314
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22 tys.
  • Odpowiedzi87
  • Ocen na +0
314 ppt ?

Paniczny lęk przed związkiem (88)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Paniczny lęk przed związkiem

Napisał(a): gość -

Pantera1979
gość Dziewczyny nie wiążcie się z Polakami nie są was warci.Pojedźcie za granicę są tam setki zadbanych mężczyzn,którym Polacy do pięt nie dorastają.Polacy w kraju,wieczni studenci,nieodpowiedzialni,nie dadzą wam bezpieczeństwa poza tym mentalność Polaków,kultura a właściwie wszędobylskie chamstwo,co drugi wyraz niecenzuralne słowo,kompleksy,każdy chce być najlepszy,silniejszy itd nie wiedzą co naprawdę kobiecie imponuje,dosłownie dzieci,higiena osobista to porażka sprawdźcie swoich facetów każcie im w środku dnia zdjąć skarpetki to będzie porażka na 100%,mycie rąk prawie w ogóle ich nie myją taka szpagatowa higiena na pokaz.Prawie każdy Polak w wieku 30 lat ma wydatny piwny brzuch,napuchniętą twarz,brak włosów dlatego często golą się na łyso a brak ruchu i piwsko główne przyczyny tego ,nie dbają o siebie.Seks z takim okazem to mordęga.Polacy nie są was warci nie doceniają kobiet chcą je mieć wyłącznie na pokaz, dla kumpli aby zazdrościli,sprzątaczki,praczki ,pomywaczki a sami gazeta,piwsko,kanapa i telewizorek dobrze się zastanówcie dziewczyny.Podróżujcie do innych krajów i poznawajcie tamtejszych mężczyzn a nigdy już nie spojrzycie na prymitywnego Polaka. Wiem doskonale,iż Polacy mający straszne kompleksy gardzą innymi narodowościami,rasami nie przejmujcie się dziewczyny to ich kompleksy i ich problem.Np tacy Murzyni,kiedy poznacie wykształconego z dobrej rodziny,mieszkającego od dziecka np w Usa,zachodzie Murzyna to gwarantuje że oczarują was, oni mają w sobie to coś, podobnie jak np Arabowie,charakter,inny sposób bycia,mentalność i przede wszystkim nie mają tylu kompleksów w ogóle mają ich nie wiele.Dbają o siebie i generalnie ich skóra jest inna napięta,nawet jak nie myją się przez dłuższy czas ich skóra pachnie inaczej a Polak 5 minut po kąpieli po prostu śmierdzi.Ludzie z ciemniejszą sprawiają kompleksy Polakom mieszkającym za granicą po prostu Polacy czują się od nich gorsi.Taka jest prawda.Nie przejmujcie się tym.Tamci faceci potrafią ubrać się mają gust zresztą co by nie założyli ich skóra świetnie kontrastuje z ich ubraniem,lubią delikatną męska biżuterię i pasuje im to.Dziewczyny dzieci z takich związków są zdrowsze,piękne,białe ząbki itd.jest mnóstwo takich par i mam nadzieję że polskie kobiety,dziewczyny wyrwą się z polskiego marazmu,otworzą oczy
Aż bije rezygnacją i nienawiścią z Twoich niespełnionych ambicji w Polsce. Cóż żeby coś mieć trzeba pracować.
Panowie w obcych krajach, dlatego wybierają Słowianki, bo im jeszcze mało się w głowie poprzewracało. Nie wiem ile razy spotykałaś się z obcokrajowcami ale z tego co piszesz niewielu poznałaś. Chyba, że na zasadzie numerku.
I zdziwienie jak obcokrajowiec nie leci na blond lady z cycem, no ale trzeba też coś sobą reprezentować - kulturę, poziom, pracowitość. A nie tylko jestem seksi i "bierz mnie", bo masz kasę, jak się co niektórym pannom w Polsce wydaje. Weźmie na chwilę, pobawi się i zostawi bo szuka kobiety, która pracuje i dba o rodzinę.
Murzyni w USA podobnie jak i każda inna nacja muszą pracować by dojść do czegoś. Wykształcenie w Stanach nie ma aż tak wielkiego znaczenia liczy się wiedza, praktyka i praca. A sporej części z nich podobnie jak i Polakom i innym nacjom nie udaje się przebić i do końca życia zasilają swoje dzielnice lub slamsy.
Widać ktoś mocno Cię kopnął w Polsce, że taka nienawiść do Polaków.
I z tego co piszesz ze względu na brak pracowitości - nie szukaj za granicą, to samo dostaniesz.
A Polacy tak samo jak i Polki im ktoś mniej spełniony, zrealizowany tym bardziej zazdrości, opluwa innych, poniża. Im ktoś bardziej pewny siebie, spełniony, pracowity i bogaty tym mniej opluwania i chamstwa do innych.

