314
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22 tys.
  • Odpowiedzi87
  • Ocen na +0
314 ppt ?

Paniczny lęk przed związkiem (88)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Paniczny lęk przed związkiem

Napisał(a): gość -

gość I jeszcze ta idiotyczna moda chwalić się swoją wyjątkowością, tym że żyją tylko dla siebie, że nie potrzebują rodziny, nie cierpią kobiet, dzieci i t.d., krótko mówiąc, kochają tylko siebie ... To po co ty żyjesz, trutniu jeden z drugim ??? Po co tlen zużywasz i wszystko reszta, i tylko środowisko zabrudzasz? Komu w takim razie jesteś potrzebny oprócz samemu sobie.... Nie dziwie się że niektóre kobiety mają lęk przed bliskością, bo niby gdzie mają spotkać wartościowego partnera? Pozdrawiam, przepraszam za ew. błędy.

Po to żyję? Aby nie być chodzącym bankomatem dla takiego pustaka który
myśli tylko o rozpłodzie. Tutaj masz przykład tych cudownych "ludzi"https://www.y(...)ssku1Eo
INTERIA.PL

być może nie chcesz się angarzować w związek bo masz jakieś podświadome obawy? zastanów się nad tym może troche zaniżona samoocena wchodzi w grę? wiesz,wszystko zaczyna się od myśli.Jeśli twoje myśli stwarzają problem to problemem staje się i życie. Sprubój przeanalizować swoje ,,za i przeciw'' do związku i ące poszukaj porady u terapeuty :) życzę powodzenia i pamiętaj,że nie każde przełamanie stereotypów jest chorobą ;)

ala214 Boje się związać z chłopakiem ,mam wielu kolegów ale kiedy jakiś chłopak chce ze mna byc to po prostu uciekam. Nie wiem czy jest cos ze mna nie tak czy jeszcze nie dojrzalam do zwiazku? Uwazacie ze powinnam sie udac do jakiegos psychologa? Gdy ostatnio probowalam byłam z chłopakiem 3 miesiace i strasznie sie męczyłam
-- szukaj chlopakow z penisem powyzej 20 cm to od nich nie bedziesz uciekac wiesz te male penisiki do 17 cm odstraszaja bo seks takimi malymi boli i n ic sie nie czuje ,on mowi ze juz skonczyl a ty sie najpierw zapytalas czy juz wlozyl.

Reklama

gość Nie znalazlas jeszcze odpowiedniej osoby,ktora by Ciebie zafascynowala,spotykasz panow,ktorzy calkiem do Ciebie nie pasuja jak spotkasz osobe,odpowiednia dla siebie nigdy nie bedziesz sie z nia nudzic i kazdy dzien bedzie sie wydawal spelniony,po za ty to jest tak jak masz kilka kolezanek do jednej chetnie idziesz na ploteczki,do drugiej idziesz z obowiazku i nie koniecznie lubisz spedzac z nia czas ,ale spedzasz,ze swoich powodow,tak samo jest z partnerem,jeden facet jest obojetny a z drugim zalozysz rodzine, z Toba jest wszystko ok
---------sluchaj a probowalas z kobieta moze z kobieta bedzie ci w seksie dobrze i nie zajdziesz w ciaze.wiec nie bedzie zadnych stresow.

ala214 Boje się związać z chłopakiem ,mam wielu kolegów ale kiedy jakiś chłopak chce ze mna byc to po prostu uciekam. Nie wiem czy jest cos ze mna nie tak czy jeszcze nie dojrzalam do zwiazku? Uwazacie ze powinnam sie udac do jakiegos psychologa? Gdy ostatnio probowalam byłam z chłopakiem 3 miesiace i strasznie sie męczyłam
-----to sprobuj zbudowac zwiazek z kobieta i seksic sie nie z chlopakiem a z kobieta tez jest fajn ie i bez stresu.

Reklama

Nie lękaj się miłości. Miłość to wspaniałe uczucie. Wierzę, że pewnego dnia spotkasz odpowiedzialnego chłopaka, któremu spojrzysz w oczy, i kiedy zabije ci mocno serce to wtedy będziesz wiedziała, że to ten jedyny. Po prostu jeszcze nie znalazłaś swojej połówki....

Reklama

Nie każdy jest stworzony do związku. Pamiętaj, że nic na siłę. Jak nie chcesz z kimś być, bo masz jakąś psychiczną blokadę, to po prostu się nie wiąż z tą osobą. Ja już wiem, że do związków się nie nadaje i nie byłabym dobrą żoną, więc nawet nie szukam nikogo.

Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. | On powiedział "nie". | Zapytała wiec jeszcze raz: | " Jestem w twoim sercu?" | Powiedział "nie". | Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś | płakał za mną?" Powiedział, ze "nie". | Smutne - pomyślała i odeszła. | Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, | kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, | tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, | jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, | tylko umarłbym z tęsknoty." | Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że | Cię kocha. | Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim | życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy | telefonie albo w szkole. | Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się | tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w | 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. | Jutro rano ktoś Cię pokocha. | Stanie się to równo o 12.00. | Będzie to ktoś znajomy. | Wyzna Ci miłość o 16.00 |Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze sam\sama

ale się ty tak nie boj twoja kolezanka tylko czyha na twoja wspaniala partie czyli bogatego madrego zaradnego i kulturalnego wiec jak masz i wiesz ze tobie się oplaca to wiesz bo kolezanka na dobra partie to proznowac nie będzie,juz nawet zony nie przeszkadzają i dzieci w rodzinie jak widzi się dobra partie odpowiednia dla siebie nie martw się będą plakac a będą się rozwodzić,takie sa kobiety
« Wróć do tematów
Do góry strony: Paniczny lęk przed związkiem