64
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi43
  • Ocen na +3
64 ppt ?

Panie - co stosujecie na cellulit? (44)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Panie - co stosujecie na cellulit?

Napisał(a): Gość -

Cześć Kobietki! Już jest lato, grzeje, pięknie i słonecznie. Zatem trzeba zrzucić więcej ciuchów i niestety pokazać więcej ciała. Ale co, jeśli ono nie jest doskonałe? Przez całą zimę walczyłam z cellulitem, wcierałam, wklepywałam i odprawiałam różne czary mary. Niestety nic nie pomogło, dlatego zaczęłam się zastanawiać nad profesjonalnymi zabiegami. Chodzi mi po głowie zabieg z bańką chińską. Ale czy to jest skuteczne? Bo nie chcę ponownie wyrzucić pieniędzy i nie mieć żadnych efektów, a uda nadal jak pomarańcza :(
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Panie - co stosujecie na cellulit?

Napisał(a): ~Merman -

Najbardziej skutyeczne jest połączenie odpowiedniej diety, ćwiczeń oraz zabiegów, z których polecam endermologię, drenaż limfatyczny oraz masaż bańką chińską. W zależności od osoby, dobierana jest odpowiednia metoda. Ja np. nie mogę korzystać z bańki chińskiej, ponieważ mam problemy z pękającymi naczynkami na nogach. Polecam wizytę w gabinecie kosmetycznym, który oferuje darmową konsultację -wtedy można dowiedzieć się wszystkiego o takich zabiegach (tym z Warszawy i okolic - polecam szczególnie La Guèl Clinic & SPA na Pelikanów).

Napisał(a): JuliaTylko -

Wzięłam się za siebie około pół roku temu, ćwiczenia, dieta, odstawienie słodyczy i masaż dobrym preparatem antycellulitowym (slim cellu corector) i jest znaczna poprawa, ale wiem, że cellulit potrafi wrócić i niestety w swoich zmaganiach z nim trzeba być systematycznym i konsekwentnym.

Reklama

Napisał(a): ~lelopeja -

Trudno jest się pozbyć cellulitu, to trudny przeciwnik. Próbowałam wielu sposobów, ale jednym ze skuteczniejszych okazał się zabieg karboksyterapii w gabinecie dermedika w krakowie. pozbyłam się w końcu cellulitu.

Napisał(a): ~Lara -

Najlepsze efekty przynosi drenaż przeprowadzony przez dobrego wysoce wykwalifikowanego specjalistę. Ja byłam na drenażu w Vici Clinic w Krakowie i ulgę poczułam już po pierwszym zabiegu. To czego doznały moje nogi to było mistrzostwo świata !

Napisał(a): ~malwina -

~tereska2 Ja byłam na serii zabiegów liporadiologii vinci i mi bardzo pomogło. Zabiegi robiłam sobie w dermedika w krakowie i naprawdę w końcu pozbyłam się cellulitu.
też myślę o tym salonie, jestem z Krakowa, podobno warto. Mam niestety ten sam problem, no innego wyjścia nie widzę. Zobaczę co mi powiedzą.

Napisał(a): ~Ola -

Ja chodziłam na bańki chińskie i szczerze to nie widziałam efektów ;/ troche mnie to rozczarowało, bo długo się zbierałam do tego i naczytałam sie sporo opinii o tej metodzie. Od kilku tygodni stosuje krem Vialise i bogu dzięki, że coś takiego istnieje z naturalnym składem! Poprawy nie będzie jeśli nie będzie się ćwiczyć i odpowiednio odżywiać, ale tak jest ze wszystkim :) Krem fajnie ściąga skórę i ujędrnia, więc widać efekty
« Wróć do tematów
Do góry strony: Panie - co stosujecie na cellulit?