Napisał(a): miamo -

gość a Ciebie to chyba pogielo!!?? precz z takimi arabami i innymi afrykanczykami, mamy swoja europejska kulture i nie wyskakuj tu z tekstami o napietej skorze. nie masz pojecia chyba o czym piszesz!? gdzie roznice kulturowe i religjne. tez znam takie pary i w wiekszosci juz nie sa parami! chyba na chwile bylas w jakims panstwie i juz sie podniecasz niewiadomo czym. na poczatku wszystko jest jak z bajki, ale niestety bardzo szybko zaczyna sie proza zycia i wtedy wlasnie zadna napieta skora i blyszczaca bizuteria nie pmoga tylko wspolne tematy, taka sama kultura i najlepiej ten sam kontynent!
gość Dziewczyny nie wiążcie się z Polakami nie są was warci.Pojedźcie za granicę są tam setki zadbanych mężczyzn,którym Polacy do pięt nie dorastają.Polacy w kraju,wieczni studenci,nieodpowiedzialni,nie dadzą wam bezpieczeństwa poza tym mentalność Polaków,kultura a właściwie wszędobylskie chamstwo,co drugi wyraz niecenzuralne słowo,kompleksy,każdy chce być najlepszy,silniejszy itd nie wiedzą co naprawdę kobiecie imponuje,dosłownie dzieci,higiena osobista to porażka sprawdźcie swoich facetów każcie im w środku dnia zdjąć skarpetki to będzie porażka na 100%,mycie rąk prawie w ogóle ich nie myją taka szpagatowa higiena na pokaz.Prawie każdy Polak w wieku 30 lat ma wydatny piwny brzuch,napuchniętą twarz,brak włosów dlatego często golą się na łyso a brak ruchu i piwsko główne przyczyny tego ,nie dbają o siebie.Seks z takim okazem to mordęga.Polacy nie są was warci nie doceniają kobiet chcą je mieć wyłącznie na pokaz, dla kumpli aby zazdrościli,sprzątaczki,praczki ,pomywaczki a sami gazeta,piwsko,kanapa i telewizorek dobrze się zastanówcie dziewczyny.Podróżujcie do innych krajów i poznawajcie tamtejszych mężczyzn a nigdy już nie spojrzycie na prymitywnego Polaka. Wiem doskonale,iż Polacy mający straszne kompleksy gardzą innymi narodowościami,rasami nie przejmujcie się dziewczyny to ich kompleksy i ich problem.Np tacy Murzyni,kiedy poznacie wykształconego z dobrej rodziny,mieszkającego od dziecka np w Usa,zachodzie Murzyna to gwarantuje że oczarują was, oni mają w sobie to coś, podobnie jak np Arabowie,charakter,inny sposób bycia,mentalność i przede wszystkim nie mają tylu kompleksów w ogóle mają ich nie wiele.Dbają o siebie i generalnie ich skóra jest inna napięta,nawet jak nie myją się przez dłuższy czas ich skóra pachnie inaczej a Polak 5 minut po kąpieli po prostu śmierdzi.Ludzie z ciemniejszą sprawiają kompleksy Polakom mieszkającym za granicą po prostu Polacy czują się od nich gorsi.Taka jest prawda.Nie przejmujcie się tym.Tamci faceci potrafią ubrać się mają gust zresztą co by nie założyli ich skóra świetnie kontrastuje z ich ubraniem,lubią delikatną męska biżuterię i pasuje im to.Dziewczyny dzieci z takich związków są zdrowsze,piękne,białe ząbki itd.jest mnóstwo takich par i mam nadzieję że polskie kobiety,dziewczyny wyrwą się z polskiego marazmu,otworzą oczy
Mimo róznic kulturowych juz nie mozna sie kochac? No kurcze, ludzie, jest XXwiek! Bariery sa po to, by je lamac, a w imie milosci warto. Amerykanizacja, owszem, bo mamy hamburgery, hot dogi, ipody i inne, ale zeby kobieta lub facet byli z obcokrajowcami to juz zbrodnia? Kazdy ma inna wizje, inne poglady na dany temat, ale nie mozna obrazac od razu od szmat osobe, ktora w Polakach nie widzi juz nic. Tak juz jest, ze stereotypy rzadza. Jedna milosc, jeden facet - moga przeswiadczyc o wszystkim. Strach, bol..odrzucenie, i masz Ci los, dziewczyna juz nie chce zadnego chlopka z polski. Zauwazcie, ze granice sie zacieraja i nie ma znaczenia kto skad. Kuzwa, a do pracy sami byscie jechali za granice. Takich powinni wyrzucac.. Kazdy facet moze byc czuly, zapewnic bezpieczenstwo. I uwaga faceci, szanujace sie kobiety nie patrza na portfel.. tak, wlasnie tak. Co do urody, nawet Polak przystojny byc potrafi. Ale trzeba trafic na wlasciwa osobe i trzeba szukac... czy w Polsce czy zagranica - nieistotne, wazne, by od serca. Taka rada! I w Polsce i za granica sa zli.. a ludzie mowili, mowia i mowic beda.

