26
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +1
26 ppt ?

Panowie proszę was o radę (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Panowie proszę was o radę

Napisał(a): gość -

Witajcie. Zanim napisze o co mi chodzi chce uprzedzić głupie komentarze typu "to ty sobie coś uroilas". Nie mam doświadczenia w relacjach damsko męskich ponieważ byłam tylko w jednym związku pomimo 24 lat. Z tego związku mam córkę 2 lata. Ale nie o tym. Niedawno poznałam na jednym z portali mężczyznę 7 lat starszego ode mnie. Piszemy już ze sobą dość długo. Trafiamy w swoje poczucie humoru. Ja jak to baba oczywiście że chciał bym żeby było coś więcej. Ale nic na siłę. 🙂 Tylko mam problem z odczytaniem jego zamiarów co do mojej osoby. Zazwyczaj to on pisze do mnie pierwszy. Pytać co u nas słuchać jak nam mija dzień. Bardzo mu się podoba to że mam dziecko ale z drugiej strony pisze że chce stałego związku ale nie z pierwszą lepsza. Z tego co mi posła dopiero doszedł do siebie po 4 letnim związki którego już nie ma od 2,5 roku. Dziewczyna z nim zerwałam nie długo przed tym jak chciał się jej oświadczyć. Teraz mówisz że twardo stąpa po ziemi. I nie dla niego miłość od pierwszego wejrzenia. Nie ukrywam że nasze rozmowy często dotyczą seksu. Ja od razu mu powiedziałam, że nie szukam przygód. Spodziewałam się że to będzie koniec znajomości. Jednak się pomyliłam ale cały czas mam wrażenie że on jednak liczy na to że ja się złamie i pójdę z nim do łóżka. Napisałam mu to co czuje po jego wiadomościach to odparł że lubi głupio pisać i że pierwsze wrażenie zrobimy na sobie jak się spotkamy. Dziś napisałam mu że nie mam zamiaru więcej pisać z nim na "te" tematy napisał że nie ma problemu ale poprostu i tu cytuje "naprawdę się do ciebie przyzwyczaiłem i fajnie nam się gada i lubię się pośmiać i to tyle z mojej strony". I kurcze to właśnie jego "tyle z mojej strony" rozbiło mnie totalnie nie wiem co mam o tej relacji myśleć.
INTERIA.PL

Re: Panowie proszę was o radę

Napisał(a): Laila44 -

brunetka7 Prowokacja.:)
Odbieraj to tak jak napisał " tyle z mojej strony"
po prostu pomylił fora tak myślę.....
Masz rację brunetko 7 to prowokacja.Pisze >ja jak to baba oczywiście że chciał bym żeby było coś więcej < chłop to czy baba?

Reklama

Napisał(a): brunetka7 -

Laila44
brunetka7 Prowokacja.:)
Odbieraj to tak jak napisał " tyle z mojej strony"
po prostu pomylił fora tak myślę.....
Masz rację brunetko 7 to prowokacja.Pisze >ja jak to baba oczywiście że chciał bym żeby było coś więcej < chłop to czy baba?
Myślę że jeden z tutejszych userów robi sobie prowokacje wprawdzie dość nieudolnie
bo raz dziewczynka raz chłopczyk a tak szczerze polemiki od owego kogoś i tak się nie doczekamy.:)

Napisał(a): Powodzenia -

Powiem tak... jak ja to widzę z męskiego punktu widzenia... Za dużo kombinujecie i za dużo myślicie. Nie raz tak namieszacie że same nie wiecie czego chcecie. Nie wiem skąd się bierze to babskie mieszanie jak w kotle z bigosem ale albo same macie takie pokręcone myśli i oceniacie według siebie albo myślicie że macie jakąś kobiecą i tuicję. To już odrazu odpowiadam że kobieca intuicja praktycznie nie istnieje i niemal w 90% się mylicie. Co będzie to będzie, wrzuć na luz. Spotkajcie się, na początku pewnie będzie niezręcznie ale nie zrażaj się nawet po jednym czy dwóch spotkaniach. Jak do czegoś dojdzie to życie jest jedno. To normalne że facetowi i kobiecie się chce. Za dużo myślisz a za mało działasz i w ten sposób ktoś warty uwagi może Ci „zwiać”.

