2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń180 tys.
  • Odpowiedzi534
  • Ocen na +776
2 tys. ppt ?

Papież Franciszek krytykuje osoby wyjeżdżające na wakacje (535)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Papież Franciszek krytykuje osoby wyjeżdżające na wakacje

Napisał(a): uni -

Papież Franciszek na cotygodniowej modlitwie w Watykanie potępił ludzi wyjeżdżających na zagraniczne wakacje w celu uniknięcia restrykcji związanych z koronawirusem w swoim kraju.

Ci ludzie nie myślą o tych, którzy zostali w domach, o problemach ekonomicznych wielu osób, które mocno ucierpiały w wyniku restrykcji, o ludziach chorych, o tych, którzy trafili na bruk. Myślą tylko o wyjeździe na wakacje, zabawie i sprawieniu sobie przyjemności. To mnie naprawdę zasmuciło
- powiedział papież

"Nie wiemy, jaki będzie dla nas rok 2021, ale wszyscy razem możemy bardziej się postarać, aby zadbać o siebie nawzajem. Bo istnieje pokusa, aby dbać tylko o własne interesy" - powiedział papież Franciszek

Co o tym myślicie? Jeździcie na zagraniczne wakacje w tych czasach?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Papież Franciszek krytykuje osoby wyjeżdżające na wakacje

Napisał(a): ~Tom -

Jemu łatwo mówić wszystko ma, starczy poczytać o historii papieży. A kraj jak działa przeciwko obywatelowi - restrykcje wprowadza bez podstaw - na przykład noszenie masek - to obywatel przekracza granicę czasami starczy przejechać tylko 50 kilometrów - by móc żyć normalnie bez kagańca.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~aaa -

Popieram Papieża, ma zupełną rację. MY myślimy tylko o sobie, nikt inny się nie liczy. JA i tylko moje JA najważniejsze, ja mam i co mnie obchodzi ktoś inny. Wierzcie mi tak się dzieje codziennie na każdym kroku. Zróbmy wreszcie coś dla INNYCH, chociażby nie pokazujmy, nie chwalmy się że my mamy, że nas stać na wszystko. Pomyślmy o chorych na COVIT i co my możemy zrobić aby było ich mniej, a nie ciągle tylko JA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisał(a): ~archiminiwili -

~Slavicus
~LIMAN PANIE FRANEK !!. KTO OPROCZ UMYSLOWO CHORYCH TYCH BREDNI JESZCZE SLUCHA ??
Posłuchaj żymianinie. Tak to się możesz zwracać do swojego rabina w synagodze a nie do Ojca Świętego. A teraz obrzezany zamknij pysk i przestań judzić.

Nie żebym kochał naród żydowski, ale czy jesteś świadom człecze katoliku, że Maria była żydówką, Józef był żydem, apostołowie na podstawie których ewangelii bazuje kościół katolicki, również byli żydami, Biblia, z której czerpie Twój kościół, jest historią narodu żydowskiego. Poza tym , przykazanie mówi; Kochaj bliźniego swego jak siebie samego: Nie określa,że Twoim bliźnim jest tylko inny katolik. Myślenie nie boli - czytaj i słuchaj ze zrozumieniem ,

Napisał(a): gość -

"Nie jest bogiem aby osądzać ludzi według restrykcji. W ogóle za bardzo narzuca postrzeganie dobra i zła. Sentencje i hasła wygłaszane przez niego są co najmniej dziwne."
Ha ha ha. Co za bzdury! Byle napisać. Bez zastanowienia.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Rosyjska arka cay film
Do góry strony: Papież Franciszek krytykuje osoby wyjeżdżające na wakacje