388
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi335
  • Ocen na +112
388 ppt ?

Partia Czysta Ład Nowy powiła! (336)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Partia Czysta Ład Nowy powiła!

Napisał(a): ~Ludojad -

BTWSelena Szukam u pana Roli Pośpieszalskiego,czy już coś jest? W TVP ma polityczno-covidową kwarantannę i łaskawość Prezesów chyba skaże go na dożywocie.Tym bardziej,że wyczytałam już donosy na pana Rolę,że to skrajny prawicowiec ,a szczególnie antysemita...
To skaże go na porażkę...i nie będzie powrotu...tylko banicja. Ja osobiscie go żałuję bo on wiele zrobił słusznej zadymy o leki na covida -czym naraził się ministrom...i przy okazji nawet opozycji...
Wpadł w próżnię Pospieszalski............PANI !

Czy nie zauważyłaś /a dobrze patrzysz wokół/ że zarówno dziennikarze, aktorzy, celebryci w pewnym momencie jak zdobyli popularność, pobudowali dom, pokupili kilka mieszkań, fury-komóry, obrosło konto w banku, to zaczynają co niektórzy odlepiać się od cycka mamusi.

A za chwilę płaczą po mediach, że są pokrzywdzeni przez sponsora, bo nie ma się już tak intratnej posady, a stało się to na własne życzenie. To pokusa chcieć być samodzielnym, tak się nie da. Nigdzie, szczególnie na zachodzie i w USA.
W pewnym momencie zaczęło brakować wyczucia sytuacji i skromności, czy zachłanności, bo ciągle ta kasa?
Pozdrówka.
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): BTWSelena -

~Ludojad
BTWSelena Szukam u pana Roli Pośpieszalskiego,czy już coś jest? W TVP ma polityczno-covidową kwarantannę i łaskawość Prezesów chyba skaże go na dożywocie.Tym bardziej,że wyczytałam już donosy na pana Rolę,że to skrajny prawicowiec ,a szczególnie antysemita...
To skaże go na porażkę...i nie będzie powrotu...tylko banicja. Ja osobiscie go żałuję bo on wiele zrobił słusznej zadymy o leki na covida -czym naraził się ministrom...i przy okazji nawet opozycji...
Wpadł w próżnię Pospieszalski............PANI !

Czy nie zauważyłaś /a dobrze patrzysz wokół/ że zarówno dziennikarze, aktorzy, celebryci w pewnym momencie jak zdobyli popularność, pobudowali dom, pokupili kilka mieszkań, fury-komóry, obrosło konto w banku, to zaczynają co niektórzy odlepiać się od cycka mamusi.

A za chwilę płaczą po mediach, że są pokrzywdzeni przez sponsora, bo nie ma się już tak intratnej posady, a stało się to na własne życzenie. To pokusa chcieć być samodzielnym, tak się nie da. Nigdzie, szczególnie na zachodzie i w USA.
W pewnym momencie zaczęło brakować wyczucia sytuacji i skromności, czy zachłanności, bo ciągle ta kasa?
Pozdrówka.
No coż pan Pośpieszalski jest starym "komandosem" obytym w bojach redakcyjnych.Wzbudził we mnie grudniowy szacun za boje o amantadynę ,testy i wyszczepienność.....
I mogę się tyko zgodzić,że wpadł w "próżnię" z powodu odmiennego zdania od doradców ministrów. Jeżeli złoży samokrytykę -to być może łaskawie przywrócą go przed oblicze mediów.
Wygląda na to,że znów Marksowi robią psikusa i najpierw leci ,że to świadomość -określa byt,więc trzeba ludowi ją zaszczepić..W tej materii są zdolności wielkie jak historia nas uczy...
W wypadku pana Pośpieszalskiego nie chodzi o jego kasę.........

BezNicka Dolary przeciwko orzechom, że rdzenni Belgowie z Konga Belgijskiego!https://www.m(...)sedgntp
Taka jest wolność mediów na zachodzie. O przestępstwach nielegalnych,czy legalnych imigrantów nie wolno pisać szczegółowo i podawać ich narodowości/statusu. Pan Balcerac na Twitterze codziennie podaje zdobyte zdjęcia Francja,Berlin i całą szacowne kraiki rozbojów i gwałtów ,które trudno doszukać się w prasie....Ciekawe info,przez 3 lata okresie od 2016 do 2019 roku tropiono grupę przestępczą ,która sprowadzała imigrantów do Polski,szczególnie niebezpiecznych za wysoką kasę,zamieszani byli w to nawet prokuratorzy...https://straz(...)za.html

