Odpowiadasz na:
Papież Franciszek skrytykował Ojca Rydzyka?

~ford
Temat dodał(a):
~ford -
Papież już niejednokrotnie podkreślał, że chciałby w Kościele skromnych i ubogich kapłanów i potępiał pewne dzisiejsze zachowania księży. W zeszłym roku ludzie apelowali do Papieża żeby zablokował działalność Ojca Rydzyka, ale nic nie wskórali niestety. Papież jednak w bardzo ostrych słowach wypowiedział się na temat kapłanów opływających w luksusy. Gdy widzę księdza, który jeździ nowym, markowym samochodem, to chce mi się wymiotować! Ciekawe co Rydzyk sądzi na ten temat? Może Papież Franciszek to nie jest jego Papież?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Papież Franciszek skrytykował Ojca Rydzyka?

Napisał(a): ~ja my -

Air842 Pamietam ,ze intelektualisci napisali do Papieza list z prosba ,zeby On ks.Rydzyka potrzasnal ............ale odpowiedzi nie ma DLACZEGO? bo jedno sie mowi ,,,a drugie sie robi
Intelektualiści ? Chyba tacy jak Ty.[b][/b]

Re: Papież Franciszek skrytykował Ojca Rydzyka?

Napisał(a): ~PRAWDA -

lowca dekli Te "prawda" rozpędz sie i przywal tym pustym cymbalem w mur może ci sie klepki poustawiaja.
Twój łeb jest puściejszy i bardziej podły DlATEGO SAM WYKONAJ ten ruch, może zmądrzejesz ale nadzieja jest niewielka. Głupol i podlec jak się jak się urodzi to na ogół taki umiera:))))

Re: Papież Franciszek skrytykował Ojca Rydzyka?

Napisał(a): lowca dekli -

Te "prawda" rozpędz sie i przywal tym pustym cymbalem w mur może ci sie klepki poustawiaja.

Re: Papież Franciszek skrytykował Ojca Rydzyka?

Napisał(a): ~PRAWDA -

Ojciec Rydzyk mieszka w celi klasztornej wyposażonej w mały ołtarzyk i krzyż Chrystusa. Mity na temat jego bogactwa rozsiewają kłamliwe media, które mają w tym interes bo są finansowanej przez obce nacje. Żeby odwrócić uwagę od prawdziwych "krwiopijców" polskiego Narodu, opłacają media a one robią swoje za ciężką kasę. Mądrzy ludzie wiedzą jaka jest prawda ale ona z trudem przebija się do mediów, kłamstwo zawsze jest bardziej chwytliwe. Kiedyś staniecie na sądzie Boskim i będziecie rozliczeni z powielania tych wszystkich bzdur, nie liczcie na taryfę ulgową bo kłamstwo którym się posługujecie jest narzędziem szatana!!!