314
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22 tys.
  • Odpowiedzi87
  • Ocen na +0
314 ppt ?

Paniczny lęk przed związkiem (88)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Paniczny lęk przed związkiem

Napisał(a): gość -

każdy Polak ok. 30tki łysy i z mięśniem piwnym??? teoretycznie, mój ex tak - lat 28, przytył, wyłysiał, ma już drugą żonę, a mój obecny ma 36lat, lekko siwieje, ale ciało ma jak posąg Davida, z tą róznicą,że ma większego niż oryginał....ale pytanie jest o strach przed związkiem a nie doktorat z wyglądu Polaczków....ja też się bałam zaangarzować,ale tylko dlatego,że ex mnie traktował jak wycieraczkę, bił i poniżał, bo był za młody na małżeństwo - tak twierdziła jego mamusia...trzeba trafić na tego jedynego, przy którym ten strach minie, poczujesz się pewnie i jak prawdziwa,kochana kobieta...
INTERIA.PL

Dziewczyno nie musisz isc do psychologa ,po prostu jeszcze nie jestes gotowa na zwiazek ,co leku ,pewnie nie chcesz wziac odpowiedzialnosci za siebie i partnera nic nie wspominasz o uczuciu ,to i o zwiazku nie ma mowy ,powinnas poczekac na tego wybranego ,jedynego ,ktory utwierdzi Cie w przekonaniu ,ze warto zaangazowac sie powaznie ,poki co nie musisz sie martwic ,ze cos jest nie tak ,lepiej poczekac i zyc dobrze inaczej zmarnujesz najlepsze lata swoje i dopiero bedziesz zalowac ,czasy sie zmienily i nie musisz myslec ze inne Maja ,Ty nie ,patrz na siebie ,nie na kolezanki ,posluchaj swojego serca ,a jak bedziesz gotowa ,to sama poczujesz ,ze to jest to na co czekalas ,nic na sile.

Reklama

ala214 Boje się związać z chłopakiem ,mam wielu kolegów ale kiedy jakiś chłopak chce ze mna byc to po prostu uciekam. Nie wiem czy jest cos ze mna nie tak czy jeszcze nie dojrzalam do zwiazku? Uwazacie ze powinnam sie udac do jakiegos psychologa? Gdy ostatnio probowalam byłam z chłopakiem 3 miesiace i strasznie sie męczyłam
Skro cie męczą związki to się nie wiąż i nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma. Czy ktoś cie do czegoś zmusza ?

gość Dziewczyno nie musisz isc do psychologa ,po prostu jeszcze nie jestes gotowa na zwiazek ,co leku ,pewnie nie chcesz wziac odpowiedzialnosci za siebie i partnera nic nie wspominasz o uczuciu ,to i o zwiazku nie ma mowy ,powinnas poczekac na tego wybranego ,jedynego ,ktory utwierdzi Cie w przekonaniu ,ze warto zaangazowac sie powaznie ,poki co nie musisz sie martwic ,ze cos jest nie tak ,lepiej poczekac i zyc dobrze inaczej zmarnujesz najlepsze lata swoje i dopiero bedziesz zalowac ,czasy sie zmienily i nie musisz myslec ze inne Maja ,Ty nie ,patrz na siebie ,nie na kolezanki ,posluchaj swojego serca ,a jak bedziesz gotowa ,to sama poczujesz ,ze to jest to na co czekalas ,nic na sile.
To nie jest kwestia gotowości lub nie. Po prostu nie każdy się nadaje do związku lub nie trafia na odpowiednia osobę.

Reklama

gość to ci przejdzie zobaczysz , nie możesz wiecznie żyć w celibacie ,bo bedziesz sie zle czuć i być nieszczęsliwa taka jest natura kobiety musi sie bzykać i koniec , no chyba że sama sie zadowalasz palami albo wibratorem
To się znalazł znawca wysokiej klasy, dziękujemy ci za te słowa.

