388
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi335
  • Ocen na +112
388 ppt ?

Partia Czysta Ład Nowy powiła! (336)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Partia Czysta Ład Nowy powiła!

Napisał(a): BTWSelena -

wielokropek no i jak oni zawalcza o DOMINCJE tfu tfu o wolnosc, Seleno, jak pod pierzynka zostana?
: ]
tylko dlaczego oni o wolnosc musza walczyc skoro nikt im jej nie zabiera? : ]
Czy oni byli kiedys w Polsce karani za swoje predyspozycje?
W ULTRAKATOLICKIEJ POLSCE dodajmy : ]
Nie byli i nie sa.
Wiec o co walcza?
A tak w ogole to czy nasz forumowy clek , ktory chetnie na kler nadawal, ze to pedofile, wspomnial kiedys chociez slowkiem o tym jaki prpcent pedofilii jest wsrod nich?
A czy to prawda jest ,ze oni wszyscy na koniec laduja w pieluchomajtkach?
logiczne zatem jest ,ze ich seks nie jest ani normalny ani dla nich samych zdrowy.
Juz pomijajac kto AIDS roznosi najwiecej.

BTWSelena
Moje miłosierdzie sięga do tych figlarzy wbrew naturze-że to co robią pod pierzynką dobrze się miewa u nich w chacie ,a nie na ulicy,w korporacjach i urzędach, promując na siłę chwałę obscenicznych pokazów. Jeszcze nie tak dawno państwa karały więzieniem za obnoszenie i promowanie ,a teraz chyba święty duch ich nawiedził ,jak naszą byłą Prezydent W-wy HGW....Koniec świata jak rzekł cieć Popiołek....I jeszcze Boga do tego mieszają.....Amen.!
Witaj Wielokropko..jak dobrze poczytać Ciebie...no popatrz w jaki czuły punkt trafiłam snując TVN-owską opowieść o cierpiących LGBT-owskich cierpieniach,że musiał piórecko przerwać swoje dzielne milczenie...i moją prostackość skarcić.!....Ha ! i jeszcze do tego na Boga się powołać...Kurczę prawie czuję się zażenowana ,że opowiedziałam,czym raczą nas środki masowego przekazu....Tak z pewnością czuję zażenowanie ,że filmiki które są puszczane mają wywołać aż takie współczucie dla tych biednych istot...
Wychodzi na to,że paskudne Niemcy,powinni się wstydzić,że do 1996 roku karały wszelkie objawy kochających inaczej więzieniem...Co za ciemnogród...tiaaa....

wielokropek no i jak oni zawalcza o DOMINCJE tfu tfu o wolnosc, Seleno, jak pod pierzynka zostana?
Nie byli i nie sa.
Wiec o co walcza?
A tak w ogole to czy nasz forumowy clek , ktory chetnie na kler nadawal, ze to pedofile, wspomnial kiedys chociez slowkiem o tym jaki prpcent pedofilii jest wsrod nich?
logiczne zatem jest ,ze ich seks nie jest ani normalny ani dla nich samych zdrowy.
[/cytat]
Jeszcze wrócę do pewnych przemyśleń w tej kwestii:
Właśnie do tego służy takie narzędzie jak telewizor,aby wmówić mężczyznom i innym ,że nie macie innego wyjścia ,pracując w coraz większych korporacjach bez ziemi ,jak nam służyć,bo tylko człowiek bez rodziny,bez zahamowań jest dobrym pracownikiem ,za którego pracę uczciwie wynagrodzimy...
Boją się tego,że mężczyzna staje się prawdziwy dlatego, że kocha swoja ziemię i bierze za nią odpowiedzialność. Dlatego szuka żony, cennej i szanowanej, aby urodziła mu potomka, którego będzie chronił i uczył, aby mu ta kochaną przez siebie ziemię przekazać. Od kiedy ukradziono mężczyznom ziemię, to chodzą jak potłuczeni i nie wiedza, dlaczego niby mieliby szanować swoje żony i opiekować się do niczego nie potrzebnym potomstwem.... Rodzi to następne frustracje,aby odwrócić naturalny bieg stworzenia i rozwoju świata...I tutaj nie chodzi o technologię i postęp tej technologii.Ale pokusa,by stosować w rozwoju inżynierię i zakpić nawet z Boga....Wizja rozwoju ludzkości ,ogranicza się do wyhodowania,licznego pokolenia frustratów,jak zombi,bez tożsamości płciowej i własnej....
Obrazuje to doskonale smutny cover ,ale jest doskonałe polskie tłumaczenie(napisy) dla nieznających niemieckiego.."Ohne Dich"(bez Ciebie)

