Odpowiadasz na:
Papież Franciszek krytykuje osoby wyjeżdżające na wakacje

uni
Temat dodał(a):
uni -
Papież Franciszek na cotygodniowej modlitwie w Watykanie potępił ludzi wyjeżdżających na zagraniczne wakacje w celu uniknięcia restrykcji związanych z koronawirusem w swoim kraju. - powiedział papież"Nie wiemy, jaki będzie dla nas rok 2021, ale wszyscy razem możemy bardziej się postarać, aby zadbać o siebie nawzajem. Bo istnieje pokusa, aby dbać tylko o własne interesy" - powiedział papież FranciszekCo o tym myślicie? Jeździcie na zagraniczne wakacje w tych czasach?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Papież Franciszek krytykuje osoby wyjeżdżające na wakacje

Napisał(a): ~gość -

~Luna Moje Serce i Serce Mojego Syna wielce cierpi, bo każdego dnia tracimy wiele dusz.
Zróbcie coś z tym, a nie marudźcie po internetach, że cierpicie. Wszechmoc zobowiązuje.

Napisał(a): ~Luna -

13.04.2021r. Godz.14:00,

Maryja:
" Dzieci Moje, wiedzcie, że Moje Serce i Serce Mojego Syna wielce cierpi, bo każdego dnia tracimy wiele dusz. Dlatego pragnę prosić was raz jeszcze o Różaniec, o post i ofiary. Giną wasi bracia i siostry z powodu braku wiary, idą na mękę wieczną. Cały czas trwa walka o wasze ocalenie.

Wiem, jak cierpicie, gdy tak wiele dusz poddaje się szczepieniom. I są to wasi bliscy, są to znajomi. I widzicie, jak ciężko chorują, jak umierają.
A ci, którzy żyją, jak bardzo ich dusze się zmieniają. Agresja, złość, wielka niegodziwość panoszy się już na tym świecie.

: ".. Zło szczepionek stało się już jawne, lecz machina manipulacji wciąż działa i wielu się spieszy, by być zaszczepionym, nie chcą wiedzieć o zagrożeniach.
Szukają argumentów, by się usprawiedliwić i potwierdzić, że nie jest błędem poddanie się szczepieniom.
Lecz ta propaganda obróci się przeciwko tym, co ją rozpowszechniają, co zło dobrem nazywają, grzech przyjemnością, głupotę odpowiedzialnością.

Tak, ludzkość tak bardzo boi się choroby i śmierci, że we wszystko chce uwierzyć, nawet w największe kłamstwo .. ".

Dzieci Moje, gdzie jest prawda?

Tylko wasza modlitwa i ofiarne życie może zatrzymać falę zła, która nadchodzi. A Moje Niepokalane Serce jest dla was schronieniem, i Ja pragnę przygarnąć każdą duszę.

Ja jestem Arką zbawienia. Przyprowadzajcie do Mnie w modlitwie dusze, dusze waszych najbliższych, co żyją bez Boga, co teraz żyją w lęku i te, co się teraz szczepią. To właśnie przeze Mnie przyjdzie dla nich ratunek, niech nie tracą nadziei i uności.
To przez ufność i nadzieję przychodzi ocalenie.

Ufajcie, ufajcie Mi i Mojemu Synowi, bo czas jest krótki. Każdego dnia, w cichości i pokorze zwyciężajcie, bo szatan nienawidzi maluczkich.
Jednak wielkość wasza, to jest moc Boga samego, tylko przez dusze pokorne Bóg wielkie rzeczy może zdziałać.

Amen.

Reklama

Napisał(a): ~brexit -

~gość
~guardian
~brexit
~gość
~brexit
~hipokryta Boli go ,że ludzie tracą pracę i ubożeją, a sam bierze w tym udział , żeby tak się działo . Czy to nie Watykan pierwszy ogłosił, ze niezaszczepionych będą zwalniać z pracy ? Miłosierny się znalazł. Boli go to , że nie wszyscy jeszcze są ubodzy....
Jeśli chodzi o zwalnianie z pracy, to będzie odwrotnie . Pod koniec roku będą zwalniać tych zaszczepionych.
Nie będą mogli zwalniać, bo wtedy zostaną już tylko zaszczepieni.