Reklama

Napisał(a): Lee1 -

BezNicka Era Wodnika, tak komunistyczna propaganda za Dolary amerykańskiej Żydokomuny kształtowała pierwsze pokolenia - Jxxxxć się / skrobać się . Oglądałem całość w Ełku, lata 70te XXw.
E, to jeden z moich ulubionych filmów :))) Ekstra muzyka. Nie mówię, ze hippisi byli dobrym przykładem do naśladowania, ale wole ich, niż hip hopową 'kulturę' z blokowisk z lat 90-tych, kiedy to chamstwo weszło na stałe do kultury masowej.

Reklama

Lee1
~kiker Kasują mi wpisy.
To sie najczęściej dzieje, jak wycina sie tekstowe "drzewka". Czasem jakoś źle coś pójdzie.
Zgadza się,czasem się nie wycina i tak się dzieje,ale zawsze można skopiować odpowiedź,bo nie jest wycięta...Czort jeden wie dlaczego,to chyba działa na tzw "rekordach" i stąd takie cuda.Kiedyś pracowałam pod system uniksa i tam też były na opracowanych rekordach takie cuda...no nie wiem jak tutaj...

~kiker
Na pewno przyglądamy się cenom i widzimy ,że to co lubimy w tamtym roku było tańsze, ale z chwilą podniesienia najniższej krajowej , powolutku producenci podnoszą ceny i po roku z 9.99 nagle widzimy 16.99 żebyśmy nie odczuli nagły brak gotówki w portfelu ,bo może się skończyć niezadowoleniem społecznym ,a może potem zamieszki oraz strajki...

A co do cen z Lidla to są droższe od tych z Kauflandu...Kiedyś pisałem o promocjach, kasach ,pracownikach - jak widzę to oszczędzają na pracownikach puste pułki w marketach i postawili elektroniczne automaty kasjerskie ,które więcej zajmują czasu niż obsłużony przez kasjerkę, do tego duże kolejki do kas i spędzasz w takim sklepie 1h lub więcej ,potem ze 15 min czekając do kasy lub więcej... Szybciej obsługują w Lewiatanach ...

Ostatnio poszedłem do marketu, a tu kilka małych rzodkiewek za 2 zeta ,wiec poszedłem na targ a tam 2 razy tyle i duże ładne rzodkiewki za 2 zeta , więc jak widać wystarczy odpowiednio wybrać ,ale cena nie wiedząc dlaczego - ta sama...
Mnie nie chodzi o podwyżki cen i płac, owszem, to napędza inflację, tylko o brak konkurencji , zwłaszcza w branży spożywczej. Jest różnica w cenach między różnymi sieciami oraz między sieciami i małymi sklepami. W aptekach jest widoczna różnica, sa droższe i tańsze, ale apteki to też sieci.
Akurat owoce i warzywa w sezonie sa droższe w marketach. Ale na targowisku wszędzie mamy podobne ceny, gdzie nie pójdziesz, masz tak samo. U nas w całym mieście truskawki sa po tej samej cenie, mimo, że różni przedawcy. Sprzedają się na razie dość słabo, ale nikt się nie wyłamuje, nie spuści ceny, żeby przyciągnąć klientów. Gdyby spuścił, pewnie juz by nie pohandlował. Rynek powinien się opierać na zdrowej konkurencji, a u nas przypomina to ceny regulowane, jak za komuny. Tyle, że teraz regulują je sobie dobrowolnie.