Reklama

gość Zdrowaś Selenko ? fiksacji pełna
Ostatnio,dzięki Bogu,jakoś czołgam się do łóżka jak żółwik i raczej nie potrzebuję Twojej pomocy @Gościu uraziłam Twoją dumę męską,czy żeńską?, sorry widocznie to po programie w TVN -nie,który mnie tak zafiksował ,że osłupiałam w tej fiksacji...Ale gościu "siądź pod moim liściem,a przyrzekam ja Tobie,nie dojdzie tu TVN ,przyrzekam ja Tobie"--tak po mistrzu Kochanowskim,czort z takimi programami,mamy "pilota" w wyposażeniu przecież...

Reklama

Napisał(a): Lee1 -

~kiker
Lee1
~kiker
Lee1][cytat kogo=~kiker][cytat kogo=Lee1
.
Referendum to jest to czego politycy i partie sie boja jak ognia. Dzięki referendum można odwołać wszystko i wszystkich i nikt tego nie może podważyć(żadna EU)...

Wiadomo, że nie jesteśmy pewni w ładach i nieładach ale ja podchodzę do tego z nadzieja ,że zmieni się na lepsze... Nikt takiego ładu nie zaproponował i nigdy takiego projektu nie stosowała partia polityczna ,żeby Polakom lepiej się żyło...

Wszystkie, partie poprzednio dbały o swoje partyjne interesy ,a nie o "ład" , gdyż jak wiemy nie mają i nie są zainteresowani rozwojem Polski tylko walką o władzę

Jak widać , PIS robi prawie wszystko co zapowiada , ale nie wszystko się uda , bo partie opozycyjne robią wszystko ,żeby wyborców PIS przejąć poprzez (jak wiemy) robienie wszystkiego na przekór, bo myślą ,że jak Polakom będzie żyło się źle- to maja nadzieję na przejęcie władzy w Polsce...

Jeżeli "ład" uda się realizować ,to zapewne bedą z tego duże korzyści dla wszystkich... Postulaty Solidarności nie wprowadzono od razu wszystkie , ale z kolejnymi latami coś tam jakaś partia wprowadza ...

EU może i coś wymyśli ,żeby utrudniać nam życie ,bo ciągną do budowania "super państwa" , ale to się zmienia,gdyż inne kraje też uważają ,że projekt EU to powinne być niezależne państwa...

Tak ,wiem że Kukiz podpisał umowę programową z PIS ,może zacznie się nasza ojczyzna zmieniać na lepsze i EU będzie miała gowno do gadania...

Aha , teza uważam ,że ceny to zmowa cenowa - wystarczy iść na targ już nie wspomnę o innych usługach ,czy produktach ... Zauważyłem jak Rząd podniesie najniższą krajową to ceny artykułów producentów powolutku rosną , a kto je podnosi?

Ceny są w poszczególnych branżach wyrównane, nikt sie nie wyłamuje, może jest różnica dosłownie paru groszy. U nas nie ma konkurencji.
A co do 'ładu' - to prawdę mówiąc zaczyna mnie już to nużyć. Zagłosuję na tego, kto obieca powrót do normalności. Takiej, żebym mógł wejść, gdzie chcę i nikt nie sprawdzał, czy posiadam jakiś certyfikaty, paszporty covidove itp. Żeby mnie nie zmuszano, do tego, czego zrobić nie chcę, nie dyskryminowano i żeby nikt nie dzielił znowu społeczeństwa , tym razem według nowo ustalonych kryteriów.