Reklama

hmm powiem tak mam faceta obcokrajowiec, z ciemną karnacją (nie murzyn)nie wiem czemu kręcą mnie teraz tylko tacy...odkąd go poznałam Polacy stali się dla mnie nieinteresujący, nie wiem czemu, ale ci obcokrajowcy naprawde cos w sobie mają są inni..charakter, styl ubierania itp...itp...

Reklama

mam męża polaka i jakoś na niego nie narzekam , jest pracowity , pomaga w domu , czasami gotuje obiad jak ja później wrócę do domu, dba o higienę , potrafi po sobie posprzątać , pobawić się z dziećmi , owszem ogląda również telewizje ale to normalne że facet nie jest taki jak kobieta. Też mieszkam w Niemczech i gdybym patrzała na to czego mój mąż nie robi a co robi to nie wiem , z nerwów bym nie wytrzymała. Wiadomo że kobieta musi większość sama robić.

Pantera1979
Aż bije rezygnacją i nienawiścią z Twoich niespełnionych ambicji w Polsce. Cóż żeby coś mieć trzeba pracować.
Panowie w obcych krajach, dlatego wybierają Słowianki, bo im jeszcze mało się w głowie poprzewracało. Nie wiem ile razy spotykałaś się z obcokrajowcami ale z tego co piszesz niewielu poznałaś. Chyba, że na zasadzie numerku.
I zdziwienie jak obcokrajowiec nie leci na blond lady z cycem, no ale trzeba też coś sobą reprezentować - kulturę, poziom, pracowitość. A nie tylko jestem seksi i "bierz mnie", bo masz kasę, jak się co niektórym pannom w Polsce wydaje. Weźmie na chwilę, pobawi się i zostawi bo szuka kobiety, która pracuje i dba o rodzinę.
Murzyni w USA podobnie jak i każda inna nacja muszą pracować by dojść do czegoś. Wykształcenie w Stanach nie ma aż tak wielkiego znaczenia liczy się wiedza, praktyka i praca. A sporej części z nich podobnie jak i Polakom i innym nacjom nie udaje się przebić i do końca życia zasilają swoje dzielnice lub slamsy.
Widać ktoś mocno Cię kopnął w Polsce, że taka nienawiść do Polaków.
I z tego co piszesz ze względu na brak pracowitości - nie szukaj za granicą, to samo dostaniesz.
A Polacy tak samo jak i Polki im ktoś mniej spełniony, zrealizowany tym bardziej zazdrości, opluwa innych, poniża. Im ktoś bardziej pewny siebie, spełniony, pracowity i bogaty tym mniej opluwania i chamstwa do innych.
co za bzdet - psycholog z bożej łaski. tam nie ma mowy o nienawiści do polaków - czysta prawda- to polak im więcej ydje mu sie że ma ma tym bardziej chamieje- na zachodzie jest wręcz przeciwnie

gość mam męża polaka i jakoś na niego nie narzekam , jest pracowity , pomaga w domu , czasami gotuje obiad jak ja później wrócę do domu, dba o higienę , potrafi po sobie posprzątać , pobawić się z dziećmi , owszem ogląda również telewizje ale to normalne że facet nie jest taki jak kobieta. Też mieszkam w Niemczech i gdybym patrzała na to czego mój mąż nie robi a co robi to nie wiem , z nerwów bym nie wytrzymała. Wiadomo że kobieta musi większość sama robić.
gratuluje odwagi opowiadać takie rzeczy publicznie - kuro domowa w dodatku ubezwłasnowolniona. juz na starcie tlumaczysz meża że chłop to mu wolno - masakra

