110
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +99
110 ppt ?

Papież Franciszek wypowiedział się o szczepieniu (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Papież Franciszek wypowiedział się o szczepieniu

Napisał(a): uni -

Podczas audiencji w Watykanie papież powiedział:
"Ponawiam swój apel o to, aby każdy człowiek miał zapewnioną opiekę i pomoc, której potrzebuje"

"Niezbędne jest to, aby ci, którzy sprawują odpowiedzialność polityczną i rządową, zaangażowali się na rzecz powszechnego dostępu do podstawowej opieki medycznej"

"Niezbędne jest też, aby znaczny postęp medyczny i naukowy osiągnięte z biegiem lat, które pozwoliły stworzyć w tak krótkim czasie szczepionki skuteczne przeciwko koronawirusowi, służyły całej ludzkości"
- mówił Franciszek

"Wzywam dlatego wszystkie państwa, by aktywnie wniosły wkład w międzynarodowe inicjatywy, mające na celu sprawiedliwą dystrybucję szczepionek, nie według kryteriów czysto ekonomicznych, ale przy uwzględnieniu potrzeb wszystkich"
– powiedział papież.

Zgadzacie się z Franciszkiem?
INTERIA.PL

Re: Papież Franciszek wypowiedział się o szczepieniu

Napisał(a): ~księgowy -

"Wzywam dlatego wszystkie państwa, by aktywnie wniosły wkład w międzynarodowe inicjatywy, mające na celu sprawiedliwą dystrybucję szczepionek, nie według kryteriów czysto ekonomicznych, ale przy uwzględnieniu potrzeb wszystkich"
Na ile szarpneła się najbogatsza korporacja finansowa świata "Watykan spółka z.o.o."?

Reklama

Napisał(a): ~tyle -

~księgowy "Wzywam dlatego wszystkie państwa, by aktywnie wniosły wkład w międzynarodowe inicjatywy, mające na celu sprawiedliwą dystrybucję szczepionek, nie według kryteriów czysto ekonomicznych, ale przy uwzględnieniu potrzeb wszystkich"
Na ile szarpneła się najbogatsza korporacja finansowa świata "Watykan spółka z.o.o."?
Watykan nie jest od dawania a tylko brania kasy!I wszystko im sie nalezy,za friko!

Reklama

Napisał(a): ~Julia -

Co ten Papa wygaduje za głupoty, nie jest specjalistą od szczepionek i nie ma prawa nawoływać do mordu i doświadczeniach na ludziach, ma grzech śmiertelny w tym momencie, nikt z mojej rodziny ani znajomych nie bierze udziału w tym holokauście !

Reklama

Napisał(a): ~mycka -

Apel o dostęp do powszechnej opieki zdrowotnej ok. Ale po obejrzeniu filmu /dokumentu jak całuje po rękach żydowskich banksterów,Rotszildów i inne hieny żyjące ponad prawem co rządzą światem to mam wątpliwości komu on służy.

Napisał(a): ~taak -

~damazy Nie, nie zgadzam się Ja będący w grupie 70+, postanowiłem nie brać udziału w tym powszechnym, współczesnym holocauście i umrzeć ze starości, bez pomocy "medycynFranciszku nie gadaj pustoslowiem zadajac zeby inni a ni ty sam sypnal kasa Franccccccciszku sprzedaj troche z muzeum watykanskiego czy pare kamienic swoich w rzzzzymie i sypnij kasa a nie tylko gadasz i gadasz bez zastanowienia sie nad tym co i jak bedziesz gadal FRanciszku wietrzysz sobe tylko gebe tym swoim gadaniem i nic w rzeczywistosci oprocz gadania dla gada nia nie robiszy"

Napisał(a): ~wnusio -

~damazy Nie, nie zgadzam się Ja będący w grupie 70+, postanowiłem nie brać udziału w tym powszechnym, współczesnym holocauście i umrzeć ze starości, bez pomocy "medycyny"
no to krzyzyk na ostatnia Twoja droge ! stary a rozumu nie przybylo....

Napisał(a): ~SASIN -

~damazy Nie, nie zgadzam się Ja będący w grupie 70+, postanowiłem nie brać udziału w tym powszechnym, współczesnym holocauście i umrzeć ze starości, bez pomocy "medycyny"
Też nie biorę udziału w holokauście medycznym,żeby sprawić gadom ze wzgórza Golan radochę niech sobie swoje rodziny wyszcepią jak bydło i zaczipuja w łodbyt
« Wróć do tematów
Do góry strony: Papież Franciszek wypowiedział się o szczepieniu