388
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi335
  • Ocen na +112
388 ppt ?

Partia Czysta Ład Nowy powiła! (336)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Partia Czysta Ład Nowy powiła!

Napisał(a): BTWSelena -

BezNicka Pobudka, wstać ! tra la la la ... ja już trąbię pół godziny ....
Od 4 , już trąbię .
O la,la, o 4 rano to ja z trudem zasnęłam i o 9 rano lewą nogą wstałam jak co najmniej ludek w Rzeszowie...Od wczoraj to wszędzie lewizną mi "waniejet".Wdałam się na dodatek w dyskusję z "rycerzami"potępiającymi czarne sutanny pedofilstwa. Że też jeszcze żyje duch czarnego PR,bo jakoś ulubione słówko "króliczków" naziole - już doszli do etapu jest dla idiotów,to teraz weszło w modę "sutanna" i wszystko jasne....Ciekawa jestem jakie będzie w modzie następne?...

Reklama

Napisał(a): BezNicka -

BTWSelena][cytat kogo=BezNicka Pobudka, wstać ! tra la la la ... ja już trąbię pół godziny ....
Od 4 , już trąbię .
O la,la, o 4 rano to ja z trudem zasnęłam i o 9 rano lewą nogą wstałam jak co najmniej ludek w Rzeszowie...Od wczoraj to wszędzie lewizną mi "waniejet".Wdałam się na dodatek w dyskusję z "rycerzami"potępiającymi czarne sutanny pedofilstwa. Że też jeszcze żyje duch czarnego PR,bo jakoś ulubione słówko "króliczków" naziole - już doszli do etapu jest dla idiotów,to teraz weszło w modę "sutanna" i wszystko jasne....Ciekawa jestem jakie będzie w modzie następne?...[/cytat
.... Po kokardkę mam , tej wydłubanej z nosa, pedofilii. A po dwie ! ( kokardki) srycerzy.... co , żeby nie przymus edukacji, ..... zresztą , i tak obrazkami piszą. Przypominasz sobie - ,,LALKA,, doktor Szuman! przypomniałem sobie... jak opowiadał, o Polakach , co robi gdy ma policzyć do trzynastej po przecinku? To tak dziś piszą zdania złożone. Po pierwszym przecinku .... baaaaahahahahahahahaha i koniec złożenia! Będę beczał! Chyba zmęczony jestem.

Od nowa,bo coś tam nie zatrybiło i źle się czyta.Ja też jakoś jestem "przesilona". Mam dużo w następnym tygodniu przeglądów technicznych u profesora. Zawsze to jakaś doza niepewności i myśli... ale cóż .Pogoda idzie ładna ,więc liczę ,że w lipcu zobaczę lasy i jeziora... Idę coś upitrasić ,kurde muszę ostrożnie ,bo mam indukcję,a to prąd wytwarza,tzn pole dla mnie niedobre.Ale cos wyczaruję jarskiego przynajmniej...

Reklama

Napisał(a): Lee1 -

BTWSelena
Od 4 , już trąbię .
O la,la, o 4 rano to ja z trudem zasnęłam i o 9 rano lewą nogą wstałam jak co najmniej ludek w Rzeszowie...Od wczoraj to wszędzie lewizną mi "waniejet".Wdałam się na dodatek w dyskusję z "rycerzami"potępiającymi czarne sutanny pedofilstwa. Że też jeszcze żyje duch czarnego PR,bo jakoś ulubione słówko "króliczków" naziole - już doszli do etapu jest dla idiotów,to teraz weszło w modę "sutanna" i wszystko jasne....Ciekawa jestem jakie będzie w modzie następne?...
Jeszcze mamy "black lives". No i facetów w czerni :)))

Reklama

BezNicka nooooo foliarze na oświeconym Zachodzie ..https://polan(...)-lRq5Wg
W tej Holandii to coraz więcej oswiconych i swawolnych rzeczy się dzieje.Albo oświecony sędzia tak ma,że daje zezwolenie na utworzenie partii pedofilówhttps://pl.wi(...)C5%9Bci
albo im się chce gadać prawdę....jak jest z covidem.Koniec świata

Lee1
BTWSelena
Od 4 , już trąbię .
Jeszcze mamy "black lives". No i facetów w czerni :)))
Trafiłeś w punkt."Black lives" Murzynki się rozkręcają dopiero..Ciekawa jestem ,czy antysemityzm pofolguje,czy dalej na pejsy "trza"dobrze patrzeć?. Dobrze ,że nasza polska wieś jest od jednego i drugiego wolna.Bo chłop idąc w pole z widłami czasem jest niebezpieczny....

