863
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń69 tys.
  • Odpowiedzi131
  • Ocen na +128
863 ppt ?

Papież Franciszek oczyszcza polskiego duchownego (132)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Papież Franciszek oczyszcza polskiego duchownego

Napisał(a): ~niki -

Watykan wziął pod lupę sprawę dotyczącą zgłoszeń o niedopełnieniu obowiązków przez abp. Stanisława Gądeckiego. Sprawa dotyczyła rzekomych zaniedbań wobec duchownych, którzy dopuścili się nadużyć seksualnych względem małoletnich. Na stronie Konferencji Episkopatu Polski 8 marca pojawiło się oświadczenie:

Po dokładnej analizie zebranej dokumentacji, Stolica Apostolska uznała powyższe oskarżenia za bezpodstawne, wobec czego skargi złożone w tych sprawach zostają oddalone, a postępowanie uznaje się za zakończone.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Papież Franciszek oczyszcza polskiego duchownego

Napisał(a): ~Teolog -

I tak właśnie Kościół niszczy SAM, własnymi rękami swoją niegdysiejszą społeczną pozycję. To strategia: "po nas choćby potop". Wolno im, ale niech nie skarżą się na ataki "złych" ludzi. Ci źli to właśnie Kościół i jego hierarchia we własnych osobach. Powód - katastrofalny system kształcenia, a stąd niski poziom intelektualny adeptów, chęć utrzymania feudalnego systemu bezwzględnego podporządkowania, brak jakichkolwiek powiązań z duchem ewangelii. Upadek jest przypieczętowany, pozostaje tylko pytanie ile to jeszcze potrwa i jakie sekty zastąpią doktrynę katolicką, jak to się stało w USA, na bazie protestantyzmu?

Reklama

Re: Papież Franciszek oczyszcza polskiego duchownego

Napisał(a): ~Rodzic -

Powstało Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców - watro obejrzeć ich wczorajszą konferencję na YouTube - wspierajmy ich! Czy nie brakuje nam debaty na temat tego co się dzieje? Poznajmy drugą stronę medalu... A przede wszystkim chrońmy nasze dzieci!

Reklama

Re: Papież Franciszek oczyszcza polskiego duchownego

Napisał(a): ~and -

Franciszek NIE JEST PAPIEŻEM. Jest nim nadal Benedykt Ratzinger. 1/ Ratzinger żyje - a urząd papieża jest dożywotni, 2/ Ratzinger nie zwrócił papieskiego złotego pierścienia - z zakończeniem posługi pierścień powinien być zniszczony. - Ale do rzeczy. biskup Rzymu - Franciszek nie jest wykluczone że jest masonem ale na pewno ma ścisłe powiązania z masonami, np z żydowskim rodem Rothschildów. Masoni lubią pedofilię, więc nie będą występować przeciwko takim jak oni sami.

Re: Papież Franciszek oczyszcza polskiego duchownego

Napisał(a): drmiodzik -

gość Podobnoż papież jest nieomylny, zgodnie z ustawą z któregoś tam roku...
Widać jaką szczątkową masz wiedzę . Chodzi o dogmat o nieomylności papieżą z 1870 roku. Ale tylko kiedy papież naucza w sposób uroczysty, mocą swojego urzędu papieskiego w kwestii wiary i obyczajów, a nie na przykład w czasie rozmowy przy herbacie. Doucz się zanim zaczniesz coś pisać, a nie podobno...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Papież Franciszek oczyszcza polskiego duchownego