BTWSelena
wielokropek

BTWSelena
Szczerze mówiąc ja to słuchałam na raty,bo nie mogłam...Z początku traktowałam to jako fake news,bo nie chciało mi się wierzyć,że człowiek ,człowiekowi ,może takie rzeczy robić....a w części testów,to jest tak,że ktoś się naprawdę upiera,koliduje to z systemem szczepienności i zapewnieniem ,że się jest bezpiecznym......
Dam przykład mojej siostry ;wyszczepiona,obiema dawkami,pojechała 1 maja do sanatorium,bo wreszcie otwarli.Ku jej zaskoczeniu,na recepcji wszystkich przytrzymali do testów,zanim wpuścili na pokoje.Sanatorium zamknięte,oficjalnie nie wolno się przemieszczać na zewnątrz,broń Boże odwiedzać rodzinie,etc,etc...Reżim zaostrzony...Była zaskoczona,no dobrze,ostrożność rozumiem nawet,ten wirus jest i atakuje.Lecz manewrowanie i matolenie ludzi to druga sprawa....Strach,wszędzie straszenie ludzi....nie profilaktyka. Nie mówiąc o straszeniu,że tylko szczepionka,a gdzie leki,które nieliczni tylko lekarze praktykują? A są i pomagają....
Ciągle wg różnych kr.et.ynów z tytułami "korzyści przewyższają ryzyko". Ciekawe, czy przewyższałyby, gdyby ktoś z rodziny takiego zmarł albo miał poważne powikłania po szczepionce. Już taki pewnie śpiewałby inaczej. Co ich obchodzi, że komuś coś sie stało, jak kasiora leci i to we właściwym kierunku. "Śmierć jednego człowieka to tragedia, śmierć wielu to tylko statystyka".
A z sanatoriami i szpitalami tak podobno jest, żądają testu nawet od tych szczepionych, bo szczepionka nie hamuje transmisji wirusa. Logos kiedyś zamieścił coś takiego.

Napisał(a): ~kiker -

BTWSelena
~kiker Kasują mi wpisy.
Nie kiker ,nie kasują .Ja też tak myślałam i często się tak robi..Nie wiem co tam alegorytmy i rekordy cudują,ale ten Twój ,czy iksiński wpis ...jest !. Kliknij sobie tam gdzie jest puste miejsce z Twoim komentarzem ,ale na odpowiedź w cudzysłowie i pokazuje się cały Twój niewydrukowany komentarz.Nie wiem dlaczego tak jest. Skopiuj go sobie i wtedy od świeżego i osobnego komentarza zapisz....i wtedy "publikuj" Mnie się tak kilka razy zdarzyło i jak zauważyłam praktycznie wszystkim.Też myślałam z początku ,że ktoś kasuje....
Selenko nie ma takiej możliwości ,żeby sobie kliknąć - nawet- jak coś wpisuje to jakiś złośliwy program lub ten cenzor- ze Szwecji miesza mi literki ...Udając ad-minkę - jestem persona non grata na tym niemieckim forum, nawet jacyś "dyżurni " podszywają się pod nicka...Maja po kilkanaście nicków i dalej myślą ,że nikt się na tym nie pozna...Co tu dużo gadać ,przecież to wszyscy wiecie...

To nie pierwszy raz jak "maślanka" i jego koledzy trollują temat ...

BezNicka Żeby było jasne. Nie mam nic przeciwko szczepionkom. Mam wszystko przeciwko dojeniu kasy z ludzi stosując zastraszanie i barachło podawane strzykawką i igłą, podszywające się pod szczepionkę. Cyt. - ,, Serwis LifeSiteNews przytacza oficjalne dane rządowego Systemu Zgłaszania Niepożądanych Odczynów Poszczepiennych (VAERS) w USA, które potwierdzają zaniepokojenie przełożonej londyńskiego konwentu. System odnotował jak dotąd ponad ćwierć miliona niepożądanych odczynów poszczepiennych, w tym ponad 4 tysiące zgonów i ponad 21 tysięcy poważnych powikłań, w tym poronień i przedwczesnych porodów.,,
.....https://www.m(...)sedgntp
BezNicka- nudno byłoby bez twojej rozsądnej opinii ...

Selena walnęła pejczem , żeby się wszyscy ogarniali - dala czadu - rozjaśniła obiekcje... :)

wielokropek Wysluchalam i ja.
Godne uwagi.
Dzieki.

BTWSelena BezNicka w wolnej chwili wysłuchaj byłego prezesa Pfizera,podaję już drugi raz linka już go w 4 miejscach skasowali...

BezNicka Żeby było jasne. Nie mam nic przeciwko szczepionkom. Mam wszystko przeciwko dojeniu kasy z ludzi stosując zastraszanie i barachło podawane strzykawką i igłą, podszywające się pod szczepionkę. Cyt. - ,, Serwis LifeSiteNews przytacza oficjalne dane rządowego Systemu Zgłaszania Niepożądanych Odczynów Poszczepiennych (VAERS) w USA, które potwierdzają zaniepokojenie przełożonej londyńskiego konwentu. System odnotował jak dotąd ponad ćwierć miliona niepożądanych odczynów poszczepiennych, w tym ponad 4 tysiące zgonów i ponad 21 tysięcy poważnych powikłań, w tym poronień i przedwczesnych porodów.,,
.....https://www.m(...)sedgntp
No co ... Mała depopulacja ...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Partia Czysta Ład Nowy powiła!