Reklama

Napisał(a): gość -

Pisząc to na forum dla panów nie spodziewałam się tu kobiet które będą mieszać. To żadna prowokacja. Celowo napisałam tu bo panowie chyba prędzej mi na to odpowiedzą niż wy panie. I się nie pomylilam. My to chyba naprawdę za dużo myślimy jak jeden pan mi tu odpisał. Zadałam pytanie a wam już się włączył tryb Rutkowskiego..

Reklama

Napisał(a): ~gościówa -

Głos kobiety: przede wszystkim nie zachowuj się dziecinnie i nie unikaj w rozmowach "tych" tematów. ROZMOWA o "tych sprawach wcale nie oznacza, że jesteś "łatwa" i nie jest nawet obietnicą, że pójdziesz z nim do łóżka. Faceci lubią rozmawiać na te tematy bo taka ich natura i nas kobiety taka rozmowa też w pewnym sensie "kręci".
Po drugie: nie kombinuj i NIE MYŚL ZA WIELE o waszej relacji jakakolwiek ona w tej chwili jest. PO PROSTU SIĘ Z NIM SPOTKAJ bo inny jest odbiór w necie a inny w realu i może się okazać, że wasze spotkanie będzie rozczarowaniem lub przeciwnie- początkiem czegoś trwalszego. Tyle w największym skrócie. Życzę powodzenia i pozdrawiam :)

Napisał(a): ~ONA -

Z własnego doświadczenia wiem, że wielu piszących w necie mężczyzn jest zwykłymi "bajkopisarzami" nie zainteresowanymi przeniesieniem znajomości do REALU. Jeśli pisanie trwa DŁUGO, zbyt długo to lepiej to zakończyć zanim się do niego emocjonalnie przywiążesz i stworzysz w swojej głowie jego wyimaginowany, nieprawdziwy obraz, który trudno będzie potem zapomnieć. SPOTKANIE W REALU. TYLKO SPOTKANIE. Ono wyjaśni wszystko w jedną albo drugą stronę.

Napisał(a): Laila44 -

gość Pisząc to na forum dla panów nie spodziewałam się tu kobiet które będą mieszać. To żadna prowokacja. Celowo napisałam tu bo panowie chyba prędzej mi na to odpowiedzą niż wy panie. I się nie pomylilam. My to chyba naprawdę za dużo myślimy jak jeden pan mi tu odpisał. Zadałam pytanie a wam już się włączył tryb Rutkowskiego..
Ciekawe jaki tryb masz ty włączony że nie dajesz sobie rady z własnym uczuciowym życiem że potrzebujesz aż rady panów na forum.Czasem kobieta da ci dobrą radę a "pan" wyśmieje cię w prostacki sposób.Mnie zmyliło to że piszesz niby jako kobieta a wplatasz słowa jako mężczyzna.

Napisał(a): Powodzenia -

A! I jeszcze taka jedna rzecz. Takie spotkania to zawsze większy stres dla faceta bo to MY musimy zaimponować a nie WY. I sobie facet myśli... kupić kwiaty czy nie? A może lepiej nie bo wyjdę na staroświeckiego (niektóre dziewczyny nie lubią dostawać kwiatów) a może jednak kupię i zaimponuję? Albo ubrać się bardziej elegancko czy jednak trochę luźniej? I gdzie ją zabrać? Tu czy tam? Na kawę czy odrazu na kolację? Chłop jak mu zależy to myśli a wy księżniczki? Tylko oczekujecie i oceniacie. Oczywiście to zależy od dziewczyny czy szuka kogoś NORMALNEGO czy jakiegoś szpanera. To tak z męskiego punktu widzenia chciałem wam troszkę uświadomić. A! Normalny facet nie będzie wyzywał dziewczyny od dziwek dopóki mu nie zrobi jakiegoś numeru. Tylko jakiś nienormalny typ wyzywałby dziewczynę w ten sposób bo lubi seks.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Panowie proszę was o radę