839
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń67 tys.
  • Odpowiedzi129
  • Ocen na +122
839 ppt ?

Papież Franciszek oczyszcza polskiego duchownego (130)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Papież Franciszek oczyszcza polskiego duchownego

Napisał(a): ~DziadekBogdan -

~Teolog I tak właśnie Kościół niszczy SAM, własnymi rękami swoją niegdysiejszą społeczną pozycję. To strategia: "po nas choćby potop". Wolno im, ale niech nie skarżą się na ataki "złych" ludzi. Ci źli to właśnie Kościół i jego hierarchia we własnych osobach. Powód - katastrofalny system kształcenia, a stąd niski poziom intelektualny adeptów, chęć utrzymania feudalnego systemu bezwzględnego podporządkowania, brak jakichkolwiek powiązań z duchem ewangelii. Upadek jest przypieczętowany, pozostaje tylko pytanie ile to jeszcze potrwa i jakie sekty zastąpią doktrynę katolicką, jak to się stało w USA, na bazie protestantyzmu?
Piszesz bzdury, to nie KOŚCIÓŁ niszczy się sam KOŚCIÓŁ to Wierni a niszczą go jego członkowie w sukienkach czyli KLER.

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Papież Franciszek oczyszcza polskiego duchownego

Napisał(a): ~basia -

Powstało Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców - watro obejrzeć ich wczorajszą konferencję na YouTube - wspierajmy ich! Czy nie brakuje nam debaty na temat tego co się dzieje? Poznajmy drugą stronę medalu... A przede wszystkim chrońmy nasze dzieci!
Wspaniali lekarze, którzy odważnie mówią o pandemii i o jej skutkach społecznych. Polecam

Re: Papież Franciszek oczyszcza polskiego duchownego

Napisał(a): ~Radca Prawny -

Radze uważać z oskarżeniami bo stanowi to naruszenie dóbr osobistych. I w takim wypadku administrator ma obowiązek podać numer IP dokonującego naruszenia. Natomiast w przypadku raportu Watykańskiego Dziwisz został całkowicie oczyszczony, zaś postępowanie prokuratorskie nie stwierdziło znamion czynu zabronionego, ...a zatem w świetle prawa jest niewinny.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Papież Franciszek oczyszcza polskiego duchownego