24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +4
24 ppt ?

Papież Franciszek zachęca do odnowy duchowej (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Papież Franciszek zachęca do odnowy duchowej

Napisał(a): ~niki -

Papież Franciszek, podczas niedzielnej modlitwy, zachęcał wiernych do przemyślanego spędzenia wakacji. Przede wszystkim zwrócił uwagę na ciągły pęd człowieka i podkreślał, żeby nieco zwolnić i doceniać to, co znajduje się wokół każdego człowieka. Apelował między innymi o odłączenie się od telefonów, docenienie przyrody i wejście w dialog z Bogiem. Wyjaśniał:

Nie chodzi o odpoczynek fizyczny, ale o odpoczynek serca. Nie wystarczy "wyciągnąć wtyczkę", trzeba odpocząć naprawdę. Żeby to uczynić, musimy: zatrzymać się, zamilknąć, pomodlić się, aby nie przechodzić z wyścigu w pracy do pośpiechu w wakacje.
INTERIA.PL

Re: Papież Franciszek zachęca do odnowy duchowej

Napisał(a): ~zygmunt -

Noto ja teraz wam powiem,, a i zarazem zapytam się,, A kto pozwolił i wybrał tych ESBEKÓW, do BRUKSELI ,,milera buzka cimoszewicza,pawlaka,,pierdziela,,lekarza od siedmiu boleści ,, i innych ZASRAŃCÓW ,,ESBECKICH ,,KTO JAK NIE wy ,,,WY ,,tak WY ,,,CIEMNY,,ZAPYZIAŁY NARODZIE,,,,to WY ,,ludzie ,,POLACY ,,,pozwalacie na to by mafie działały ,,i miewały się wspaniale,,,w POLSCE RZĄDZĄ,,, MAFIE,,,,pozwole sobie wymienić, a zarazem i podam ,,przykłady to są faty ,,,prokuratura,,,,sędziowie ,,, komornicy,,,a ten cały KLER TO CO JEST ,,,nie ,,,MAFIOZI,, KTO Z was,,ZACIEMNIONY ,,,NARODZIE ,, CO PRACOWALIŚCIE A RACZEJ TYRALIŚCIE ,,W ZAKŁADACH,,, ŚWIĄTEK PIĄTEK I W NIEDZIELE,,,,,ILE dostajesz EMERYTURY ,, NO ILE,,,a macie przykład, jak może ktoś bez szkoły OFICERSKIEJ I BEZ SŁÓŻBY w WOJSKU ,,DOSTAĆ stopień,, GENERAŁA,na BOGA ,,bo tylko w niego jeszcze wierzę,,pytam się ,,JAK ,,,A TEN CAŁY ,,OSZUST,,,wielki kardynał,,Głudż,,czym JEST ,,I ILE dostaje EMERYTURY,,na którą nie płacił żadnej składki ,, ANO ,,,17 tysięcy ,,A TY ,,,CIEMNY POLSKI NARODZIE ,,ILE MACIE EMERYTURY , PYTAM SIĘ ILE,, NO TO dalej na kolana bo wiadomo trzeba ,,w tym ich kościłach ,,,wysłuchiwać, ich ,,,,KŁAMSTW,,, OBŁUDNYCH ,, poto by takim ,Gnojom się cudownie żyło ,, POLACY ,,KOCHANI ,,,KIEDY NALEJE SIĘ WAM ROZUM DO WASZYCH GŁÓW, PYTAM SIĘ,,KIEDY ,,,, ZDAJE SOBIE SPRAWE,,ŻE POMYŚLICIE SOBIE ŻE ,,,,NAPEWNO ,,ZWARJOWAŁEM ,,,,,ale to już wasza ,,,sprawa,, a dodam jeszcze ,,że cały majątek tego kłamcy kardynałka,, lub GENERAŁA, jak kto woli ,,obecnie ,,wynosi ,,,17 ,,milionów,, A WASZE MAJĄTKI ILE ,,WYNOSZĄ,, I CO ,,,WY TERAZ NATO,,,,

