6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń268
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +0
6 ppt ?

PARAPETÓWKA (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: PARAPETÓWKA

Napisał(a): Gość -

Wszystko zależy ile ma być osób - u mnie było 20szt :). Ważne żeby to były potrawy które można wcześniej przygotować i ewentualnie odgrzać. Ja zrobiłam różnorodne kanapki - takie mini, jajka faszerowane, chrupki. Z dań ciepłych Zupa serowa i gulasz meksykański - znajdziesz w moich przepisach. Zamiast chipsów, kupiłam małe krakersy różnych rodzajów, i podałam do nich sos. Jedzenia było dużo, a zupka i gulasz dość kaloryczny, bo wiadomo, ze na takiej imprezie nie samym jedzeniem człowiek żyje. Pozdrawiam
Ps. Napisz co w końcu zrobiłaś.

Re: PARAPETÓWKA

Napisał(a): Gość -

Myślę, że dipy są fajne, można kupić chipsy a'la tortilla itp, do tego sosik. Oprócz tego możesz zrobić chilli (mięsko mielone z papryką, pomidorami z puszki, przepis znajdziesz napewno) podać do tego sosy (np. salsa i guacamole), do tego kilka innych dodatków, wszystko zależy od twojej fantazji, np. kurczak usmażony w kawałkach z przyprawą do gyrosa, pozwolisz wtedy, żeby każdy wybrał sobie to na co ma ochotę, co mu się spodoba wrzuci do gotowej tortilli (można kupić gotowe placki i podgrzać w mikrofali, lub podać zimne). U mnie zadziałało, każdy brał to na co ma ochotę i takie wspólne "składanie" jedzenia jest dość zabawne i przyjemne :)

Możesz także zrobić imprezę bardziej "winną" i kupić kilka butelek Beaujolais nouveau- jest sprzedawane do sierpnia, więc jeszcze je dostaniesz, do tego możesz podać pokrojone w grubsze kawałki salami i bagietkę, moim zdaniem świetna sprawa, jeśli lubicie wina :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co do jedzenia na parapetówkę
Do góry strony: PARAPETÓWKA