Twój post został dodany

7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń58
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +-7
7 ppt ?

Parking lotniskowy Poznań-Ławica (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Parking lotniskowy Poznań-Ławica

Napisał(a): panek344 -

waldesz Ile musiałbym zapłacić za postój na strzeżonym lotnisku na parkingu Poznań-Ławica na 2 tygodnie? 2 tygodnie czyli 14 nocy?
Na lotniskowym nie polecam Nie wiem ile to będzie ale z dwie stówy na pewno zapłacisz. Jest bardzo drogo bo sam kiedyś się orientowałem i parkują tam jedynie jacyś biznesmeni czy obcokrajowcy, którzy nie liczą się zupełnie z kasą. Najlepiej jest zaparkować na parkingu prywatnym Te mają znacznie lepsze oferty. Zerknij sobie jeszcze tutaj:
http://www.na(...)jlepszy
Na stronie jest artykuł o tym jakie parkingi są najlepsze.

Reklama

Re: Parking lotniskowy Poznań-Ławica

Napisał(a): ~Oleksy -

Ja przy Okęciu korzystam z parkingu Park&Fly i tutaj mogę wszystkim polecić, ponieważ mają przystępne ceny do tego zapewniają transport busem na samo lotnisko i z powrotem. Nie ma też problemu, że auto zostało uszkodzone, ponieważ wszędzie jest ochrona i monitoring, a i tak mam jeszcze dodatkowe ubezpieczenie zostawiając auto na ich parkingu.

Reklama

Re: Parking lotniskowy Poznań-Ławica

Napisał(a): ~JakubH -

Nie wiem jak to wygląda w Poznaniu, ale ja w Gdańsku korzystałem po raz pierwszy (nie ukrywam, że wcześniej nie zastanawiałem się specjalnie nad taką możliwością, spodziewając się kosmicznych cen i tu się myliłem) i napisze Ci otwarcie, ze w przypadku gdy będzie taka sytuacja ponownie, to już zawsze będę jechał na lotnisko swoim samochodem. Zresztą sam zobacz -https://www.p(...)ian.pl/ Przypuszczam, że w Poznaniu sytuacja wygląda podobnie

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Parking lotniskowy Poznań-Ławica