Odpowiadasz na:
Papież mówi o uprzywilejowanej relacji Kościoła z UNESCO

~niki
Temat dodał(a):
~niki -
Papież Franciszek mówił o uprzywilejowanej relacji Kościoła z UNESCO. Ojciec Święty złożył gratulacje z okazji siedemdziesiątej piątej rocznicy powstania Organizacji Narodów Zjednoczonych do spraw Oświaty, Nauki i Kultury. Podkreślił przy tym charakter UNESCO:Na te słowa zareagował portal „LifeSiteNews”, który przypomniał, że UNESCO oprócz prac na rzecz ochrony dziedzictwa narodowego, zaangażowane jest w promowanie „integralnego rozwoju osoby ludzkiej”, postulującego o prawo do aborcji oraz edukacji seksualnej.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 2 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Papież mówi o uprzywilejowanej relacji Kościoła z UNESCO

Napisał(a): ~OBYWATEL -

Facet w białej beretce rzuca słowa na wiatr ------------Watykan już stracił pozycję dominującą ....

Re: Papież mówi o uprzywilejowanej relacji Kościoła z UNESCO

Napisał(a): ~niki -

Papież Franciszek mówił o uprzywilejowanej relacji Kościoła z UNESCO. Ojciec Święty złożył gratulacje z okazji siedemdziesiątej piątej rocznicy powstania Organizacji Narodów Zjednoczonych do spraw Oświaty, Nauki i Kultury. Podkreślił przy tym charakter UNESCO:

[...] uprzywilejowanego partnera Stolicy Apostolskiej we wspólnej służbie na rzecz pokoju i solidarności między narodami, integralnego rozwoju osoby ludzkiej i ochrony dziedzictwa kulturowego ludzkości.
Na te słowa zareagował portal „LifeSiteNews”, który przypomniał, że UNESCO oprócz prac na rzecz ochrony dziedzictwa narodowego, zaangażowane jest w promowanie „integralnego rozwoju osoby ludzkiej”, postulującego o prawo do aborcji oraz edukacji seksualnej.

Reklama