Reklama

Napisał(a): ~Jacek -

Zygmunt po polsku piszemy tak : służba a nie słóżba,, zwariowałem a nie zwarjowałem, Głódz a nie Głudż . A kogo ty wybieraleś, Putina ? [ cytat kogo=~zygmunt]Noto ja teraz wam powiem,, a i zarazem zapytam się,, A kto pozwolił i wybrał tych ESBEKÓW, do BRUKSELI ,,milera buzka cimoszewicza,pawlaka,,pierdziela,,lekarza od siedmiu boleści ,, i innych ZASRAŃCÓW ,,ESBECKICH ,,KTO JAK NIE wy ,,,WY ,,tak WY ,,,CIEMNY,,ZAPYZIAŁY NARODZIE,,,,to WY ,,ludzie ,,POLACY ,,,pozwalacie na to by mafie działały ,,i miewały się wspaniale,,,w POLSCE RZĄDZĄ,,, MAFIE,,,,pozwole sobie wymienić, a zarazem i podam ,,przykłady to są faty ,,,prokuratura,,,,sędziowie ,,, komornicy,,,a ten cały KLER TO CO JEST ,,,nie ,,,MAFIOZI,, KTO Z was,,ZACIEMNIONY ,,,NARODZIE ,, CO PRACOWALIŚCIE A RACZEJ TYRALIŚCIE ,,W ZAKŁADACH,,, ŚWIĄTEK PIĄTEK I W NIEDZIELE,,,,,ILE dostajesz EMERYTURY ,, NO ILE,,,a macie przykład, jak może ktoś bez szkoły OFICERSKIEJ I BEZ SŁÓŻBY w WOJSKU ,,DOSTAĆ stopień,, GENERAŁA,na BOGA ,,bo tylko w niego jeszcze wierzę,,pytam się ,,JAK ,,,A TEN CAŁY ,,OSZUST,,,wielki kardynał,,Głudż,,czym JEST ,,I ILE dostaje EMERYTURY,,na którą nie płacił żadnej składki ,, ANO ,,,17 tysięcy ,,A TY ,,,CIEMNY POLSKI NARODZIE ,,ILE MACIE EMERYTURY , PYTAM SIĘ ILE,, NO TO dalej na kolana bo wiadomo trzeba ,,w tym ich kościłach ,,,wysłuchiwać, ich ,,,,KŁAMSTW,,, OBŁUDNYCH ,, poto by takim ,Gnojom się cudownie żyło ,, POLACY ,,KOCHANI ,,,KIEDY NALEJE SIĘ WAM ROZUM DO WASZYCH GŁÓW, PYTAM SIĘ,,KIEDY ,,,, ZDAJE SOBIE SPRAWE,,ŻE POMYŚLICIE SOBIE ŻE ,,,,NAPEWNO ,,ZWARJOWAŁEM ,,,,,ale to już wasza ,,,sprawa,, a dodam jeszcze ,,że cały majątek tego kłamcy kardynałka,, lub GENERAŁA, jak kto woli ,,obecnie ,,wynosi ,,,17 ,,milionów,, A WASZE MAJĄTKI ILE ,,WYNOSZĄ,, I CO ,,,WY TERAZ NATO,,,, [/cytat]

Napisał(a): ~Jacek -

~Jacek Zygmunt po polsku piszemy tak : służba a nie słóżba,, zwariowałem a nie zwarjowałem, Głódz a nie Głudż . A kogo ty wybieraleś, Putina ? [ cytat kogo=~zygmunt]Noto ja teraz wam powiem,, a i zarazem zapytam się,, A kto pozwolił i wybrał tych ESBEKÓW, do BRUKSELI ,,milera buzka cimoszewicza,pawlaka,,pierdziela,,lekarza od siedmiu boleści ,, i innych ZASRAŃCÓW ,,ESBECKICH ,,KTO JAK NIE wy ,,,WY ,,tak WY ,,,CIEMNY,,ZAPYZIAŁY NARODZIE,,,,to WY ,,ludzie ,,POLACY ,,,pozwalacie na to by mafie działały ,,i miewały się wspaniale,,,w POLSCE RZĄDZĄ,,, MAFIE,,,,pozwole sobie wymienić, a zarazem i podam ,,przykłady to są faty ,,,prokuratura,,,,sędziowie ,,, komornicy,,,a ten cały KLER TO CO JEST ,,,nie ,,,MAFIOZI,, KTO Z was,,ZACIEMNIONY ,,,NARODZIE ,, CO PRACOWALIŚCIE A RACZEJ TYRALIŚCIE ,,W ZAKŁADACH,,, ŚWIĄTEK PIĄTEK I W NIEDZIELE,,,,,ILE dostajesz EMERYTURY ,, NO ILE,,,a macie przykład, jak może ktoś bez szkoły OFICERSKIEJ I BEZ SŁÓŻBY w WOJSKU ,,DOSTAĆ stopień,, GENERAŁA,na BOGA ,,bo tylko w niego jeszcze wierzę,,pytam się ,,JAK ,,,A TEN CAŁY ,,OSZUST,,,wielki kardynał,,Głudż,,czym JEST ,,I ILE dostaje EMERYTURY,,na którą nie płacił żadnej składki ,, ANO ,,,17 tysięcy ,,A TY ,,,CIEMNY POLSKI NARODZIE ,,ILE MACIE EMERYTURY , PYTAM SIĘ ILE,, NO TO dalej na kolana bo wiadomo trzeba ,,w tym ich kościłach ,,,wysłuchiwać, ich ,,,,KŁAMSTW,,, OBŁUDNYCH ,, poto by takim ,Gnojom się cudownie żyło ,, POLACY ,,KOCHANI ,,,KIEDY NALEJE SIĘ WAM ROZUM DO WASZYCH GŁÓW, PYTAM SIĘ,,KIEDY ,,,, ZDAJE SOBIE SPRAWE,,ŻE POMYŚLICIE SOBIE ŻE ,,,,NAPEWNO ,,ZWARJOWAŁEM ,,,,,ale to już wasza ,,,sprawa,, a dodam jeszcze ,,że cały majątek tego kłamcy kardynałka,, lub GENERAŁA, jak kto woli ,,obecnie ,,wynosi ,,,17 ,,milionów,, A WASZE MAJĄTKI ILE ,,WYNOSZĄ,, I CO ,,,WY TERAZ NATO,,,,
[/cytat]

Zygmunt po polsku piszemy tak : służba a nie słóżba,, zwariowałem a nie zwarjowałem, Głódz a nie Głudż . A kogo ty wybieraleś, Putina ?

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Papież Franciszek zachęca do odnowy duchowej