gość
. Znam dobrze takie koorwy . Odpowiadam ,bo bronię godności polaka i polek . A to świadczy o mnie że mogę stawić ci czoło (czyli szmacie) że jestem męski bardziej niż inne rasy ,nie tylko bardziej zadbany ale również inteligętny . To właśnie "obce " gatunki patrzą na mnie z podziwem . Natura obdarzyła mnie polską super twarzą wojownika a i sprzęt niczego sobie . A teraz o higienie .Mieszkam za granicą ,wśród tamtych ,niemów mi o zapachach czarnuchów ,arabusów czy hindusów . Często czarnuchy po paru godzinach ciężkiej pracy śmierdzą kałem . Tak jakby popuścili . Jakby im kupa się rozmyła w gaciach . Syf i smród . Nie mówiąc o śmierdzącym oddechu z gęby .Napewno do nich pasujesz bo żeś sama śmierdząca lala . Powąchaj swoje odchody perfekcyjnie szmato . Takie szmaty jak ty myślą że coś mogą zmienić . Absolutnie nie . Na ulicy zostałabyś opluta . I ja ci w ten ryj pluję . Niemam szacunku dla takich syfiastych dziwek . Szanuję normalne kobiety które szanują siebie, także mój kraj i moich rodaków . Wszystkie kobiety w mojej rodzinie wychowałem na przykładne dziewuchy. To dbanie o swoją przyszłość . O wiele lepszą niż ty z arabusem czarnuchem czy hindusem. Zapamiętaj to !!!
tylko można się domyślać jak je wychowałeś ( ty wychowałeś haha) lecz sie. biedne dzieci taki wstyd im przyniosłeś pokazujc publicznie kim jesteś

Wiedziałam że zaraz zaczną szczekać rozjuszone trutnie, ale prawda jest taka że dziewczyna ma racje. Akurat nie jestem polką a i męża, którego bardzo kocham i szanuję, mam na szczęście nie polaka, i nikt mi kopniaka nie dał, więc nie pisze tego z chęci zemsty czy poczucia frustracji. Mieszkam tutaj już dość długo i niestety muszę obiektywnie przyznać że tak brzydkich facetów jak w Polsce to trzeba poszukać. Tym bardziej rzuca się to w oczy na tle bardzo atrakcyjnych kobiet. I jeszcze ta idiotyczna moda chwalić się swoją wyjątkowością, tym że żyją tylko dla siebie, że nie potrzebują rodziny, nie cierpią kobiet, dzieci i t.d., krótko mówiąc, kochają tylko siebie ... To po co ty żyjesz, trutniu jeden z drugim ??? Po co tlen zużywasz i wszystko reszta, i tylko środowisko zabrudzasz? Komu w takim razie jesteś potrzebny oprócz samemu sobie jak sam nie masz empatii, nie wiesz co to miłość i tak naprawdę to można takim tylko współczuć, choć szczerze mówiąc, nie mam zamiaru. Nie dziwie się że niektóre kobiety mają lęk przed bliskością, bo niby gdzie mają spotkać wartościowego partnera? Pozdrawiam, przepraszam za ew. błędy.

Pantera1979
gość Witam,
Niestety to przykre ale trzeba przyznać, że wiele słusznego ma powyższy wpis...
Panowie Polacy to duzi chłopcy, w większości egoiści którzy szukają kolejnej "mamusi" a przy swoich pensjach odkładają założenie rodziny na dalszy plan i nieokreśloną przyszłość
Bzdura totalna. Skąd wziąłby się wzrost gospodarczy w Polsce skoro Polacy są niezaradni, mimo niesprzyjających warunków, rzucania kłód pod nogi i nierealnych przepisów? Skąd tyle firm?
Co do egoizmu - egoizm jest zdrowy i każdy normalny i zdrowy człowiek go ma. Poza tym trudno by człowiek, który nic nie ma powoływał na świat dzieci, to byłby dopiero egoizm.
Zrobię sobie, a co będzie potem - nie ważne.

o jakim wzroście gospodarczym mówisz- proponuje wniknąć bardziej w temat a potem pisać. to że wiecej wytwarzamy nie oznacza ze jest to nasza wlasność. my tylko pracujemy za marne grosze a towar dostaje niemiec albo inny mądry obcokrajowiec.

moją szwagierke pobzykał mohamed z egiptu ,przyszły lekarz ,zrobił księżniczke i uciekł do ojczyzny a dziecko zostało ładne ale nie ma rodzonego ojca tylko ojczyma Polaka który musi utrzymywać nie swoje dziecko.drugi przykład to znajoma wyjechała zakochana wracała wykorzystana i na noszach bez chęci do życia po związku z afromenem
« Wróć do tematów
Do góry strony: Paniczny lęk przed związkiem