46
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +17
46 ppt ?

Papież Franciszek z ważnym apelem (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Papież Franciszek z ważnym apelem

Napisał(a): apollo87 -

W sobotę papież brał udział w watykańskiej internetowej konferencji pod znaczącym tytułem "Odliczanie". Jak można się domyślić, dotyczyła ona bezpieczeństwa klimatycznego i odchodzenia od paliw kopalnych. Franciszek powiedział wprost:

Mamy przed sobą niewiele lat; naukowcy liczą, że mniej niż trzydzieści na to, by drastycznie zredukować emisję gazów i efekt cieplarniany w atmosferze.

Trzeba działać pilnie, jeśli chcemy mieć nadzieję na to, że unikniemy radykalnych i katastrofalnych zmian klimatycznych.
Papieżowi chodzi o to, by odpowiadać na potrzeby teraźniejszości, bez odbierania szans przyszłym generacjom, gdyż obecny system ekonomiczny nie jest zrównoważony. Dodaje też:

Stoimy w obliczu imperatywu moralnego nakazującego przemyśleć wiele rzeczy: jak produkujemy, jak konsumujemy, pomyśleć o naszej mentalności marnotrawstwa, krótkoterminowych wizjach, wyzysku ubogich, obojętności wobec nich, o wzroście nierówności i zależności od szkodliwych źródeł energii.
Jak sądzicie, apel papieża zostanie wysłuchany?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Papież Franciszek z ważnym apelem

Napisał(a): gość -

biznes.interia.pl/praca/news-10-tys-zl-dla-moderatora,nId,722236

uni i apollo87 to konta pracownikow kontraktowych Interii, na funkcji platnego moderatora dyskusji internetowych, czyli tworza kontrowersyjne tematy, aby ludzie o IQ malpy brali sie za kudly. Sami nie uczestnicza w dyskusji a tylko smieja z idiotow, ktorzy jak niewolnicy, sprytnie sprowokowani, darmowo pracuja na zyski Interii a funkcyjnym na wysoka pensje.
Ich tematy maja fikcyjnie symulowac prawdziwego usera forum i zazwyczaj sa promowane na Glownej Interii, wiec temu wystepuje nagly zalew lemingowatych malp z newsowej czesci portalu. Gdyby nie sciagano tym sposobem osilkow z glownej, to oprocz reklamiarzy, hejterow i trolli, ktorzy na Interii sa od zawsze pod ochrona, to forum by wymarlo.
Sprawdzcie na ich kontach ile maja zalozonych tematow a ile odpowiedzi i jakich.
Nie daj sie nabierac cwaniakom i nie leminguj w takich sztucznych tematach.
D e r i c k

Reklama

Re: Papież Franciszek z ważnym apelem

Napisał(a): ~ewa -

[cyntat kogo=~jahu]Co to za papież, co nie potrafi zrobić porządku w swoim "ogródku".[/cytat] Nie wiem z jakiego powodu, Papież nie dokona porządku wśród katolickich księży, jak Jędraszewski, Rydzyk i im podobni. Oni wyprowadzają ludzi z kościołów. Nie interesują ich kanony wiary chrześcijańskiej, lecz głównym ich zajęciem to polityka, dokonują niebezpiecznego fermentu wśród ludności. Papież przede wszystkim powinien zająć się osobą Rydzyka i sprawdzić jego wyświęcenia kapłańskie, o ile w ogóle takie posiada.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Papież Franciszek z ważnym apelem