Reklama

Lee1
wielokropek silent treatment mielismy ha ha ha ha ha

Lee1 O, masz, wrócił.
I popatrz, nie zresocjalizowaliśmy sie ani trochę. No, ale teraz przynajmniej znowu będzie miał pole do popisu :))
Nie będzie,bo ma wyższe cele...niestety wrócił aby mnie zresocjalizować i postawić do pionu za to opowiadanie o tych płciach,które usiłowałam Ci wytłumaczyć. Niestety nie czuję się zresocjalizowana,a wszystkie płcie inne niż męsko/damskie mam głęboko w .....ten tego.......w poważaniu.

Napisał(a): wielokropek -

jak wiadomo pasozyci zeruja ino w korzystnych dla nich srodowiskach.

Gdy zdewaluuje rozmowce to sam czuje sie WIELKI. Ten nasz tygrys... papierowy.Ludzie to lustra.
Jesli nie ma szansy na podziw to tak wlasnie robi.
wszystko jedno jaka uwage uzyska.Czy pozytywna, czy negatywna.Wystrczy mu,ze wciagniemy sie w "gre".
noo a jak mu lustro przystawimy i widzi siebie.... ze jest ino siurkiem a nie my tymi siurkami j to....
uuuu
moze zechciec zrobic disconecttion : ]
Nie warci jestesmy jego cennej uwagi : ]

Wartosci nabierzemy jak stworzymy korzystniejsze dla jego zerowania warunki.

Albo ktos im stworzy.

glownie sa dwie przyczyny ich pobytu tutaj.
zacheta finansowa ( trolle)
lub potrzeby emocjonalne ( ludzie cierpiacy wewnetrzna pustke)
te dwa bodzce moga byc tez polaczone ze soba.

I walcza zuchy z hejtem: ]

Lee1
wielokropek silent treatment mielismy ha ha ha ha ha

Lee1 O, masz, wrócił.
I popatrz, nie zresocjalizowaliśmy sie ani trochę. No, ale teraz przynajmniej znowu będzie miał pole do popisu :))

Napisał(a): ~kiker -

BTWSelena
Nie byli i nie sa.
Wiec o co walcza?
Jeszcze wrócę do pewnych przemyśleń w tej kwestii:
Właśnie do tego służy takie narzędzie jak telewizor,aby wmówić mężczyznom i innym ,że nie macie innego wyjścia ,pracując w coraz większych korporacjach bez ziemi ,jak nam służyć,bo tylko człowiek bez rodziny,bez zahamowań jest dobrym pracownikiem ,za którego pracę uczciwie wynagrodzimy...
Boją się tego,że mężczyzna staje się prawdziwy dlatego, że kocha swoja ziemię i bierze za nią odpowiedzialność. Dlatego szuka żony, cennej i szanowanej, aby urodziła mu potomka, którego będzie chronił i uczył, aby mu ta kochaną przez siebie ziemię przekazać. Od kiedy ukradziono mężczyznom ziemię, to chodzą jak potłuczeni i nie wiedza, dlaczego niby mieliby szanować swoje żony i opiekować się do niczego nie potrzebnym potomstwem.... Rodzi to następne frustracje,aby odwrócić naturalny bieg stworzenia i rozwoju świata...I tutaj nie chodzi o technologię i postęp tej technologii.Ale pokusa,by stosować w rozwoju inżynierię i zakpić nawet z Boga....Wizja rozwoju ludzkości ,ogranicza się do wyhodowania,licznego pokolenia frustratów,jak zombi,bez tożsamości płciowej i własnej....
Obrazuje to doskonale smutny cover ,ale jest doskonałe polskie tłumaczenie(napisy) dla nieznających niemieckiego.."Ohne Dich"(bez Ciebie)
[/cytat]

Aż miło poczytać mądre osoby... W niczym się nie mylicie... To taki chyba nowy "projekt jak pozbawiać ludzi państwowości , za pomocą wynalezienia 120 płci i chorób z tym związanych.. Taka powolna dehumanizacja i depopulacja...