Prof. Maria Dorota Majewska (VAERS): " Wielu rodaków zachodzi w głowę, dlaczego w sejmie aż 354 posłów zagłosowało za odrzuceniem obywatelskiego projektu ustawy o dobrowolności szczepień ochronnych, a tylko 10 go poparło i 26 wstrzymało się od głosu. Jak to było możliwe, że aż 90% posłów z różnych partii zagłosowało wbrew woli rodziców za utrzymaniem państwowego terroru szczepiennego w Polsce?
Gdy nie wiadomo, o co chodzi, to – jak głosi stare prawnicze porzekadło – na pewno chodzi o pieniądze. W tym przypadku – o wielomilionowe łapówki dla polskich polityków.

Poniższy link pokazuje, ile łapówek w Ameryce kartele farmaceutyczne dały amerykańskim politykom, a opłacają mniej więcej po równo polityków z obu głównych partii. W 2018 r. wypłaciły kongresmenom i senatorom ponad 24 miliony dolarów łapówek. Średnia łapówka dla jednego kongresmena wynosiła ok. 37 000 $, a dla senatora od ok. 64 000 $.

https://vaccgenocide.wordpress.com/2018/11/13/szczepienny-totalitaryzm-za-srebrniki/
Dziwna sprawa, że w latach poprzednich nikt z rządowej agencji nie rozpaczał w TV nad ofiarami gryp sezonowych jakie co roku nawiedzały kraj . Liczby zgonów nikt nie cytował . Teraz kiedy ludność została pozbawiona dostępu do antybiotyków, jest wmawiana szczepionka jako jedyne panaceum oraz wściekła nagonka pod strzykawkę.
Szczepionka mocno już nieaktualna bo obecnie w kraju panuję covid21 - brytyjski, na którego szczepionki nie ma.

Kto ci takich bzdur naopowiadał?
Wszystkie szczepionki świetnie działają na wariant brytyjski.
Rzecznik z Ministerstwa Zdrowia podał 9 IV wyniki, z których wynika jednoznacznie: zaszczepieni na cowid19 mają 3 razy więcej zgonów na covid21 - brytyjski, niż ci w ogóle niezaszczepieni .
Obecnie 75% zarażonych to korona-wirus brytyjski.

Napisał(a): ~gość -

~guardian
~brexit
~gość
~brexit
~hipokryta Boli go ,że ludzie tracą pracę i ubożeją, a sam bierze w tym udział , żeby tak się działo . Czy to nie Watykan pierwszy ogłosił, ze niezaszczepionych będą zwalniać z pracy ? Miłosierny się znalazł. Boli go to , że nie wszyscy jeszcze są ubodzy....
Jeśli chodzi o zwalnianie z pracy, to będzie odwrotnie . Pod koniec roku będą zwalniać tych zaszczepionych.
Nie będą mogli zwalniać, bo wtedy zostaną już tylko zaszczepieni.

Prof. Maria Dorota Majewska (VAERS): " Wielu rodaków zachodzi w głowę, dlaczego w sejmie aż 354 posłów zagłosowało za odrzuceniem obywatelskiego projektu ustawy o dobrowolności szczepień ochronnych, a tylko 10 go poparło i 26 wstrzymało się od głosu. Jak to było możliwe, że aż 90% posłów z różnych partii zagłosowało wbrew woli rodziców za utrzymaniem państwowego terroru szczepiennego w Polsce?
Gdy nie wiadomo, o co chodzi, to – jak głosi stare prawnicze porzekadło – na pewno chodzi o pieniądze. W tym przypadku – o wielomilionowe łapówki dla polskich polityków.

Poniższy link pokazuje, ile łapówek w Ameryce kartele farmaceutyczne dały amerykańskim politykom, a opłacają mniej więcej po równo polityków z obu głównych partii. W 2018 r. wypłaciły kongresmenom i senatorom ponad 24 miliony dolarów łapówek. Średnia łapówka dla jednego kongresmena wynosiła ok. 37 000 $, a dla senatora od ok. 64 000 $.

https://vaccgenocide.wordpress.com/2018/11/13/szczepienny-totalitaryzm-za-srebrniki/
Dziwna sprawa, że w latach poprzednich nikt z rządowej agencji nie rozpaczał w TV nad ofiarami gryp sezonowych jakie co roku nawiedzały kraj . Liczby zgonów nikt nie cytował . Teraz kiedy ludność została pozbawiona dostępu do antybiotyków, jest wmawiana szczepionka jako jedyne panaceum oraz wściekła nagonka pod strzykawkę.
Szczepionka mocno już nieaktualna bo obecnie w kraju panuję covid21 - brytyjski, na którego szczepionki nie ma.

Kto ci takich bzdur naopowiadał?
Wszystkie szczepionki świetnie działają na wariant brytyjski.

Reklama