Reklama

a Ciebie to chyba pogielo!!?? precz z takimi arabami i innymi afrykanczykami, mamy swoja europejska kulture i nie wyskakuj tu z tekstami o napietej skorze. nie masz pojecia chyba o czym piszesz!? gdzie roznice kulturowe i religjne. tez znam takie pary i w wiekszosci juz nie sa parami! chyba na chwile bylas w jakims panstwie i juz sie podniecasz niewiadomo czym. na poczatku wszystko jest jak z bajki, ale niestety bardzo szybko zaczyna sie proza zycia i wtedy wlasnie zadna napieta skora i blyszczaca bizuteria nie pmoga tylko wspolne tematy, taka sama kultura i najlepiej ten sam kontynent!
gość Dziewczyny nie wiążcie się z Polakami nie są was warci.Pojedźcie za granicę są tam setki zadbanych mężczyzn,którym Polacy do pięt nie dorastają.Polacy w kraju,wieczni studenci,nieodpowiedzialni,nie dadzą wam bezpieczeństwa poza tym mentalność Polaków,kultura a właściwie wszędobylskie chamstwo,co drugi wyraz niecenzuralne słowo,kompleksy,każdy chce być najlepszy,silniejszy itd nie wiedzą co naprawdę kobiecie imponuje,dosłownie dzieci,higiena osobista to porażka sprawdźcie swoich facetów każcie im w środku dnia zdjąć skarpetki to będzie porażka na 100%,mycie rąk prawie w ogóle ich nie myją taka szpagatowa higiena na pokaz.Prawie każdy Polak w wieku 30 lat ma wydatny piwny brzuch,napuchniętą twarz,brak włosów dlatego często golą się na łyso a brak ruchu i piwsko główne przyczyny tego ,nie dbają o siebie.Seks z takim okazem to mordęga.Polacy nie są was warci nie doceniają kobiet chcą je mieć wyłącznie na pokaz, dla kumpli aby zazdrościli,sprzątaczki,praczki ,pomywaczki a sami gazeta,piwsko,kanapa i telewizorek dobrze się zastanówcie dziewczyny.Podróżujcie do innych krajów i poznawajcie tamtejszych mężczyzn a nigdy już nie spojrzycie na prymitywnego Polaka. Wiem doskonale,iż Polacy mający straszne kompleksy gardzą innymi narodowościami,rasami nie przejmujcie się dziewczyny to ich kompleksy i ich problem.Np tacy Murzyni,kiedy poznacie wykształconego z dobrej rodziny,mieszkającego od dziecka np w Usa,zachodzie Murzyna to gwarantuje że oczarują was, oni mają w sobie to coś, podobnie jak np Arabowie,charakter,inny sposób bycia,mentalność i przede wszystkim nie mają tylu kompleksów w ogóle mają ich nie wiele.Dbają o siebie i generalnie ich skóra jest inna napięta,nawet jak nie myją się przez dłuższy czas ich skóra pachnie inaczej a Polak 5 minut po kąpieli po prostu śmierdzi.Ludzie z ciemniejszą sprawiają kompleksy Polakom mieszkającym za granicą po prostu Polacy czują się od nich gorsi.Taka jest prawda.Nie przejmujcie się tym.Tamci faceci potrafią ubrać się mają gust zresztą co by nie założyli ich skóra świetnie kontrastuje z ich ubraniem,lubią delikatną męska biżuterię i pasuje im to.Dziewczyny dzieci z takich związków są zdrowsze,piękne,białe ząbki itd.jest mnóstwo takich par i mam nadzieję że polskie kobiety,dziewczyny wyrwą się z polskiego marazmu,otworzą oczy

Nie znalazlas jeszcze odpowiedniej osoby,ktora by Ciebie zafascynowala,spotykasz panow,ktorzy calkiem do Ciebie nie pasuja jak spotkasz osobe,odpowiednia dla siebie nigdy nie bedziesz sie z nia nudzic i kazdy dzien bedzie sie wydawal spelniony,po za ty to jest tak jak masz kilka kolezanek do jednej chetnie idziesz na ploteczki,do drugiej idziesz z obowiazku i nie koniecznie lubisz spedzac z nia czas ,ale spedzasz,ze swoich powodow,tak samo jest z partnerem,jeden facet jest obojetny a z drugim zalozysz rodzine, z Toba jest wszystko ok

A ja mam inny problem, ale z dziewczyną z klasy. Na początku nawet mi cześć nie odpowiadała, chociaż ukradkiem na mnie zerkała, to sobie myślę, że zadziałam, bo ona mi też się bardzo podoba, między czasie pracowałem z nią na zajęciach w parze, nie chętna do rozmowy, ale czasem troszkę się podroczyła, więc zaprosiłem jo na studniówkę i do kina, ta mi pisze, że z chłopakiem idzie, ale ona nie ma żadnego chłopaka,mówiła to wcześniej koleżance, a jak zapytałem jej przyjaciółkę to też powiedziała że nie ma. Później nawet na zajęciach do mnie się nie odzywała, chociaż było widać, że jakby coś chciała ode mnie, ale "cześć" mi nie odpowiadała. Po tygodniu, może dwóch, nagle zaczęła się na mnie gapić na lekcjach, odpowiada mi "cześć" i to po imieniu. O co jej może chodzić? Może one się właśnie boi związku? Ale widać po niej, że jest samotna i bardzo kogoś potrzebuje. Co w tym wypadku radzicie zrobić?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Paniczny lęk przed związkiem