Napisał(a): BezNicka -

Lee1
~kiker
Lee1
~kiker
.
Referendum to jest to czego politycy i partie sie boja jak ognia. Dzięki referendum można odwołać wszystko i wszystkich i nikt tego nie może podważyć(żadna EU)...

Wiadomo, że nie jesteśmy pewni w ładach i nieładach ale ja podchodzę do tego z nadzieja ,że zmieni się na lepsze... Nikt takiego ładu nie zaproponował i nigdy takiego projektu nie stosowała partia polityczna ,żeby Polakom lepiej się żyło...

Wszystkie, partie poprzednio dbały o swoje partyjne interesy ,a nie o "ład" , gdyż jak wiemy nie mają i nie są zainteresowani rozwojem Polski tylko walką o władzę

Jak widać , PIS robi prawie wszystko co zapowiada , ale nie wszystko się uda , bo partie opozycyjne robią wszystko ,żeby wyborców PIS przejąć poprzez (jak wiemy) robienie wszystkiego na przekór, bo myślą ,że jak Polakom będzie żyło się źle- to maja nadzieję na przejęcie władzy w Polsce...

Jeżeli "ład" uda się realizować ,to zapewne bedą z tego duże korzyści dla wszystkich... Postulaty Solidarności nie wprowadzono od razu wszystkie , ale z kolejnymi latami coś tam jakaś partia wprowadza ...

EU może i coś wymyśli ,żeby utrudniać nam życie ,bo ciągną do budowania "super państwa" , ale to się zmienia,gdyż inne kraje też uważają ,że projekt EU to powinne być niezależne państwa...

Tak ,wiem że Kukiz podpisał umowę programową z PIS ,może zacznie się nasza ojczyzna zmieniać na lepsze i EU będzie miała gowno do gadania...

Aha , teza uważam ,że ceny to zmowa cenowa - wystarczy iść na targ już nie wspomnę o innych usługach ,czy produktach ... Zauważyłem jak Rząd podniesie najniższą krajową to ceny artykułów producentów powolutku rosną , a kto je podnosi?

Ceny są w poszczególnych branżach wyrównane, nikt sie nie wyłamuje, może jest różnica dosłownie paru groszy. U nas nie ma konkurencji.
A co do 'ładu' - to prawdę mówiąc zaczyna mnie już to nużyć. Zagłosuję na tego, kto obieca powrót do normalności. Takiej, żebym mógł wejść, gdzie chcę i nikt nie sprawdzał, czy posiadam jakiś certyfikaty, paszporty covidove itp. Żeby mnie nie zmuszano, do tego, czego zrobić nie chcę, nie dyskryminowano i żeby nikt nie dzielił znowu społeczeństwa , tym razem według nowo ustalonych kryteriów.
...
Uproszczę
A po co ma konkurować Lidl z Kauflandem... mają łupić kolonię!

Napisał(a): Lee1 -

BezNicka
Lee1
~kiker
Lee1
~kiker
.
...
Uproszczę
A po co ma konkurować Lidl z Kauflandem... mają łupić kolonię!
Wśród "kolonizowanych" tez nie ma :)) Masz targowisko: prywatne sklepiki - wszędzie tak samo, jak chodzi o ceny. Stoiska pod cmentarzem - tak samo. Teraz sprzedaż truskawek - podobnie. Nikt się nie wyłamie, bo inni go zniszczą. Nawet na mocno juz sfatygowany towar, np. nieświeże warzywa, cen nie spuszczą, wolą wyrzucić.
Duże sieci ze sobą konkurują, łapią na "promocje".
« Wróć do tematów
Do góry strony: Partia Czysta Ład Nowy powiła!