135
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +8
135 ppt ?

Panowie, panie proszę o pomoc. (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Panowie, panie proszę o pomoc.

Napisał(a): ~Niezaspokojony -

Witam, jestem po 30 i się rozwodzę. Znalazłem sobie młodszą kobietę (nie to nie ona była powodem rozstania z byłą). I myślałem, że gdy będę miał tą młodą dupę to moje problemy się skończą ale jednak nie. A mianowicie, zawsze byłem niewyżyty. Jako, że szybko zacząłem być z byłą żoną a nie zdradzam z natury to kończyło się to masturbacją. Z czasem przestała mi wystarczać ale i tak byłem jej wierny, ale pragnąłem innych kobiet. Teraz powoli robi się to samo, i dosyć poważnie myślę o zdradzie bo nie wiem czy dam teraz radę. Ale o co chodzi to już napiszę do ludzi którzy się odezwą. Pozdro
INTERIA.PL

Re: Panowie, panie proszę o pomoc.

Napisał(a): ~igloo -

Idź na Strajk Kobiet albo inne podobne feministyczne spotkanie. Nie bój się. Kobiety które tam przychodzą ryczą o złych facetach ale jak tylko powierzysz im swój mały, o przepraszam! duży problem, staniesz się dla nich jak bóg i co dziennie będziesz miał ich stałe dostawy: rude, szatynki, cycate i z małymi, młodsze i starsze, nifmomanek (bardzo wśród feministek ich dużo) - na opór. Ledwo będziesz się z planem wyrabiał. Wstań i idź.

Napisał(a): ~Minimax -

Twoim problemem nie jest brak seksu lub nieodpowiednia partnerka .. ale nadmiar zgromadzonej w ciele energii emocjonalnej .. a to jest konglomeratem mysli i uczuc. Zeby to zobrazowac dla Ciebie jakos to podobnie w naturze wygladaja burze. Czasami niebo jest prawie czarne, a w innych przypadkach ma jasniejszy kolor. W Tobie pewnie to co siedzi ma "ciemniejszy kolor" .. i szukasz rozladowania tego w seksie a potem w masyturbacji. Inni uciekaja od tego w narkotyki, alkohol, kasyna, pracoholizm itp itd. Ty zapewne sporo myslisz jeszcze o tej tematyce i nieswiadomie powiekszasz ta energie w sobie (tworzysz dodatkowe pragnienia), ta daje wiecej mysli .. Ty nie wiedzac ze to robisz rozmyslasz wiecej i tworzysz sobie takie koleczko w jakim chomiki biegaja... Nie ma z niego latwego wyjscia. jak przemyslisz to co napisalem i dojdziesz do wniosku ze moze cos w tym jest ... to zapraszam tutaj:

http://forum.(...)trona,4

Opisalem tutaj co mozna z tym zrobic i bedzie to pierwszy stopien na drodze do zmiany Twojego zycia, jesli stwierdzisz ze to ma sens. Nie jest to latwa praca, wymaga koncentracji ( choc ta mozna wyrobic sobie). Moze to zajac dosc dlugo by opczysci cialo z tego dziadowstwa, ale benefitow jest wiele. Zdrowie sie samo porawia, zycie jest latwiejsze, wiecej spokoju czujemy i zaczynamy czuc ze mamy wieksza kontrole nad codziennoscia.
Polecam :)

P.S. Mnie sny przez wiele lat kierowaly i pomagaly mi zrozumiec pewne aspekty zycia i w jednym z nich widzialem siebie z plecakiem ktory byl wypelniony czyms o kolkorze LAWY. Zrozumialem ze nosilem w sobie "mieszanke wybuchowa" i nie pomylilem sie. jestem na ukonczeniu tego procesu .. a trwa to ponad 7 lat. Ja zaczalem ta prace majac 45 lat, Ty jestes mlodszy wiec moze to zajmie krocej :)

Napisał(a): ~Ojciec -

~olo Tak ze 2 dzieci....w nocy wstań do nich kilka razy, pomagaj po pracy w domu we wszystkim i gwarantuję Ci, że będzie Ci się chciało sexu kilkanaście razy na dobę.
Niestety nie pomaga ani gotowanie, ani pieczenie, zakupy sprzątanie, pieluchy... jak się chce to nawet w zmęczeniu się CHCE :(

Napisał(a): gość -

Witam, mogę tylko podzielić się tym co mi gdzieś pomogło, pomaga; wydaje mi sie, że teksty w stylu zmień myślenie nic nie dadzą, to jak powiedzieć do alkoholika -kontroluj picie- nie ma czegos takiego jak kontrolowane picie..polecam dwie wspólnoty Anonimowych Uzależnionych od Seksu i Miłościhttp://www.sl(...)aa.html

lub

Anonimowych Seksoholikówhttps://sa.org.pl/

Przyjdź zoabcz posłuchaj mam nadzieję, że znajdziesz tam pomoc i zrozumienie jeśli tylko chcesz zdrowieć. Problemem nie jest seks a korzystanie z niego do uśmierzania.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Panowie, panie proszę o pomoc.