEZIONA, ALBO PRZYMUSZANA, TAK SIĘ DOWIEDZIAŁEM, WCZEŚNIEJ BYŁA JUSZ GNEBIONA TELEFONAMI I STRASZONA, TA BABA KKKOCIOUŁŁEK MA W TYM UDZIAŁ,, WYNAJMUJE MA KILKANASCIE AGENCJI ! ZBIERAM INFO !
Siedze w temacie, to zorganizowana grupa zajmująca sie m.in. wynajmem i sutenerstwem, więcej na kaz

wszystko zalezy od wczesniejszysz relacji z chlopakami/mezczyznami,jesli bylas wczesniej w zwiazku w ktorym zostalas zraniona taka reakcja przez pewien czas jest naturalna w wielu przypadkach ale wcale nie oznacza ze dobra. Wszystko zalezy od Ciebie, jesli bedziesz chciala to zmienic to to zmienisz. Najczesciej udaje sie to zwalczyc w momencie poznania odopowiedniej osoby na ktorej zaczyna nam zalezec. Ja tu widze poprostu strach z Twojej strony ukazujacy sie droga ucieczki. Nie chcesz zranic kolegow bo tobie nie zalezy tak jak im i ty nie chcesz tego samego czego oni oczekuja wiec aby ich bardziej nie rozkochiwac uciekasz twierdzac ze w ten sposob pomozesz sobie i chlopaka. Stytuacja rowniez bardzo czesto ma odniesienie do przeszlosci czyli relacji w domu rodzinnym. Warto udac sie do psychologa, jest w stanie ukazac ci obraz tego z czego moze zdajesz sobie sprawe ale nie jestes do konca swiadoma. Zycze ci abys zrozumiala siebie. Zrob to w pore aby nie pograzac sie jeszcze bardziej bo z czasem jest coraz trudniej to zmienic...powodzenia

musisz skorzystać z pomocy psychologa, oczywiście nie licz na cuda bo on tylko może pomóc Ci zmienić Twoje nastawienie. spotykałem się z dwoma kobietami które mają podobne problemy jak Ty, kiepska akcja dla partnera możesz mi wierzyć. po tych dwóch coraz bardziej wątpię że spotkam kogoś z kim da się razem żyć

gość Dziewczyny nie wiążcie się z Polakami nie są was warci.Pojedźcie za granicę są tam setki zadbanych mężczyzn,którym Polacy do pięt nie dorastają.Polacy w kraju,wieczni studenci,nieodpowiedzialni,nie dadzą wam bezpieczeństwa poza tym mentalność Polaków,kultura a właściwie wszędobylskie chamstwo,co drugi wyraz niecenzuralne słowo,kompleksy,każdy chce być najlepszy,silniejszy itd nie wiedzą co naprawdę kobiecie imponuje,dosłownie dzieci,higiena osobista to porażka sprawdźcie swoich facetów każcie im w środku dnia zdjąć skarpetki to będzie porażka na 100%,mycie rąk prawie w ogóle ich nie myją taka szpagatowa higiena na pokaz.Prawie każdy Polak w wieku 30 lat ma wydatny piwny brzuch,napuchniętą twarz,brak włosów dlatego często golą się na łyso a brak ruchu i piwsko główne przyczyny tego ,nie dbają o siebie.Seks z takim okazem to mordęga.Polacy nie są was warci nie doceniają kobiet chcą je mieć wyłącznie na pokaz, dla kumpli aby zazdrościli,sprzątaczki,praczki ,pomywaczki a sami gazeta,piwsko,kanapa i telewizorek dobrze się zastanówcie dziewczyny.Podróżujcie do innych krajów i poznawajcie tamtejszych mężczyzn a nigdy już nie spojrzycie na prymitywnego Polaka. Wiem doskonale,iż Polacy mający straszne kompleksy gardzą innymi narodowościami,rasami nie przejmujcie się dziewczyny to ich kompleksy i ich problem.Np tacy Murzyni,kiedy poznacie wykształconego z dobrej rodziny,mieszkającego od dziecka np w Usa,zachodzie Murzyna to gwarantuje że oczarują was, oni mają w sobie to coś, podobnie jak np Arabowie,charakter,inny sposób bycia,mentalność i przede wszystkim nie mają tylu kompleksów w ogóle mają ich nie wiele.Dbają o siebie i generalnie ich skóra jest inna napięta,nawet jak nie myją się przez dłuższy czas ich skóra pachnie inaczej a Polak 5 minut po kąpieli po prostu śmierdzi.Ludzie z ciemniejszą sprawiają kompleksy Polakom mieszkającym za granicą po prostu Polacy czują się od nich gorsi.Taka jest prawda.Nie przejmujcie się tym.Tamci faceci potrafią ubrać się mają gust zresztą co by nie założyli ich skóra świetnie kontrastuje z ich ubraniem,lubią delikatną męska biżuterię i pasuje im to.Dziewczyny dzieci z takich związków są zdrowsze,piękne,białe ząbki itd.jest mnóstwo takich par i mam nadzieję że polskie kobiety,dziewczyny wyrwą się z polskiego marazmu,otworzą oczy

Czy Ty taka tępa strzała jesteś, czy tylko taką udajesz? Polacy w Anglii podczas II wojny światowej mieli opinie dżentelmenów w każdym calu! Ale jak Ty nie doceniasz faceta tylko grubość portfela i rozmiar pały to tak już jest! Powodzenia w hodowaniu HIV-a! :D A dla "murzyna", bo to określenie obelżywe będziesz tylko spłuczką na nasienie! ŻEGNAM !!!

gość
gość TA DZIEWCZYNA CO SZUKASZ TIRYSTOR, TO WYWIEZIONA, ALBO PRZYMUSZANA, TAK SIĘ DOWIEDZIAŁEM, WCZEŚNIEJ BYŁA JUSZ GNEBIONA TELEFONAMI I STRASZONA, TA BABA KKKOCIOUŁŁEK MA W TYM UDZIAŁ,, WYNAJMUJE MA KILKANASCIE AGENCJI ! ZBIERAM INFO !
Siedze w temacie, to zorganizowana grupa zajmująca sie m.in. wynajmem i sutenerstwem, więcej na kaz
Co to jest "kaz"?? DEBILE !!! PEWNO UDAJESZ, ŻE CIE ZABILI CO??

Piszcie coś konstruktywnego, bez obrażania się na wzajem.
Patrząc na własne doświadczenia to mogę napisać iż problem w moim przypadku polega na tym iż trafiam na nieodpowiednie osoby, które nie interesują mnie do tego stopnia abym chciał je poznać bliżej. Jeśli już się taka trafi to dużo musi upłynąć wody w rzecze aż przemogę się aby tę znajomość chciał zamienić na związek. Tylko tu pojawia się zonk bo dane osoby albo już do tego czasu znalazły sobie kogoś albo nie są zainteresowane związkiem twierdząc jak Pani, że nie chcą się z nikim wiązać, że dobrze jest jak jest nie chcą ranić itd. Dla mnie to frustrujące, czasem sobie myślę czy to aby nie ja chce coś na siłę stworzyć. Dodam iż nie umiem zbytnio okazywać uczuć oraz wykazywać zainteresowania tej osobie, to wynika raczej z dzieciństwa i utartych wzorców w domu.Jednakże chęci we mnie są pomimo niepowodzeń. Troszkę jestem po drugiej stronie tego problemu;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Paniczny lęk przed związkiem