Napisał(a): banjaluka -

Kawał z lat osiemdziesiątych .

Dwóch Ruskich wjeżdża do USA od strony Kanady , zatrzymują się przy pierwszej stacji paliw i mówią , że chcieli by kupić benzynę ale kartek nie mają .
Pracownik mówi im że kartek żadnych nie trzeba wystarczą dolary .
Ruskie pytają czy mogą też nalać do kanistrów , czy to dozwolone .
Pracownik mówi że mogą tankować ile chcą i do czego chcą jeśli mają na tyle dolarów .
Wreszcie Ruski pyta czy są na stacji jakieś mapy , żeby się mogli zorientować jakimi drogami mogą jechać , a gdzie to jest zakazane .
Pracownik mówi że to jest USA i mogą jechać gdzie tylko chcą .

Po załatwieniu zakupów , Ruskie wsiadają do samochodu i jeden mówi do drugiego -- popatrz Sasza , tyle lat po wojnie , a u nich ciągle panuje bardak .

To tyle kawału , ale widać ci co rządzą wzięli się wreszcie za robienie porządków -- np paszportu covidowe , siedzenie przed telewizorem , zamiast szlajać się po knajpach czy zagranicach .
.

Napisał(a): BezNicka -

banjaluka
Kawał z lat osiemdziesiątych .

Dwóch Ruskich wjeżdża do USA od strony Kanady , zatrzymują się przy pierwszej stacji paliw i mówią , że chcieli by kupić benzynę ale kartek nie mają .
Pracownik mówi im że kartek żadnych nie trzeba wystarczą dolary .
Ruskie pytają czy mogą też nalać do kanistrów , czy to dozwolone .
Pracownik mówi że mogą tankować ile chcą i do czego chcą jeśli mają na tyle dolarów .
Wreszcie Ruski pyta czy są na stacji jakieś mapy , żeby się mogli zorientować jakimi drogami mogą jechać , a gdzie to jest zakazane .
Pracownik mówi że to jest USA i mogą jechać gdzie tylko chcą .

Po załatwieniu zakupów , Ruskie wsiadają do samochodu i jeden mówi do drugiego -- popatrz Sasza , tyle lat po wojnie , a u nich ciągle panuje bardak .

To tyle kawału , ale widać ci co rządzą wzięli się wreszcie za robienie porządków -- np paszportu covidowe , siedzenie przed telewizorem , zamiast szlajać się po knajpach czy zagranicach .
.

...
Sto lat temu, czytałem ten kryminał ... Amerykanin podrzucił do Radzieckiej ambasady szpiegowskie materiały. A wniosek radzieckich dyplomatów? Towarzyszu! To wina systemu dwupartyjnego . Próbują konkurować, podrzucając nam materiały , abyśmy się skompromitowali!

11 czerwca 2021r.w Kornwalii rozpoczyna się spotkanie przywódców grupy G7.Nie uchwalą tam nic dobrego,bo sam fakt witania się łokciami i żółwikami w świeżutkich maseczkach -tylko do fotografii,a później to klepią się po pleckach ściskają przyjaźnie rączki.Bez maseczek....Hipokryci.!
W przemówieniach Józio Biden martwił się,że "będą nowe pandemie", ale nie wysypał się, kiedy zostaną odpalone.Prezydent Macron, szczegółowo opisał zobowiązania G7 dotyczące globalnych szczepień. Obwieścił, że celem jest zaszczepienie co najmniej 60% światowej populacji do przyszłego roku. Ma to zostać osiągnięte prośbą i groźbą."
Ofiarowano też ponad miliard dawek dla biednych krajów..... Resztę będą dogadywać się w kuluarach,na korytarzach,bo raczej w toalecie przy sikaniu wykluczone....Chociaż jak rzekł jeden madry uczony wszystkie drogo prowadzą do Rzymu....
« Wróć do tematów
Do góry strony: Partia Czysta Ład Nowy powiła!