Odpowiadasz na:
Papież Franciszek zachęca do noszenia ze sobą Ewangelii

uni
Temat dodał(a):
uni -
Papież Franciszek podczas przemówienia na Anioł Pański zadał pytanie:Mówił że Jezus nie przemawia z ludzkim, ale z boskim autorytetem, ponieważ ma moc bycia ostatecznym prorokiem, to znaczy Synem Bożym, który nas zbawia i uzdrawia wszystkich.Papież w związku z tym powiedział:Co o tym myślicie?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Papież Franciszek zachęca do noszenia ze sobą Ewangelii

Napisał(a): ~Siostra Marysia -

~gos
~Przemysław
~gos
~Przemysław
~gos
~Przemysław
~gos
~Przemysław
~gos ~Przemysław ~gos ~Przemysław ~gos ~Przemysław Urodziłem się w kościele podczas nabożeństwa więc mój tatuś ksiądz stwierdził że to cud .......
I już z urodzenia zostałem księdzem proboszczem ... czy chciałbyś mój księżowski pierścień proboszcza , pocałować ... ???mówności.Trochę ci się dziwię panie gos , że n nad naszym ołtarzem ...
Wszystko ci pokażę .!!O urodzenia tak masz czy ocą od Boga.Jak to odwrócą się od Boga ..?? Przecież jestem Proboszczem ..
Nazywasz Proboszcza Idiotą .. Świrze .?? Przecież już day że jesteś idiotą. Już zapomniałeś?
Nie to ty jesteś idiotą , ataku . Taka twoja natura , świrze . !
Przecież jesteś idiotą. Sam przyznałeś że nie chodziłeś do szkoły. W dodatku jesteś ateistą.
Przecież urodziłem się już księdzem , więc nie musiałem chodzić do szkoły .
Urodziłem się już ziele księdzem tylko dla pieniędzy ..
Księża muszą mieć wyksznali cię za przygłupa.
gos jak tak będziesz ludzi wyzywał tnie znasz . !
Nie wyzywam cię. Sam przyznałeś że nie chodziłeś do szkoły. Musisz być przygłupem. Jak byś nie był to byś to wiedział.
panie nie podszywaj się pan pod gos-a ,,
gos umarł w środę , i już leży na cmentarzu ...
Jak umarł to nie będzie się pode mnie podszywał.
A jak zmartwychwstanie , już jeden taki był .

Napisał(a): ~gos -

~Przemysław
~gos
~Przemysław
~gos
~Przemysław
~gos
~Przemysław
~gos
~Przemysław ~gos ~Przemysław ~gos ~Przemysław Urodziłem się w kościele podczas nabożeństwa więc mój tatuś ksiądz stwierdził że to cud .......
I już z urodzenia zostałem księdzem proboszczem ... czy chciałbyś mój księżowski pierścień proboszcza , pocałować ... ???mówności.Trochę ci się dziwię panie gos , że n nad naszym ołtarzem ...
Wszystko ci pokażę .!!O urodzenia tak masz czy ocą od Boga.Jak to odwrócą się od Boga ..?? Przecież jestem Proboszczem ..
Nazywasz Proboszcza Idiotą .. Świrze .??
Przecież już day że jesteś idiotą. Już zapomniałeś?
Przecież jesteś idiotą. Sam przyznałeś że nie chodziłeś do szkoły. W dodatku jesteś ateistą.
Nie wyzywam cię. Sam przyznałeś że nie chodziłeś do szkoły. Musisz być przygłupem. Jak byś nie był to byś to wiedział.
Jak umarł to nie będzie się pode mnie podszywał.

Reklama

Napisał(a): ~Natalia Portman -

~Przemysław
~gos
~Przemysław
~gos
~Przemysław
~gos
~Przemysław
~gos
~Przemysław ~gos ~Przemysław ~gos ~Przemysław Urodziłem się w kościele podczas nabożeństwa więc mój tatuś ksiądz stwierdził że to cud .......
Przecież już day że jesteś idiotą. Już zapomniałeś?
To w sumie gos zabrał ewangelię ze sobą do grobu .
Teraz duchom na cmentarzu będzie zawracał głowę .

Napisał(a): ~gos -

~Przemysław
~gos
~Przemysław
~gos
~Przemysław
~gos
~Przemysław
~gos
~Przemysław ~gos ~Przemysław Urodziłem się w kościele podczas nabożeństwa więc mój tatuś ksiądz stwierdził że to cud .......
I już z urodzenia zostałem księdzem proboszczem ... czy chciałbyś mój księżowski pierścień proboszcza , pocałować ... ???Jesteś "wiarygodny" jak typowy ateista. :) I tak samo głupi jeśli myślisz że inni wam wierzą :) Jesteście przygłupami i to widać po tym co piszesz. Nie dziw się więc że uważa się ateistów za osoby pozbawione inteligencji i prawdomówności.Trochę ci się dziwię panie gos , że nie dajesz wiary temu żem jest Księdzem Proboszczem .
Przecież zapraszam ciebie na plebanię , podeślę wikarego z limuzyną , przyjedziesz sam zobaczysz jak żyję .. Dam co mój pierścień Proboszcza do pocałowania ... Zobaczysz Jezuska wystruganego z deski i wiszącego na dwóch patykach nad naszym ołtarzem ...
Wszystko ci pokażę .!!
O urodzenia tak masz czy ostatnio ci się pogorszyło? Ciekawi mnie czy ateiści są idiotami od urodzenia czy od czasu jak się odwrócą od Boga.
Jak to odwrócą się od Boga ..?? Przecież jestem Proboszczem ..
Przecież już dawno ustaliliśmy że jesteś idiotą. Już zapomniałeś?
Nie to ty jesteś idiotą , atakujesz księdza Proboszcza .
A jak cię ksiądz proboszcz zaprasza na Plebanię to go wyzywasz .
Jesteś tu tylko po to żeby sie kłócić . Taka twoja natura , świrze . !
Urodziłem się już z wiedzą księdza . Wiem wszystko o kościele .
Znam techniki wydobywania pieniędzy od Owieczek .
Przecież jestem Pasterzem ..
Pewnie że jestem Ateistą a w Kościele księdzem tylko dla pieniędzy ..
Księża muszą mieć wykształcenie a ty jesteś przecież tak głupi że nie chodziłeś do żadnej szkoły. Nawet rodzice i lekarze uznali cię za przygłupa.
gos jak tak będziesz ludzi wyzywał to zgłupiejesz całkowicie bo karma wraca do tego kto żle życzy bliźniemu ..Nie wiesz o tym .??
Jak na razie to tylko ty gos mnie obrażasz nie znając mnie . Człowieka Boskiego ..
Wcale nie muszę wierzyć w Boga , wystarczy że się urodziłem podczas nabożeństwa w Kościele , co ty tam gos wiesz o tych sprawach idź za stodołę zrobić to co zwykli ludzie robią w WC-cie i nie podniecaj się sprawami na których się nie znasz . !

Reklama